Klomen ve gonaphene ile hamişliğe uğraşanlar veya hamişler

sema3455

yoğun yorgun uykusuz...
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2008
5.949
4
kızlar rosem konuyu kapatınca yalnız kaldım nerdesiniz???hadi burada yeniden birleşelimmmm.beni yalnız bırakmayın.desteklerinizi baekliyorumm

06.07.08 itibariyle listemiz

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************

OelfidaO ::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZ
BİRBELEMİR::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZ
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::::::::::::5 TEMMUZ
DİKKATBEBEKYOK::::::::::::::::::::6 TEMMUZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::::::::::::7 TEMMUZ
ETUUBA:::::::::::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZ
ROSEM ::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZ
GÜLCEZA::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZ
KIRMIZIBEYAZ:::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZ
EİFECAN:::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::::::::::12 TEMMUZ
CAM::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZ
MAYSİMİRNA ::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZ
ZYNP1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZ
YAS23::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMMUZ
NESEMESE::::::::::::::::::::::::::::::::19 TEMMUZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZ
NESLİHAN RONA:::::::::::::::::::::::::??????????
MAVİŞ83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::??????????
FUSFULU::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 AĞUSTOS
AZEERDAL::::::::::::::::::::::::::::::::::BEKLEMEDE
EMİNEKAYA::::::::::::::::::::::::::::::::3 TEMMUZ BEKLEMEDE

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:teytey::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:teytey::nazar:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:teytey::nazar:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:teytey::nazar:

Son düzenleme:
MERHABA KIZLAR YENİ BAŞLIĞIMIZ HAYIRLI OLSUN..OLANLARDA YENİ HABERDAR OLDUM..VE ÇOK ÜZÜLDÜM ROSEM İÇİN..İNŞALLAH BİRAN ÖNCE TOPARLAR KENDİNİ....

BU ARADA BENİM DEMİN KAHVE Bİ AKINTIYLA HAFİF Bİ PEMBELİK GELDİ..YANİ REGLİM GELMEYE BAŞLADI ARKADAŞLAR...ZATEN BUGÜNDE ISIM DÜŞMÜŞTÜ..YİNE YANILTMADI BENİ BU ISI ÖLÇÜMÜ MALESEF..

reglimin;

1.günü 36.3
2.günü 36.4
3.günü 36.3
4.günü 36.3
5.günü 36.3.........klomene Başladim
6.günü 36.3
7.günü 36.3
8.günü 36.4***
9.günü 36.5
10.günü 36.5
11.günü 36.5........çatlatma iğnesi vuruldum
12.günü 36.3***
13.günü 36.4
14.günü 36.4***
15.günü 36.4
16.günü 36.5***
17.günü 36.5
18.günü 36.8
19.günü 36.8
20.günü 36.5***
21.günü 36.8
22.günü 36.8
23.günü 36.8
24.günü 36.9
25.günü 36.7
26.günü 36.7
27.günü 36.6

ARKADAŞLAR MERHABA ARANIZA YENİ KATILDIM.BU AY İKİNCİ KEZ KLOMEN KULLANICAM BU DEFA GÜNDE 3 VERDİ DOKTOR. DUALARINIZI BEKLİYORUM.YUMURTALARIM 11 VE 12 MM DE KALDI GEÇEN AY.UMARIM BU AY MUCİZE GERÇEKLEŞİR.MEĞER NE KADAR DA ZOR İŞMİŞ HAMİLE KALMAK RESMEN BİR MUCİZEYMİŞ.BEKARKEN ÇOK KOLaY OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRDÜM.UMARIM BU AY YUMURTALARIM ÇOĞALIR VE BÜYÜR.YUMURTA TAKİBİ YAPTIRSAM MI YAPTIRMASAM MI DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇATLATMA İĞNESİ ŞART MI KIZLAR?

JAPONKIZI............hoşgeldin canım....az önce yanlış yerdeydin.işte biz burda toplandık.neden?klomen ve gonaphene ile bütün bilgimizi tecrübelerimizi sıcağı sıcağına paylaşıyoruz....ben çok faydasını gördüm en azından duygusal olarak çok rahatladım...........

