Genetik test yaptıranlar

Anladim cnm ins gonlumuze gore versin Allah imm. Embriyo fln nasi gitck ki sn hamile degilsin djmi su an. Tup bebege mi basvurdunuz yani cnm. Dr lar mi yonlendirdi bu sekilde.
yok canım hamile değilim 4 defa tüp bebek yaptırdık gerçi 2.si dondurulmuş.. 2 defa hamile kaldım ama kısmet olmadı düştü. şimdi rabbim izin verirse 5. tedaviye başlıyoruz. eşimde sayı ve morfoloji sıkıntısı var ben de de o kadar düşükten sonra polip oluşmuş. başka da sıkıntımız yok çok şükür.. rabbim ne zaman iizin verirse o zaman olucak.. inş.en yakın zamanda isteyen herkese versin..

:KK70: ayy ins cnm buyuyunce artk cikartirsin acisini . . Allah kolaylik versin cnm ya ins . Bana nazar fln da olabilir diyolar cnm inaniyorum bn acikcasi nazara da
bana da çok dediler.. hoca bul okut nazardır belki diye.. ama nerden bulayım hocayı eşim de kızar böyle şeylere.. kendim okuyorum artık bildiğim duaları

yok canım hamile değilim 4 defa tüp bebek yaptırdık gerçi 2.si dondurulmuş.. 2 defa hamile kaldım ama kısmet olmadı düştü. şimdi rabbim izin verirse 5. tedaviye başlıyoruz. eşimde sayı ve morfoloji sıkıntısı var ben de de o kadar düşükten sonra polip oluşmuş. başka da sıkıntımız yok çok şükür.. rabbim ne zaman iizin verirse o zaman olucak.. inş.en yakın zamanda isteyen herkese versin..
Cnm kendin hamile kalabilmen de sikinti yoksa oyle denesen . Cunku rahim filmi fln hersey temiz cikmis senin.
Bnde gittigimde rahim filmini soylucm dr a bakaljm
Amiinn cnm ins Allah im cok aratmadan nasip etsin ya

Cnm kendin hamile kalabilmen de sikinti yoksa oyle denesen . Cunku rahim filmi fln hersey temiz cikmis senin.
Bnde gittigimde rahim filmini soylucm dr a bakaljm
Amiinn cnm ins Allah im cok aratmadan nasip etsin ya
eşimin rahatsızlığı yüzünden tüp bebek yapıyoruz canım eşimin değerleriyle normal yoldan hamile kalmam çok zormuş. 2 yıllık evliyiz 1 yıl bekledik zaten ama doktor ancak tedaviyle olur bu değerlerle dedi.

bana da çok dediler.. hoca bul okut nazardır belki diye.. ama nerden bulayım hocayı eşim de kızar böyle şeylere.. kendim okuyorum artık bildiğim duaları
Anladim cnm ya hoca hani o tazr olmaz ama ne bileyim bi imam fln olur heralde. Bn de dusunuyorum bi nazar duasi fln cnm. Bi de genelogi ogrendiginde Ya Mubdi die esin karnina koyup okusun demisti forumda bi arkafas

Anladim cn
eşimin rahatsızlığı yüzünden tüp bebek yapıyoruz canım eşimin değerleriyle normal yoldan hamile kalmam çok zormuş. 2 yıllık evliyiz 1 yıl bekledik zaten ama doktor ancak tedaviyle olur bu değerlerle dedi.
anladim cnm insallah olur ya insallahh burdan birbirimize guzel haberler veririrz .

merhaba kıslar eşimle benim kanda kromozomlarımıza bakıldı bende sorun çıkmadı ama eşimde 23. y kromozomunun bir kolunda uzama varmış ama fakülte sorun değil raporu vermişti doktorum galiba ona işgillendi ondan embriyomu genetiğe gönderdi sizce bi sorun çıkarmı
4. tüp bebek denemesindeyim hiçbiri tutmadı

merhaba kıslar eşimle benim kanda kromozomlarımıza bakıldı bende sorun çıkmadı ama eşimde 23. y kromozomunun bir kolunda uzama varmış ama fakülte sorun değil raporu vermişti doktorum galiba ona işgillendi ondan embriyomu genetiğe gönderdi sizce bi sorun çıkarmı
4. tüp bebek denemesindeyim hiçbiri tutmadı
nerde yaptırdın genetik testini benim doktorum da istedi izmirde olan varmıarkadaşlar lütfen yardım edin

istanbul acıbadem maslak canım sonucum kötü çıktı malesef
Nasıl kötü ne çıktı sonuçta ben bugün özel ege tüp bebek merkezine gittim 530 tl verdik eşimle birlijte eşli karyotip benimde kan pıhtılaşma için iki tüp verdim sonuç için onlar Arıcak mış bi ayı buluyormuş allah tez zamanda bizede sağlıklı bebişler versin inş.

canım embriyonun dna kromozomları bozuk tutmaz konunca rahme ve bunun tedavisi yok insanın dna sını değiştiremezsin

canım embriyonun dna kromozomları bozuk tutmaz konunca rahme ve bunun tedavisi yok insanın dna sını değiştiremezsin
Allahım herkese şifa versin yarabbim Rabbim ol derse herşey olur inş.sağlıklı bebekler nasip etsin Rabbim Her nerde Warsa çok üzüldüm canım herkesin ayrı ayrı bir derdi var allahım şifa ver

Arkadaşlar mrb, bi sey sormak istiyorum, esimle bana genetik test yaptircaz sanirim kromozom testi ve genetik test ayni sey, istanbul da nerde yaptirabilirum ve ne kadar acaba bilgisi olan.var mi???

X