Şampuan ve Saç Kremleri Elidor sekillendirici

E

EU1

Ziyaretçi
kızlar reklamlarda görmüşünüzdür elidor reklamlarını yenilen sampunanı sac kremlerini nasıl acaba ben elidorun kremlerini sampuanını begenmiyorum sacı çok döküyo bi süre iyi geliyo sonra faydasından çok zararı dokunuyo ama reklamları gel al beni diyo siz kullandınız mı ?

elidor un içeriğinde diğer markalardan daha çok dökülmeye yol açıcı madde olduğunu pek sanmıyorum ama olabilir de hepsinde zaten paraben ve silikon türevi yumuşatıcılar var

ben haaketli bukleler için olanını kullanıyorum canım gayet memnunum hem yazın koruyo da saçlarımı aynı zamanda kokusuda cok hoş..

tamam benimde sacım bukleli denicem imş zararı olmaz

elidorları kullanan arkadaşlara bir sorum var. bu elidor saça yağlı hissi verir mi ki. ben de dalgalı- kıvırcık saçlıyım pantaneden hiç memnun kalmamaıştım mesela yağlı gibi geliyordu .ki bnm saçlarım yağlanmaz. ama pantane de cok kalıcı kokusu var canımm:)
eğer durulanmayan saç kremi arıyorsanız ben gliss kullanıyorum coook memnunum.

kızlar bende uzun süredir 7/24 kullanıyorum fakat yeni çıkan hareketli bukleleri aldım tavsiye üzerine ve hiç memnun kalmadım.. eski ürün çok daha güseldi.. bukleler belirgin olmadığı gibi aksine daha fazla elektriklenmeye ve şekilsizleşmeye başladı.. enazından benim saçımda...

7 / 24 mükemmel düz olanını bugun kullandım çok memnun kaldım saçım fönlü gibi oldu

ya arkadaşlar ben 7/24 göz kamaştıran altın sarısı olanını aldım.durulanmıyor.banyodan sonra sürüyorum ama saçımda ağırlık hissediyorum.sizde böyle bir sorun oluyormu

kızlar bende uzun süredir 7/24 kullanıyorum fakat yeni çıkan hareketli bukleleri aldım tavsiye üzerine ve hiç memnun kalmadım.. eski ürün çok daha güseldi.. bukleler belirgin olmadığı gibi aksine daha fazla elektriklenmeye ve şekilsizleşmeye başladı.. enazından benim saçımda...

bende aynı durumdan şikayetçiyim eski ürün çok daha güzeldi azıcık sürüyordum kabarmayı ve elektiriklenmeyi önlüyordu bukleler harika duruyordu.bu yeni ürünün tamamını saçıma boşaltsam nafile..elektiriklenmeye faydası yok buklelerimde karmakarışık oluyor.. :tomato: :eek:klava:

bende bu durumdan şikayetçiyim eski ürününü dewamlı kullanırdım harikaydı şimdi ambalajı değiştikten sonra eski ürün kadar etki etmiyor.saçım kabarıyor ve kırılıyorr.neden değiştirdiklerini anlamıorum gayet memnundum ben elidordan ama şimdi memnun deilim...

Bende eski ürünü hiç kullanamadım, saçlarım ağırlaşıp yağlanıyordu, ellerimde hep böyle bir tabaka kalırdı ama yeni üründen çok memnunum, çok daha hafif, kokusu da hoş, benim saçlarım elektriklenmiyor kullandığım zaman. Yani benim beklentilerimi karşılıyor. :dance: Ama şöyle bir durum var benim saçlarım bukle bukle kıvırcık değil, dalgalı. Yani bukleler için birşey diyemeyeceğim ama saçlarımın dalgaları ve ben memnunuz kaydirigubbakcemile5

elidor düzleştirici seri hakkında bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim...

arkadaşlar ben altın sarısı yazanından aldım.hem bakım yapar hemde fön veya jöle sürünce daha iyi görünür diye ama bin pişman oldum.inanın 1 kere kullandım.saçımda resmen ağırlık yaptı.anında çöpe attım.şimdi john frieda nın bakım serumunu kullanıyorum fönden önce.gayet memnunum.saçınızda varlığını hissetmiyosunuz bile

aynen katılıyorum sana eski 7.24 ler süperdi hele turunc ulanı..kısa tombul şişe..şimdi öyle degil yenisini denedim berbat..çok yazık oldu elidora bunu yazıcam...eskileri piyasadan topladım nerde bulduysam aldım inan..artık bi yerde yok..:1no2:

ışıl ışıl olanından aldım en son cıkan cok döktü sacımı parlatmadı da kremi.eski bukle için olan krem harikaydı ! birde Loreal ELSEVE harika kremleri sampuanları tavsiye ederim

turuncuyu kullanyorm saçıma banyodan sonra nemliyken iyici yediriyorum yumusaklastırıyor.. guzel de kokuyor.. saçlarımı hizaya sokuyor biraz :KK70: kırılmasını onlemek amacla kullanıyorum..

elidorun ürünlerinin hepsinin kokusu çok hoş ama dökülme yaptığını düşünüyorum. Bi ara kullanmıştım saçlarım inanılmaz dökülüyodu. Bazen durulanmayan nemli saça uygulanan saç bakım kremlerini kullanıyorum. Özellikle turuncu şişeli olan onarıcı ve yapılandırıcı bakımı çok hoş. kokusu kalıcı oluyo saçta ve ne zaman saçlarıma sürsem herkes soruyo ne sürüyosun saçlarına çok hoş kokuyo diye :) tavsiye ederim

X