Onkoloji - Kanser ve Türevleri stanbul'da Onkolog Dokdor tavsiyesi?...

zumzumrut

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
712
3
Merhabaaa...

Babam için, bir onkoloğ tavsiye edermisiniz... yaklaşık 1.5 yıldır dedavi gören babam için :çok üzgünüm: mesleğinde uzman bir dokdor tavsiyesi rica ediyorum

'

Merhaba çapa onkoloji bölümü iyi diyorlar, arkadaşımın annesi tedavi oldu ama çok sıra beklenebiliyormuş..Çok geçmiş olsun...

Merhaba çapa onkoloji bölümü iyi diyorlar, arkadaşımın annesi tedavi oldu ama çok sıra beklenebiliyormuş..Çok geçmiş olsun...

evet ben de duydum teşekkür ederim cnm... yeter ki mesleğinde çok başarılı iyi bir dokdora rastlayalım... hepsi iyidir eminim ama şöyle profesör olursa iyi olur.

Aslında hepsi iyiymiş, erkan topuzun kadrosu sonuçta..
Erkan topuza randevu almak mümkün değilmiş zaten devlet hastanesi olmasına ramen ssklı dahi olsan erkan bey 180 ytl alıyormuş.Özel hastalara bakıyrmuş..Oradaki herhangi başka bir doktora gidebilirsin tam isim veremem bilmiyorum çünkü.

Aslında hepsi iyiymiş, erkan topuzun kadrosu sonuçta..
Erkan topuza randevu almak mümkün değilmiş zaten devlet hastanesi olmasına ramen ssklı dahi olsan erkan bey 180 ytl alıyormuş.Özel hastalara bakıyrmuş..Oradaki herhangi başka bir doktora gidebilirsin tam isim veremem bilmiyorum çünkü.

telefonla randevu alabilirmiyiz acaba ?

teşekkürler canım ... bu arada boş durmadım telini buldum internetten :) yarın ararım artıka.s

merhabalar öncelikle herkese geçmiş olsun diliyorum. İnşallah YÜCE MEVLAM tüm hastalarımıza tezzamanda şifasını verir..:Saruboceq:
benim de annem e akciger kans. teşhisi kondu 3 gündür ruh gibi dolasıyorum 50 yasında sigara içmezz kendi halınde şen şakrak bir insan duyunca inanın dünyam yıkıldı insanın isyan edesi geliyor ama takdir Allah ın.
biz de Çapa da tedavi ye başlıyacagız pazartesi günü randevumuz var bizi nerel bekliyor bilen varsa lütfen bana anlatsın çok zor bir durumdayım allah hepimize sabır versin.

F.Nigtingale Hastanesinden Prof.Dr.Gökhan Demir var onkolog mutlaka onunla bir görüşün derim ben...Allah acil şifalar versin

merhaba benim sana tavsiyem çapanın ankoloji bölümü doktorlarından kim olursa olsun vazgeçme, bölümün içinde özel muayene yerleri var, oradan ulaşman daha rahat olur, bende orda tedavi oluyorum,doktorum doç. dr mert başaran. mükemmmel bir doktor,geçmiş olsun.

ben sana ankara gatada bir dr tavsiye ederim... biz izmirde boşa zamn kaybettik gata onkoloji drleri bence çok başarılı netden araştırabilrsin izmirde 1 yılda verdikleri tedaviyi orda 1,5 ayda aldık hastamızda boşa yıprandı bizde bu hastalıklarda tecrübelisi önemli

merhaba benim sana tavsiyem çapanın ankoloji bölümü doktorlarından kim olursa olsun vazgeçme, bölümün içinde özel muayene yerleri var, oradan ulaşman daha rahat olur, bende orda tedavi oluyorum,doktorum doç. dr mert başaran. mükemmmel bir doktor,geçmiş olsun.

merhabalar herkese bende çapada tedavi oldum ve bitti benimde doktorum mert başarandı çpanın hem poliklinikleri var hemde özel muayene yerleri var hepsi profosör 180 muayene ücreti alıyorlar kemotrapiden sonra radyotrepi doktorum fulya ağaoğluydu çok şeker bir bayan tavsiye ederim kontrollerimede onunla devam etmeyi düşünüyorum çok şükür ben atlattım herkese Allah şifa versin

tüm cahilliğimle soruyorum şimdi babam vakıf gureba hastanesinde ameliyat oldu. tümör mideye tamamen yayıldığı için bşey yapılamadı hatta bağırsağa metaztas olmuş :KK43: ptesi vakıf onkolojiye başlıcak. acaba biz kendimiz çapaya gidebilir miyiz? yoksa sevk falan mı ediyorlar. nasıl oluyur bu işler :KK43:

X