İlginç günaydın mesajları

günaydınla başlayıp yanına iki güzel sözcük kondurdunmu tamamdır.bu herkesi mutlu eder öle değilmi

günaydın gözümün nuru,hayatımın tek anlamı,bana iyiki hayattayım dedirten sebebim
günün aydın olsun yaşama sevincim.

[a.s.a.s.a.s.]a.s.Şeniz:1hug:gönderelim sevdiklerimize sevinsinler dimi ama

Son düzenleme:
günaydın sevgilim,güneş ve mavi gökyüzü yoldaşın olsun bugün rüzgarla dost denizle sevgili ol.uyan aklına geleyim güneş olup sarayıp rüzgar olup okşayayım tenini

Her yeni bir güne yeni bir umut ve sevgiyle başla,çünkü gözünün açtığın her günün de ben varım, Günaydı Aşkım :asigim:

bunu da bana kuzum göndermişti :nazar: paylaşmak istedim... a.s.

Yaaa bak şimdi tiksindim kendiden yaa :)
bizim diyaloğumuz aynen şu şekilde ;
sabah 7:30 gibi başlıyorum ben aşağıda yazdıkalrımın hepsini ben gönderiyorum ama :))))
şelamün aleyküm cannim.. cevap yok..
günaydın bidenemm şekerim..cevap yok..
günaydın mı dedin , mesajın gelmedi sanırım ..cevap yok..
tamam kavga çıkmasın cnmm ..sanada günaydın ..cevap yok..
yerebbim sen benim aklımı koru...cevap yok..
yaklaşık 1-1,15 saat sonra gelen cevap :
nevar lan sabah sabah :)))))
valalhi abarmıyorum yaa , adam ruh yoksunu :))))))))
genede çok seviyorum ben onu..

Yaaa bak şimdi tiksindim kendiden yaa :)
bizim diyaloğumuz aynen şu şekilde ;
sabah 7:30 gibi başlıyorum ben aşağıda yazdıkalrımın hepsini ben gönderiyorum ama :))))
şelamün aleyküm cannim.. cevap yok..
günaydın bidenemm şekerim..cevap yok..
günaydın mı dedin , mesajın gelmedi sanırım ..cevap yok..
tamam kavga çıkmasın cnmm ..sanada günaydın ..cevap yok..
yerebbim sen benim aklımı koru...cevap yok..
yaklaşık 1-1,15 saat sonra gelen cevap :
nevar lan sabah sabah :)))))
valalhi abarmıyorum yaa , adam ruh yoksunu :))))))))
genede çok seviyorum ben onu..

aa nasıl yani cnm.:uhm:çok ilginç:eek:

aa nasıl yani cnm.:uhm:çok ilginç:eek:

delikafaduldendelikafadulden şokk dimi..bu nası ilişki..vala bebişim aynen böle yasdım gibim başliyi bizim günlerimiz herifinen :nazar:

ben böle paso tepesinde cırcırcır öten bitip..adamı canından bezdirdim:dance:

duruma açıklık getirem bacı , günde yaklaşık 25-30 mesaj cepten , bı okadar mail netten atıom ..olur olmaz otu boku yazıom ona..
çoğu zaman '' doru söle kızmıcam kaçını okudun yazdıklarımın diyom , hepsini takip edşyom aşkım , arada nefes almak zorunda kalıyom '' die cevap veriyi baa.. :jeyyar:

delikafaduldendelikafadulden şokk dimi..bu nası ilişki..vala bebişim aynen böle yasdım gibim başliyi bizim günlerimiz herifinen :nazar:

ben böle paso tepesinde cırcırcır öten bitip..adamı canından bezdirdim:dance:

duruma açıklık getirem bacı , günde yaklaşık 25-30 mesaj cepten , bı okadar mail netten atıom ..olur olmaz otu boku yazıom ona..
çoğu zaman '' doru söle kızmıcam kaçını okudun yazdıklarımın diyom , hepsini takip edşyom aşkım , arada nefes almak zorunda kalıyom '' die cevap veriyi baa.. :jeyyar:

hımmm şincik anladım kusum.arada bi patlıyıverio delikafaduldenheralde bunalıp.kuzum sende sıkma bukadar yasıktır be ya:nazar::kahve:kaydirigubbakcemile3

hımmm şincik anladım kusum.arada bi patlıyıverio delikafaduldenheralde bunalıp.kuzum sende sıkma bukadar yasıktır be ya:nazar::kahve:kaydirigubbakcemile3

beter olsunn:dance:
ah daha neler yapcem onada işten güçten anca bu kadar vaktim kalıy..
geyiğe vurdu zati bu ara işi icce safsaklıyo beni delikafadulden
o kaytan bıyıklarıyla sevi sevmiyo yapcam elime geçirsem:dance:

Ah ah bizden geçti artık, sabah kim kime dum duma...
Bir kuru günaydın yetiyo bana...
-tatlicadiarzu-

X