Göz Makyajı Bosphorus kaş kirpik bakim yaği

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
kişiden kişeye değişiyor demekki, ben kirpiklerimde zerre kadar bir faydasını görmedim. yatmadan sürüyordum her gece ucu rimel şeklinde olduğu için kullanımı pratik ama biraz fazla kaçırırsanız gözlerde yanma yapıyor, benim gibi hassas alerjik gözlerede sahipseniz sabah kalktığınızda çapaklanmada kaçınılmaz. kaşlarımda bir sorun olmamasına rağmen denedim, minik minik göz kapağımın üzerinde tüyler çıkardığını gördüm. demekki onlarda işe yarıyor. keşke benimde kirpiklerim gürleşip uzasaydı ama malesef ben hiç bir sonuç alamadım:KK19:

Benim kaşlarım çok seyrek ve arada boşluklar var, geçen gün kaş aldırmaya gittiğimde güzellik uzmanı bayan evigen, bepanthen ve şimdi hatırlamadığım 1-2 tane yağı karıştırıp 1 ay boyunca kaşlarına friksüyon yaparak kullan çok faydasını göreceksin dedi.
Sabahtan beri forumu okuyorum ve ampüllerle ilgili çok olumlu şeyler yazılmış. Bende akşam eve giderken bunlardan alıp hep saçlarıma, hep de kaş ve kirpiklerime sürmeye karar verdim.
İnşallah Recep İvedik gibi olmam.. :84:

Benim kaşlarım çok seyrek ve arada boşluklar var, geçen gün kaş aldırmaya gittiğimde güzellik uzmanı bayan evigen, bepanthen ve şimdi hatırlamadığım 1-2 tane yağı karıştırıp 1 ay boyunca kaşlarına friksüyon yaparak kullan çok faydasını göreceksin dedi.
Sabahtan beri forumu okuyorum ve ampüllerle ilgili çok olumlu şeyler yazılmış. Bende akşam eve giderken bunlardan alıp hep saçlarıma, hep de kaş ve kirpiklerime sürmeye karar verdim.
İnşallah Recep İvedik gibi olmam.. :84:

kaşlarınız çoğalsın istiyorsanız eğer bekarsanız(evlilerin kocacıkları rahatsız olabilir:86::86:) bir diş sarımsağı ikiye bölün ve kaşlarınıza iyice sürün. hafif yanma yapabilir ama korkmayın. sonuçları test edilip onaylanmıştır. ayrıca bademyağı kullanabilirsiniz.

2 ay önce bilmediğim bir kuaföre gittiğimden keşımın biri ip gibi oldu. sonradan gittiğim kuaför bana vazelin önerdi. açıkçası hiç mantıklı gelmedi ama denemekten ne zarar gelir diyip bozulan kaşıma sürdüm bir hafta kadar. 1 ay sonrasında bozulan kaşım,diğer kaşıma göre daha gürdü. vazelinle de böyle bir deneyimim oldu.

başka bir topicte daha paylaştım,bizim aile kadınlarının sırrıdır haftada 1-2 defa toz sürmeyi gözlerimize çeker öyle uyuruz. hem gözleri parlatıp sağlık veriyor hem de güçlü ve uzun kirpiklerimiz oluyor. annemin teyseleri bile kaç yaşında kadınlardır ama kirpikler ok gibi

maşallahhh:nazar::nazar::nazar:

benim önerilerim bunlar. kendinize makul geleni deneyebilirsiniz.

Ben kullanırken sabah akşam fark etmez elime ne zamn geçse sürüyordum ve çok sıkd uş alan bir insanımdır fark etmeden yüzümdeki ayva tüyler artttı,kaş yapayım derken göz çıkarmayın, dikkat edin

X