miray kızın hikayesi.........

Hand_E

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2007
87
2
kızlar aslında doğumum 5 temmuzdu ama normal doğumdan korktuğum için doktorumla konuştum sezeryanı onayladı 1 temmuza gün verdi.günü aldıktan sonra sezeryanda olsa çok korkmaya başlamıştım o gece hiç uyuyamadım ve sabah oldu 8,00 de evden çıktık 8,30 da odama aldılar.hemşire geldi sonda taktı iğrenç bi şeydi benim içinkafamçokkarıştı.ben daha ne olduğunu anlamadan adamın biri geldi sedyeyde hadi gidiyoruz diyejeyyar.ağlamaya başladım çok korktum bir daha gözümü açamayacağım diye...tabiki ailemde.
ameliyathaneye girdiğimde soğuk bi yerdi yatırdılar ellerimden ve ayaklarımdan bağladılar tabi o sırada hala ağlıyorum.herkeste bi hazırlık vardı onları gördükçe iyice korktum.aradan zaman geçti hadi artık uyu sen iyi uykular dediler narkozu vermeye başladılar bir kaç saniye sonra ben bayılmıyorum bi terslikmi var acaba diye doktora sesleneyim diyecektim ki sonrasını hatırlamıyorumlülülülülülü.gözümü açtığımda sayıklıyodum ve odamdaydım. bi baktım ağlayan biri vardı yanımda:emir_bebek:(3800 gr )
ama kızlar size şunu söyleyebilirim bünyesi kuvvetli olan herkes sezeryan olsun derim doğum sonrasındada hiç bir ağrım olmadı 9,30 da ameliyattan çıktım akşam üstü 4 te yürümeye bayladım ve o gece eve gitmek istedim ne ağrım ne sızım vardı.iyiki sezeryan yapmışım normal doğum sancısını iyiki çekmemişim.neyse şimdi çok uzatmayayım ve karşınızda MİRAY BEBEK:eek::eek::eek::eek:
miraykzos6.jpg

maaşallah tosuncuğa:nazar: canım şanslıymışsınki ameliyatı kolay atlatmışsın.bu şekerpareyi normal doğumla biraz zor doğururdun zaten hakkında hayırlısı olmuş.geçmiş olsun allah analı babalı büyütsün inşallah darısı bizlerin başına.

allah allah aman yarabbim ne tatli masallah tosun hanima masallah
rabbim nazarlardan saklasin
gecmis olsun
rabbim anali babali buyutmeyi nasip etsin insallah

ayy canımm yaa dünya tatlısı allahım banada verrr lütfenn vaktinde gelsin benimde minik bebeşim.çok güzell annesi allah analı babalı buyutsun tosuncuk.... :)

allah size bağışlasın cok tatlı.
hikayeyi anlatınca başta herhalde dedim devlet hastanesi gibi biyerde yaptı ve şikayet edeceksin sandım.ama sonu güzel bitmiş.allah bahtını acık etsin

çok teşekkür ederim hepinizin iyi dilekleri için kızlar.allah inşallah sizide sorunsuz bir şekilde yavrularınıza kavuşturur hepinize hayırlı doğumlar....

maşallah canım çok tatlı küçük meleğinn..allah analı babalı büyütsünn

handecim çok tatlı kızın masallah...darısı bizlerin basına: ) sorunsuz bir ameliyat geçirmissin...kızınla mutlluluklar

ay ay ayyyyy.. maşallahhhhh :nazar: :nazar: çok tatlı bir bebek... Allah sağlık, sıhhat ve uzun ömür verir inşallah...

allah analı babalı büyütsün canım nazar değmesin maşallahhhhhhh:nazar:a.s.

X