Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Gs bymesi iin Bitkisel Yalardan yararlanalm

[bide kıslar bişi diycem 1 beden büyük sütyen takmak göğüsleri gerçekten büyütüo. ben daha önce 75ken 80e başlamıştım.başlarda doldurmuodu bikaç ay sonra tam doldurmaya başladı.hem küçten falanda haberim yoktu o zaman hiçbişe yapmamıştım.bu sefer küçün de etkisiyle sanırım inanmassınız ama 2 gün önce 85 beden sütyen aldım azcık büyük geldi 2 gün sonra hemen hemen doldurmaya başladı.inanılcak gibi deil ya bana öle gelio falan da deil aynada görünce ağzım açık kaldı.resmen kocaman olmuşlar.hala şaşkınım. :1shok: :1shok:

canım ya bence kalıplada alakalı bişe benimde var seksenbeş ii dolduruyo ama bazı yetmişbeşleri bile doldurmuyo :eek: ne mutlu sana yarasın inş herkese yarar:nazar:a.s.

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
bazı kalıpların üstünde yazan bedene göre küçük yada büyük olabildiğini bende biliyorum.daha önce kullandığım 80 bedenin aynısının 1 beden büyüğünü aldım kalıp olarak ondan baya büyük.ben 80B kullanıyorum öle destekli falan deil normal ince dantelli falan hepsi tam oluyodu.küçe başladıktan sonra sıkmaya başladı ama 85 i henüz tam doldurmuyo.santim olarak ta 2,5 santim büyüme var 27. gün bugün.

ya canım ya desteksiz seksen seksenbeş kullanıyon valla heveslendim sana şimdi millet yetmişbeş destekliyi dolduramıyo bence sen küçü bırak bence zaten ideal boyuta ulaşmış seninki benimde öle olsa ne ala ya zahemt olmazsa uyguladığın şeyleri yazarmısın sırasıyla madem etkisini görüyon senin gibi yapalım belkim bizde görürüzsırnaşık şey:nazar:a.s.:asigim::sm_cool:

..................................................................................

benim dikkatimi çeken göğüs büyütücülerin içeriğindeki şeylerin çoğunun afrodizyak etkisi var ben de şey düşündüm hatta neten araştırdım kapsül şeklinde falan var mı diye mesela çemen otunun ya da puereria mirifca falan yok tek başına kapsül şeklinde bulamadım adı geçen şeyleri

Evet zaten afrodizyak etkisi olmalıdır diye düşünüyorum. Sonuçta bu sayede östrojen hormonu salgılanmış olur. Bildiğimiz gibi bu hormon göğüs gelişimini sağlar. Aslında "evlendikten sonra göğüsler büyür" teoremi bu konuyla bağlantılıdır. Eksi yönü ise çok fazla deforme olması nedeniyle sarkmaların yaşanmasıdır. Bu arada çemen otu göğüslerin gelişimine gerçekten de yardımcı oluyor. Kapsül şeklinde eczanelerde bulunmaktadır. Şahsen ben kullanıyorum ve yararı da oldu. Aslında kilo almak amacıyla eczacıma danışmıştım, bana en doğal bu ilacı önermişti (Arkopharma ürünlerinden "Fenugrec"). Sadece kilo almama değil, göğüslerimin büyümesine de sebep oldu. Tabii bunun yanında bir çok vitamin de kullanıyordum. 75'den 84'e ulaştı ölçülerim. Eğer diri olmasını istiyorsanız soğuk suyla yıkayabilirsiniz. Ayrıca sütyensiz durmanız sarkmasına sebep olur. Ve asla piyasa da "göğüs büyütücü", "göğüs dikleştirici" adı altında saçmalıklara kulak asmayınız. Bu tarz krem ve ilaçları kullanan bir çok tanıdığım oldu. Hepsi kanserojen madde içermekte, doğallıkla yakından uzaktan ilgileri yok. Vücutta istenmeyen yerlerde aşırı kıllanmalara, sivilcelere, yağlanmalara, çatlaklara, selülitlere ve en önemlisi de kanser hücrelerinin oluşmasına sebep oluyorlar. Hepsi para tuzağı, onun yerine silikon yaptırmanızı öneririm :)

Son düzenleme:
(Arkopharma ürünlerinden "Fenugrec") gerçekten işe yarıo mu? çünkü ben hem kilo almak hem de büyütmek istiorum.pekiii sen ne kadar süre kullandın bide günde kaç kere aldın bu kapsulu tatlımgamyoncuiremsu

(Arkopharma ürünlerinden "Fenugrec") gerçekten işe yarıo mu? çünkü ben hem kilo almak hem de büyütmek istiorum.pekiii sen ne kadar süre kullandın bide günde kaç kere aldın bu kapsulu tatlımgamyoncuiremsu

