sancısı ve kanaması olup bebeğini dünyaya getiren varmı

fakelove

Guru
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2007
3.661
0
merhaba arkadaşlar benim ablam 6 haftalıkhamile dün kasık ağrısı ve kanması olmuş bugünde dr gittik daha canlanmamış bebek cuma gününe kadar bekleyip bi daha bakıcak canlamadıysa kürtaj olucak butür bir olay yaşayan ve sonuçun ne olduğunu yazarsanız sevinirim

Bunun benzerini iki kere yaşadım,ilkinde düşük yaptım,ikincisinde bebek tutundu ilaç kullandım ve 3 ay yattım kısmetse yakında doğumum olacak.

Doktor ilaç vermedi mi ablanıza?

bunun benzerini iki kere yaşadım,ilkinde düşük yaptım,ikincisinde bebek tutundu ilaç kullandım ve 3 ay yattım kısmetse yakında doğumum olacak.

Doktor ilaç vermedi mi ablanıza?

hayir vermedi canim şimdilik sadece bir iğne yaptirdi oda bebeği geliştircekmiş

canım ben kendımden ornek vermek ıstemıyorum cunku 3 bebek kaybettım bu yuzden 3, yatmama ragmen yıne dustu ama gorumcem 3 bebgınıde kanamsı olmasına ragmen dunyaya getırdı sımdı masallah cok ıyıler yanı kısmet canım mevlam ısterse hersey olur ıns ablanda bebısını saglıcakla dunyaya getırır.......

merhaba arkadaşlar benim ablam 6 haftalıkhamile dün kasık ağrısı ve kanması olmuş bugünde dr gittik daha canlanmamış bebek cuma gününe kadar bekleyip bi daha bakıcak canlamadıysa kürtaj olucak butür bir olay yaşayan ve sonuçun ne olduğunu yazarsanız sevinirim

canım benim zaten 6 hafta bebek için çok erken.ne görünür nede kalp atışları duyulur.ben tam 6 haftalık dr gittiğimde sadece keseyi görebildik.sonra vajinal ultrasonla baktık ama çok çok hafif zorla bi karartı görebildik.7 haftalıkken bebek daha büyüyo ve görünüyo kalp atışlarıda net bi şekilde duyulabiliyo.kanama içinse benimde bi ara lekelenmlerim olmuştu kahverengi allahaşükürler olsun bişey olmadı ama hala çok korkuyorum 2,5 aylık hamileyim ama heran korkuyorum bebeğime bişey olmasından.allah korusun inşallah ablanda bende ve bütün hamişlerde sağlıklı bebekler dünyaya getiririz.

canım öncelikle geçmiş olsun ben de 1 düşük yaptım ve önce pembe bi kan geldi sonra kanama arttı ve kasık ve bel agrılarım çok şiddetleen di ama hep vardı hafif hafif şidettliyse kasık agrısı üzgünnüm ama düşük ihtimali vardır ama galiba doktor ignesini yapmış tutnsun diye arkadaşım normal adet oldu hamileydi yani bu iş rabbimin nasip kısmet etmesi vardır bi hayır veren allah alaln allah o yüzden bize sabretmek ve dua etmek düşüyo RABBİM İSTEYEN HERKEZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN SAGLIKLI HAYIRLI EVLATLAR NASİP EYLESİN

X