vajinada kaşıntı

enemine

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
306
1
merhabalar,
yz kızlar tecrübeli arkdaşlar 28 haftalık hamileyim wajinamda birkaçgündür dewam eden bi kaşıntı war nedendir we önemlimidir bunun için doktora gitmem ggerekiyormu ???:eek::1rolleyes:a.s.

sıcaklarda çok normal ama zaten bu haftalarda bi idrar testi istemesi lazım doktorunun..idrar yolu enfeksiyonu veya mantar olabilir bunun dışında iç çamaşırın sık değiştirmek ve mutlaka pamuklu ve ütülenmiş çamaşır giymek yardımcı olur eğer şikayetin devam ederse doktoruna danışarak bi idrar tahlili yaptırabilirsin geçmiş olsun..

merhabalar,
yz kızlar tecrübeli arkdaşlar 28 haftalık hamileyim wajinamda birkaçgündür dewam eden bi kaşıntı war nedendir we önemlimidir bunun için doktora gitmem ggerekiyormu ???:eek::1rolleyes:a.s.

Merhaba canım.Bende bizim gibi hasas bir dönemde olduğumuzdan bu tür şikayetlerde doktora başvurmalıyız diyorum.Geçmişolsun

Canım hemen git hiç bekleme bendede oldu kaşıntı 2. gün bi şişti vajinam sora hemen gittim mantarmış fitil hap falan verdi doktor ama işe yaramadı daha da fazla şişti anlatamam resmen testis gibi oldu birde acıyor sorma gitsin bide benim doğumum yakın şimdi iğne yazdı sabah akşam iğne oluyorum biraz biraz inmeye başladı inş doğurana kadar geçer ama beter bişey bu sakın ihmal etme inş sende bişe yoktur. En azından koruyucu bi krem verir. Geçmiş olsun..

X