Aslında yalnızca bunu kullanmak fayda etmez. Bu sadece yardımcı bir ürün. Bunun yanında kalsiyum ve vitaminlere dikkat edersen, sağlıklı beslenip spor yaparsan, hem vücudun diri kalmasına yardımcı olur, hem de göğüs gelişimine katlı sağlar. Ayrıca Bira da göğüsleri büyütüyor arkadaşlar :) Ama malesef göbek kaçınılmaz :KK43: Benden bolca var, eritmek için spor yapıyorum, mekik çekiyorum.

bende vitaminlere karşı duyarlılık var hemen midem bulanıo,başım dönüo.off ya yok şöyle bişi hemen içsek bi ay içinde füze olsa:bbo:ya ayrıca parasızlığın gözüde kör olsunsenağlama

Aslında yalnızca bunu kullanmak fayda etmez. Bu sadece yardımcı bir ürün. Bunun yanında kalsiyum ve vitaminlere dikkat edersen, sağlıklı beslenip spor yaparsan, hem vücudun diri kalmasına yardımcı olur, hem de göğüs gelişimine katlı sağlar. Ayrıca Bira da göğüsleri büyütüyor arkadaşlar :) Ama malesef göbek kaçınılmaz :KK43: Benden bolca var, eritmek için spor yapıyorum, mekik çekiyorum.

bende bira mayası hapı var onuda mı içsem acaba?:sm_confused:

evlenince göğüsler büyür diye bişey yok kızlar noluyor evlenince göğüslermi tılsımlanıyor:) altı aylık evliyim ve evli bir sürü arkadaşım var böyle saçmalıklara inanmayın göğüsler avcak hamile kaldıktan sonra büyümeye başlar sonrasında tekrar eski halini alır!!!

bazı kalıpların üstünde yazan bedene göre küçük yada büyük olabildiğini bende biliyorum.daha önce kullandığım 80 bedenin aynısının 1 beden büyüğünü aldım kalıp olarak ondan baya büyük.ben 80B kullanıyorum öle destekli falan deil normal ince dantelli falan hepsi tam oluyodu.küçe başladıktan sonra sıkmaya başladı ama 85 i henüz tam doldurmuyo.santim olarak ta 2,5 santim büyüme var 27. gün bugün.

yahu ferhundecim kafam karıştı, söylermisin 75 iken ne yaptında 80 oldu? neyin 27. gününden bahsetmişsin bu mesajında. ?? çok büyümelerden bahsediliyor ama kalıcı değil, senin kalıcı mı?

canım ben 14 yaşından 21 yaşına kadar 75b kullandım
21 yaşlarındayken bigün gastede dambıl kaldırarak göğüslerinizi büyütebilirsiniz die bi yazı okudum
2 sene dambıl kaldırdım hem 500lük su şişeleri hemde 2 kglık dambıllar kullandım
22-23 yaşlarında 80b oldular
nese işte bu foruma ilk geldiğimde 25 yaşımdaydım 1,5 ay küç yedim bişe annamadım
tam 1 sene sonna tekrar başladım geçtiğimiz ağustosta
ilk 10 gün küç+nar çekirdeği yedim çamaşır sıkma haareketleri yaptım hergün 15 dk. dambıl kaldırdım
10 günden sonna sadece küçe dewam ettim 35 günde 1 beden büyüdü
orda bahsettiğim küçe başladıımın 27. günü
ben tam 60 gün yedim bıraktım 4 aydır falan hiçbişe yapmıyorum tekrar küçülmedi (yaşım 27-1982liyim boy 161 kilo 50 )
ben bide yoga yapıodum o zamanlar oda etkili olabilir die düşünüyorum tavsiye ederim

sağol canım yaaa, böyle şeyleri duymaya çok ihtiyacım var valla. yoksa gözüm slikonlara takılıp duruyor bu aralar.

istiyosan yaptır ya nolcak onca insan yaptırıyo
hem baksana dokununca felan da anlaşılmıyomuş ne harika şeymiş bu silikonlar
bende mi yaptırsam ne fisfisfis
istiyorum istemezmiyim, ama 5000-6000 tlyi denkleştirmek lazım bunu düşünmek için bile. bu ekponomik krizde mutfak alışverişimizi zor yapıyoruz hayatım. nasıl olacak o iş :1no2:

kız benim seksen olsun yeter fazlasını istemiyorum fazlası evlenince çok büyüyo ya ama inş istediğin ölçülere kavuşursun :1hug:

hiç heveslenme büyümüyo evlenince :1no2: tam tersine emzirmeyi bıraktıktan sonra daha da küçülüyo bide sarkıyo senağlama ama dogum sonrası kilolarını vermezsen büyük kalabilir delikafadulden