ARKADAŞLAR MERHABA ARANIZA YENİ KATILDIM.BU AY İKİNCİ KEZ KLOMEN KULLANICAM BU DEFA GÜNDE 3 VERDİ DOKTOR. DUALARINIZI BEKLİYORUM.YUMURTALARIM 11 VE 12 MM DE KALDI GEÇEN AY.UMARIM BU AY MUCİZE GERÇEKLEŞİR.MEĞER NE KADAR DA ZOR İŞMİŞ HAMİLE KALMAK RESMEN BİR MUCİZEYMİŞ.BEKARKEN ÇOK KOLaY OLDUĞUNU DÜŞÜNÜRDÜM.UMARIM BU AY YUMURTALARIM ÇOĞALIR VE BÜYÜR.YUMURTA TAKİBİ YAPTIRSAM MI YAPTIRMASAM MI DİYE DÜŞÜNÜYORUM ÇATLATMA İĞNESİ ŞART MI KIZLAR?

hosgeldın canım mutlaka yumurta takıbı yaptırmalısın.çunku kıst cıkma ıhtımalı var.hem yumurtanın buyuyup buyumedgnı ogrenırsın.ıgneye gerk olup olmadgını drun soyleyecektır.allah yardımcın olsun

canım mesajın için çok teşekkürler günler stresle geçiyor bu ayın 9 unda hasta olup bir an önce klomen içmek istiyoırum ama adet olacağıma dair en küçük bir belirti bile yok zaten geçen ay da doktor progestan ilacıyla adet görmemi sağlamıştı of neye üzüleceğimi şaşırdım umarım adet olurumda klomene başlamak nasip olur sen de kullanıyormusun canım klomen

canım içime kurt düştü klomein kist yapma ihtimali de var dimi
of bub arada klomen kullanınca umarım adetim zamanında gelir 3 gün sonra olmam lazım inşallah adet olrum ya bi de kistle uğraşmak beni iyice yıkar

klomen adet tarihimi değiştirmdei..ama geçen sene gonaphene günlerimi 4 gün kadar uzatmış benide eşimide heyecenlandırmıştı...şimdi alıştım...1 haftalık gecikme olmadan asla umutlanmam.......evet kist yapma olasılıkları var..........

JAPON cum.bana sordun galiba 3 yıldır olmuyor...yapılması gereken testlerde sadece yumurtalar bazı aylarda küçük kalabiliyor....o yüzden bu ilaçlar...hormon test,rahim içi,nde sınıfı geçtim...eşimde sperm fena değil oda normal canım.....ama olmadımı olmuyor...bekliyoruz...ilk yıllarda ki gibi şimdi hiç kimse bana konuyu açıp sormuyor...bir kaç can dostum dışında...sanki görünmez oldum....bu daha yıpratıyor sanki

kırmızı beyazcım seni çok iyi anlıyorum 1 yıldır aynı şeyleri yaşıyoruz .benim de yumurtalarım küçük büyümüyor zaten 16 yaşımdan beri bende hep adet düzensizliği vardı.şimdi bir bebeğe kavuşmanın ne kadar mucizevi ve zor bişey olduğunu çok iyi anlıyorum.sana kendini üzme desem de üzüldüğünü biliyorum insan her an onunla yaşıyor.üstelik çok da yıpratıcı. ama en büyük dayanağım dualarım.senin tedavin ne durumda şu an. bugünden itibaren dualarımda artık sen de varsın

kızlar tarihimi değiştirin..ben gördüm kırmızıları görmez olaydımmmmmmmm

31 temmuzzzzzzzzzzzz.......dr.adetinin 3.günü gel demişti...salı giderim herhalde....yine klomen devam der büyük ihtimal...

çok sancım var..izin alıp çıkıcam işten..yarında yokum..salıya kadar iyi bakın kendinize..bol hamiş haberi alırım inşallah....

kıslar merhaba..:eek:
yenı baslıga bırseyler yazmak ıstedım..hepınızden ozur dılerım bu konu ve lıste benı o kadar cok etkılemeye baslamıstıkı boyle olması gerekıyordu..:çok üzgünüm:
sudenazcım canım adet olmana uzuldum sanırım benımkıde yakında gelır..yuzumde bır suru sıvılce, gogusler sıs,canım sureklı tatlı ıstıyor butun adet belırtılerı var.senağlamabız bu ılacı kullanmaya baslayınca hemen hamıs kalcaz dıye bıraz kendımızı kaptırdık sanırım..:çok üzgünüm:
ınsallah lıstenız ve baslık sıze ugur getırır arkadaslarım..hepınızı cok sevıyorum..:a015:

maysi cim....burdasın...adet e 6 gün kaldı benim...günler geçmiyor...ama heyecanlanmıyorum...kendimi sıkmıyorum...dua ediyorum o kadar...bugün kimsecikler yok sitede....herkes tabi ki biryerlerde....

