Kalın ayak bileklerim için

roserose23

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
145
3
40
herkese merhaba foruma yeni üye oldum.benim sorunumu kalın ayaka bileklerim 1.60 cm boyunda 50 kiloyum vücut yapım orantısız bacaklarım diz kapağıma kadar normal kalınlıkta ama aşağı indikçe bacaklarım bileklerimden itibaran normalin üstünde kalın bana çok abatıryosun diyorlar ama kafaya takıyorum eşimde şakayla karışık takılınca malum daha çok takıyorum:KK43:(ona kalsa estetik olabileceğimi bunun eğer şikayetçiyse gayet noraml olduğunu söylüyor ama ben biraz korkuyorum daha önce bir doktorla internet ortamında görüştüm gerçi görmeden bişey yapamam dedi fazlalıkları alıp korse şeklinde bir çorap giyeceğimi söledi geçmiş zaman.benim gibi bir sorunu olan arkadaşlara seslerniyorum ne yapmalıyım sizce fikir verirseniz sevinirim:)

bence hiç dokundurma çünkü sonuç istediğin gibi olmayabilir zor bir ameliyata benziyor sanki
ameliyattan sonra eşit şekilde orantılı olmayabilirler ki bu daha kötü bir görüntü oluşturur
sadece benim fikrim bu yinede sen bilirsin :)

benim ayak bileklerim de zayıf olmama rağmen kalın ve eşim de bana sürekli şaka yapıyor bu konuda çok sinirleniyorum ama neyapabilirim genetik annemden geçmiş kızkardeşimin de aynı takmıyorum kafama. bence sende büyütme

bi tavsiyede bulunayımmı? hani hulahoplar var belde çevriliyor, beli incelttiğini göbek erittiğini birinci elden gördüm, öyle bişey bulsan, yani o kadar büyük olmayan ayak bileklerinde çevirsen her gün? inceltebilir belki? denemişmidir bilmiyorum benim aklıma geldi bi anda

ben de aynı sorundan muzdaribim roserose23:KK43: seni çok iyi anlıyorum. ne etek ne de kısa pantolon giymek istemiyorum. bi ara çok kilo vermiştim bileklerimde de incelme oldu fakat yine de istediğim kadar incelmedi. şimdi tekrar spora başlıcam ve istediğin kiloyu verdikte sonra liposuction yaptırcam. o bölgede kaslar ince olduğundan zayıflama çok zor oluyor..

kıslar neden kaboksı terapi yada mezoterapı yaptrmıyosunuz ınanın cok ınclemee oluyo aam uzun vadelı gıtmek gerekıyo we duzenlı benım dr uma gelen bı kız war o yaptırıyoduu cok ıncelmıdı en songördugumde

Arkadaşlar kendinizi olduğunuz gibi sevin, en güzel ve kolay yolu bu bence :)

Allah'ım hepimizi kendimize has ve en iyisi olucak şekilde yaratmış, dünyada ne kadar sakatlar var ne haldeler, onlar dahi kendileriyle barışık olabiliyorsa bence biz bugünümüz için Allah'a çokça şükretmeliyiz..

sevgilerle a.s.

Arkadaşlar kendinizi olduğunuz gibi sevin, en güzel ve kolay yolu bu bence :)

Allah'ım hepimizi kendimize has ve en iyisi olucak şekilde yaratmış, dünyada ne kadar sakatlar var ne haldeler, onlar dahi kendileriyle barışık olabiliyorsa bence biz bugünümüz için Allah'a çokça şükretmeliyiz..

sevgilerle a.s.

katılıyorum hahlısınz...

kendimi olduğum gibi seviyorum bununla bir sorunum yok..kaşını aldıran, saçını boyatan, makyaj yapan vs.. kadınlar da kendilerini seviyorlar. her kadın güzel olduğunu hissetmek ister ve bunu yapabilecek imkanı varsa yapmalıdır.. illa ki birşeylere şükretmeliyiz diyorsan evet şükrediyorum kalınlığından şikayetçi olabileceğim bileklerim dolayısıyla ayaklarım var.. doğa kendi işini ortaya koydu rötuşları yapmak da bize düşer..

sevgilerle..

merhabalar.. benimde ayak bileklerim oldukça kalın. capri ve etek giydiğimde hiç hoşuma gitmiyor. kızkardeşiminki gayet normal, ama ben anneme çekmişim, onunkiler gibi kalın:)
ve evet vücut ne kadar zayıflasa da bilekler incelmiyor. açıkçası ben hiç düşünmemiştim estetik olayını. ama eğer çok rahatsız oluyorsa insan ve imkanı varsa yaptırması çok normal.
yine de çok odaklanmamak lazım bence..

önemli olan ayak bileklerinin sağlıklı olması bence ..sakın dert etme canım sağlık herşeyin önünde..kaybedilince değeri anlaşılıyor...

benımkılerde kalın canım amaaaan bosver hıc takma hatta bazı ınsanlar guzel bı bacak anlatırken kalın bıleklı derler bazılarının bıleklerı ınce oluyo ama ust tarafı kalın oluyo bosver dert etme canım

bu kadar takma bence..ama çözümü de yook dııl bı saatlik bi operasyon ...
sen ve eşin daha mutlu olucaksanız denemeye deger bence....eger maliyetide sana uygunsa bence yaptır derim..a.s

Benimde ayak bileklerim kalın.kiloluda değilim üstelik.yapı yani.şöyle incecik bileklerim olmasını isterdim bende.ama napalım?herkesin heryeri dörtdörtlükmü sanki?

ayyy ne guzell tombık tombıktırr yaa sımdı o bılekleer

benım de sevgılımın ayak bıleklerı kalın kalın erkek tabı o ama mesela abımın ayak bıleklerı normal benımkı gıbı, sevgılımınkı böle top gıbı kendısı normal kıloda olmasına ragmen bıleklerı top gıbı,
bır defa gormustum ayakkabısının ustundenn ayyy dedım ne seker

o gun bugun hep saklar bıleklerını cok sevıyorum dıye

ben hep öle garıp seylere özenmısımdır sonucta bnm bılekler ınce dır ayaklarım da buyuk ama daha buyuk ayaklara özenırım hep,

neden sevmıyorsun kı bıleklerını

doktor amelıyat ettıgınde alah korusun belkı bı damar ıncelıcek yok dısardan gorunur olacak sonra saglıgın bozulacak

ayak numaran bıle senın boyuna bosuna gore ayakta durabılcegın sekılde ayarlanmıstır eger bır sorun yoksa, neden kalın bıleklerıne takıldın kı bu kdr takıntılı mısın yani.
yapma böyle

sev onları, bak bnm sevgılım de topak dıyo neden böle dıyo ama ben ılk gorunce bayıldım sonra saklamaya basladı. nıe saklıyo kı o da senın gıbı utanıyo sanırm ama cok sırın gorunuyolar ben soyleyeyım sana..

bence yaptırma amelıyat
:1closedeyes:
ben de bazen dıyorum işte suramı yaptırsam buramı yaptırsam sonra dıyorum kı ya kım mukemmel kı
ben manken mıyım neyım ben de boyleyım
ne yapalım yani dımı ama

yaptırma bana kalırsa..

:eek:

kendinizi sevin kızlar...
ayak bileklerim kalın diye üzülmek yerine;üzarinde yürüyebileceğim ayaklarım var diye sevin:))
kendinizi olduğunuz gibi kabullenin.müdahale edebileceğiniz şeyler(kilo kontrolü gibi) dışında kasmayın.
benimde elim ayağım büyüktür.ne yapalım Allah böyle yaratmış
kendinizle barışık olun:)

X