canım ben 14 yaşından 21 yaşına kadar 75b kullandım
21 yaşlarındayken bigün gastede dambıl kaldırarak göğüslerinizi büyütebilirsiniz die bi yazı okudum
2 sene dambıl kaldırdım hem 500lük su şişeleri hemde 2 kglık dambıllar kullandım
22-23 yaşlarında 80b oldular
nese işte bu foruma ilk geldiğimde 25 yaşımdaydım 1,5 ay küç yedim bişe annamadım
tam 1 sene sonna tekrar başladım geçtiğimiz ağustosta
ilk 10 gün küç+nar çekirdeği yedim çamaşır sıkma haareketleri yaptım hergün 15 dk. dambıl kaldırdım
10 günden sonna sadece küçe dewam ettim 35 günde 1 beden büyüdü
orda bahsettiğim küçe başladıımın 27. günü
ben tam 60 gün yedim bıraktım 4 aydır falan hiçbişe yapmıyorum tekrar küçülmedi (yaşım 27-1982liyim boy 161 kilo 50 )
ben bide yoga yapıodum o zamanlar oda etkili olabilir die düşünüyorum tavsiye ederim

Bu harika bir haber ümitlenmekte haksız degilmişim dogrusu bu olay bence bizi iyice bir gaza getirir arkadaşlar.:sm_cool:
Darısı bizim başımıza...
Ferhundecim birşey sorucam.Şimdi sende büyüme oldu ya sanki şiş gibimi duruyorlar.Yoksa gögsün gelişti mi?
Bu şekilde sormamın sebebi bende de cnm olarak büyüme var ama gögüslerim gene aynı
onu da nerden mi anlıyorum gögsümde asimetri var.Eger gögüs dokum büyümüş olsa idi aradaki farkın azalması gerekmez miydi?CADIARZU

bide bişe dicem hani kimisi dio ya göğüslerim 80-85 beden çok büyük falan benimkiler hiç te öle büyük faln diil şimdi iyi 80 ken biras küçüktü bence

şuan 85 beden telli ince süngerli yada penye bi sütyeni şöle dolduruyo mesela

143621140hp9.jpg

ama 80 bedenken aynen şu resimdeki gibiydi cupların içini tam dolduruyodu ama çatal belirgin diildi o yüsden sanki cupların içine pamuk doldurmuşum gibi duruyodu yada bana öle geliyodu

defaulteb4.jpg

şöle dursaydı hiç uğraşmasdım saten

pierrecardinemilybrang1.jpg

75 bedenken de bu kadardı ve aynen böle duruyodu

opistockteenbrafh3.jpg

şimdi bunları neden anlatıyosun diceksin çünkü kimileri çıkıp 80se daha ne istiyosun falan diyordu ve ben buna çok kızıyorum :kızgın:
bazen bende görüyorum böle koca memeli kıslar kaç takıosun falan diorum 80 yada 85 dio şaşırıp kalıyorum benimkiler nie öle durmuyo diorum
ya onların kabı c-d falan yada nebilim çözemedim falla
mesela bigün sütyen bakıyodum bi kıs geldi baktım şöle bi göğüsler nerden baksan 90-95 transparan beyaz bişe giymiş altına da ten rengi sütyen :tomato:
altlardan yanlardan heryerden frikik vermiş
sonna çantasından bi sütyen çıkardı 80A hem de destekli "ben bu 80A yı aldım ama küçük geldi deiştirebilirmiim " dedi o göğüsleri nasıl sığdırcağını düşünmüş te almış o sütyeni annamadım falla
ya nese kimse üstüne alınmasın da böle büyükleri küçüklere sığdırmaya çalışanlar da var

bide göğüs şekliyle de alakalı sanırım hani bi koltuk altı (ayrık) göğüs bide omuzdan gelen (bitişik) göğüsler var ya benimkiler ayrık mesela şimdi üçgen bikiniyle iyi duruyolar ama 75 80 ken yandan bakınca iyi önden bakınca çok küçük duruyolardı

bi arkadaşımın 70 beden mesela ama göğüs ortası çok belirgin onunkiler benden iyi duruyolardı falla

işte böle yani ben de daha büyük istediysem vardı sebeplerim :1closedeyes:

şunu da belirteyim ben böle 2de1 göğüslerim 85 oldu falan demekten hoşlanmıyorum ama sırf doğal yöntemlerin işe yaradığını sölemek için yazıyorum son günlerde zaten iyice ümidi kesenler var ben de başıma gelmese inanmasdım ama büyüyomuş işte :eek:

hoş bu resimdekine küçük diyenler de çıkacaktır ama bana yetio falla daha büyüklerde hiç gözüm yok :1closedeyes:

resimler bende gözükmüyor arkadaşlar, neden acaba mirmirmirmir

X