06.07.08 itibariyle listemiz

****************KLOMEN VEYA GONAPHENE KULLANANLARIN LİSTESİ*************
AZEERDAL:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::BEKLEMEDE:::::::?????:::::::
EMİNEKAYA::::::::::::::::::::::::::::::::3 TEMMUZ::::::::::::::::::::::::::::::::?????:::::::
OelfidaO :::::::::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZ:::::::::::::::::::::::::::::::::?????:::::::
BİRBELEMİR:::::::::::::::::::::::::::::::4 TEMMUZ:::::::::::::::::::::::::::::::::?????:::::::
DİKKATBEBEKYOK:::::::::::::::::::::6 TEMMUZ
DERİNDEN::::::::::::::::::::::::::::::::::7 TEMMUZ
ETUUBA:::::::::::::::::::::::::::::::::::::9 TEMMUZ
ROSEM ::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZ
GÜLCEZA::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZ
DESİRE:::::::::::::::::::::::::::::::::::::10 TEMMUZ
KIRMIZIBEYAZ:::::::::::::::::::::::::::11 TEMMUZ
EİFECAN:::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZ
GURBET GELİNİ :::::::::::::::::::::::12 TEMMUZ
CAM::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::12 TEMMUZ
PAPATYAAAA ::::::::::::::::::::::::::13 TEMMUZ
AYISIGI44::::::::::::::::::::::::::::::::::14 TEMMUZ
MAYSİMİRNA ::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZ
ZYNP1::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::15 TEMMUZ
YAS23::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::17 TEMMUZ
NESEMESE::::::::::::::::::::::::::::::::19 TEMMUZ
(((ESLEM))):::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZ
SEMA3455::::::::::::::::::::::::::::::::::20 TEMMUZ
BASAK35 :::::::::::::::::::::::::::::::::::27 TEMMUZ
NESLİHAN RONA:::::::::::::::::::::::::??????????
MAVİŞ83:::::::::::::::::::::::::::::::::::::??????????
JAPANGIRL:::::::::::::::::::::::::::::::::??????????
SUDENAZ222 ::::::::::::::::::::::::::::31 TEMMUZ
FUSFULU:::::::::::::::::::::::::::::::::::4 AĞUSTOS

**************KLOMEN VEYA GONAPHENE İLE HAMİŞ KALANLAR**************

BEYAZBULUT::::::::::::::::::::GONAPHENE:teytey::nazar:
EYLUL166 ::::::::::::::::::::::::GONAPHENE:teytey::nazar:
TUSE2006 ::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:teytey::nazar:

******************** HAZİRAN HAMISLERİ**********************
BABYFACE::::::::::::::::::::::::::::::KLOMEN:teytey::nazar:

japancım hoşgeldin canım,inşallah hepimize ve sana uğurlu gelir liste,ilacı kullanmaya başlayınca adet tarihini söylersen ekleriz onuda,şimdilik sadece ismini ekledim..

SEMAAAAA...canım...yanlış okuduğumu saymak istiyorum....sen ne SİGARA MI içiyorum dedin....hiiiii...inan şimdi böyle,içim bir kötü oldu...açıkcası senin gibi kültürlü ve akıılı bir kıza hiç mi hiç yakıştırmam...inanıyorum ki,hadi,hayatın içinde günde 1-2 o da neden olduğunu bilmeden içiyorsun değil mi...ben buna inanmak istiyorum....ömrümde 1 adet ağzıma dahi sürmedim...nefret ediyorum...eşim günde 2 paket...olmaz ben seni ayıpladım....duymamış olayım....at yere bakim onu......

SEMAAAAA...canım...yanlış okuduğumu saymak istiyorum....sen ne SİGARA MI içiyorum dedin....hiiiii...inan şimdi böyle,içim bir kötü oldu...açıkcası senin gibi kültürlü ve akıılı bir kıza hiç mi hiç yakıştırmam...inanıyorum ki,hadi,hayatın içinde günde 1-2 o da neden olduğunu bilmeden içiyorsun değil mi...ben buna inanmak istiyorum....ömrümde 1 adet ağzıma dahi sürmedim...nefret ediyorum...eşim günde 2 paket...olmaz ben seni ayıpladım....duymamış olayım....at yere bakim onu......

valla cicim 5 senedir hiç esirgemeden içiyodum.tedaviye başladığımdan beri günde 3ü gemiyo.hamiş olunca temelli bırakıcam.ben,im eşim günde 3 pakete yakın içiyo cicim onndan temelli bırakamıyorumm..utandım şimdi sen öle diyince yaaaacoksekeriremsu

yahu sema cım şu senin sabah yanlışlıkla 3 adet açtığın başlık o kadar yazdım şunda toplandık...önbür 2 tanesine girmeyin diye....çok bölündük....sorduğumuz sorular havada kalıyor...bide yine bi tane daha bir açmış.hani yönetim kilitliycek ti.........

ok cicim ama az sonra missafir geliyo yine.eşimin halası.yani zor biraz sabah hallederim hepsini.bu arada yarın sabah doktrora gidiyom kontrole bakalım nolmuşşş.çatlamışmı nedir ne değildirrrr

X