Cyclo-progynova kullanan varm???

siz bunu korunarakmı kullanıyosunuz aynı ilaçtan ben de kullanıyorum ve doktor bana bunu kolayhamile kalıyım diye verdi siz ne için kullanıyosunuz adet geçikmesi yapıyormu

Cyclo-progynova bir adet düzenleyicisidir aslında,zaten prospektüsünde de yazar,korunma için kullanmayınız diye...

Bir ara ben de kullanmıştım onu...

slm ben kullandım.. bende de kist vardı sol yumurtalıgımda. 1 ay kullandım ve kontrole gittiğimde kistlerden birinin yok oldugunu ve diğerinde de küçülme oldugunu ögrendim.. bence kullanmalısın.. hap bittikten sonra 3-4 gün içinde olursun sanırım.. benim öyle olmustu..

Cyclo-progynova BEN YENı BASLADIM KULLANMAYA. SıZLERDE BıR YAN ETKı YAPTIMI KIZLAR BENDE SANCI VE KASIK AGRISI YAPIYOR ...

ben 2 sene boyunca kullandım bu ilacı ben pco hastasıyım adet düzenlemek için kullandım hiç bir yan etkisini görmedim.ama şimdi gebelik düşündüğüm için bıraktım.gebelik düşünenler kullanmasın bence çok fazla hormon yüklü olduğu için doktor kesinlikle kullanma bebekte zaralı etkilere yol açar dedi.düzenli adet olamadığım için sadece adetime 10 gün kala yani 18, günü progestan kullanıyorum.sadece 7 gün kullanmam yetiyo onunlada adet oluyorum ve hiç bir zararı yok bebek olsa bile çünkü düşük riski olanlara da aynı ilaç verilebiliyomuş...

arkadaşlar bişey dcem bu ilca ne zaman başlanıyor adetin kaçıncı günü yanii şimdiden teşekkürleeer:KK6:

kızlar bişey soracağım

ben 1 yıldan fazladır adet görmedim. bu ilacı verdi doktor. bunun yumurta oluşturma özelliği varmı, yani bununla hamile kalmak mümkünmü?

kızlar doktor bana bu ilacı verdi fakat 3 ay kullan dedi 3 ayda kaç kutu kullanmam lazım bilmiyorum şimdi ikincisi bitiyor yardım :KK43:

kızlar doktor bana bu ilacı verdi fakat 3 ay kullan dedi 3 ayda kaç kutu kullanmam lazım bilmiyorum şimdi ikincisi bitiyor yardım :KK43:

Slm canım bende bu ilacı 2 aydır kullanıyorum şimdi üçüncü kutuya başlıycam
yani seninde ikincisi bitince üçüncü kutuya başlaman lazım toplam 3 kutu yani 3 ay kullanmış olursun cnm.

Slm canım bende bu ilacı 2 aydır kullanıyorum şimdi üçüncü kutuya başlıycam
yani seninde ikincisi bitince üçüncü kutuya başlaman lazım toplam 3 kutu yani 3 ay kullanmış olursun cnm.

allah Razı olsun Canım Bende Fazla olur diye korktum zararı filan olur diye çok saol ozaman yine adetimin 5, günü başlarım doktorum öyle demişti.
Allah Hepimize Şifa versin Arkadaşlar .

allah Razı olsun Canım Bende Fazla olur diye korktum zararı filan olur diye çok saol ozaman yine adetimin 5, günü başlarım doktorum öyle demişti.
Allah Hepimize Şifa versin Arkadaşlar .

Günaydın cnm doktorun söyledğini gibi adetin 5'inci günü başlanacak hergün ve mümkün olduğunca aynı satte içilmesi gerekir cnm.

Günaydın cnm doktorun söyledğini gibi adetin 5'inci günü başlanacak hergün ve mümkün olduğunca aynı satte içilmesi gerekir cnm.

canım zaten işe gittiğim için hergün 7:30 da tok karna içiyorum sabah tok karna içilecek demişti bende böyle yaptım hergün aynı saatte içiyorum düzen bozulmuyor saol canım :)

arkadasla r bu lacı kullanırken ara kanama yaşayan varmı......birde bu ilacı sabahlarımı kullanıyorsunuz ben yatmadan alıyordum.....

arkadasla r bu lacı kullanırken ara kanama yaşayan varmı......birde bu ilacı sabahlarımı kullanıyorsunuz ben yatmadan alıyordum.....

Mrb cnm eğer ilacı düzenli kullanmadıysan ara kanama olabilirmiş doktorum bana böle söylemişti
bende akşamları yatmadan önce alıyorum zaten çalışan biriyim gündüzleri unuturum diye akşamları eve gelince yemekten sonra yatmaya yakın ve mümkün olduğunca her akşam aynı saatlerde içiyorum.

Mrb cnm eğer ilacı düzenli kullanmadıysan ara kanama olabilirmiş doktorum bana böle söylemişti
bende akşamları yatmadan önce alıyorum zaten çalışan biriyim gündüzleri unuturum diye akşamları eve gelince yemekten sonra yatmaya yakın ve mümkün olduğunca her akşam aynı saatlerde içiyorum.

cnm ne kadar süredir kullanıyorsun ve bir bittikten sonra ikini kutuya ne kadar süre sonra başlıyorsun...bir doktor ikinci kutuya adetin 5.günü diğer bir doktor bir kutu bittikten sonra öteki kutuya 7 gün aradan sonra başla dedi......aklım karıştı..ara kanamadan sonra bıraktım...bir süre sonra başlıycam....

cnm ne kadar süredir kullanıyorsun ve bir bittikten sonra ikini kutuya ne kadar süre sonra başlıyorsun...bir doktor ikinci kutuya adetin 5.günü diğer bir doktor bir kutu bittikten sonra öteki kutuya 7 gün aradan sonra başla dedi......aklım karıştı..ara kanamadan sonra bıraktım...bir süre sonra başlıycam....

Mrb cnm 2 aydır kullanıyorum bu ay üçüncü aya başladım, birinci kutu bitince adetini bekle adetin gelince beşinci günü ikinci kutuya başla benim doktorum bana böle söylemişti bu ay benim son kutum bitince doktora kontrole gidicem.

mrb arkadaşlar doktorum bana adet olmam için hap verdı olmadım tekrar gittiğimde cyclo progynova verdi ve 4. gün azbi kanamam oldu bu adet kanaması mı oluyo ilaca devam etmeli mıyım ?ayrıca adetın 3.günü yumurtalıklarımın calısması için hap kullanmam lazım ne yapacagımı bilmıyorum bu kanama adet mı? hapları kullanmayı bırakmalı mıyım :KK43: lütfen cewap verebilir mısınız bi bilginiz var mı?

Arkadaslar yardım lütfen adetimin bitiminden 7 gün sonra tekrar kanamam oldu regli gibi yoğun devam ediyor 2 yıldır tüp bebek tedavisi görüyorum ilk kez böyle bir durumla karşılaştım dr bu ilacı verdi bu reglimi kesecek mi yoksa devam mi ettirecek anlamadım

bir kaç ay önce başlayan adet düzensizliği için vermişti doktorum. 3 ay kullan demişti. gebeliği engellemediğini, kullanırken hamile kalabileceğimi sölemişti. kullanmaya başladıktan sonra başka bir doktora gittim. bu hapı 3 ay kullanma, önümüzdeki ay progestan kullan onunla adet ol dedi. artı yumurtlamayı bastırdığını dolayısıyla hamile kalamıyacağımı söyledi. bu ay progestan kullanıyorum. birde sabah akşam hayıt suyu içiyorum.
Progestanlamı hamile kaldınız acaba

X