Çörekotu'nun Faydalari

arkadaşım merhaba! Bende çörek otu yağını genital siğil için kullanıyorum ama bu yağı içiyorum. Sence doğru bir yöntem mi? Nasıl kullanmam gerekiyor? Bilgin var mı?
Kesinlikle kullannnmalisin..Beni genital sigil için ameliyattan kurtardi çörek otu.. bağışıklık sistemimi kuvvetlendirdigi için sigilleri yendim.. ameliyatt gunum alinmişti dr bir gun önce kont için çağırmıştı ve bu mucize geçmesi imkansiz dedigi şey geçti... Her derde deva ÇÖREK OTU..

beniz kizimda ileri derecede akne propbelimi vardi.. geceleri yatarken balla kariştirip yiyor.. ve akne problemini 10 gibi kisa bir sürede çözüme ulaştirdi.. tavsiye ediyorum..

paylaşım için teşekkür bizde eşimle baya kullandık çörekotunu balla :) etkiside oluyo gerçekten ...ama denildiiği gibi herşeyin azı karar fazlası zarar :)

bebeklerde gaz sancısına iyi demişler( bir doktor tavsiye etmiş) daha 1 aylık bile değil arkadaşımın bebeği.çörek otu yağını ver demişler.bence ağır gelir.çünkü daha 1 aylık bile değil.bilgisi olan var mı?

çok sağol canı ellerine sağlık bendede tansiyon düşüklüğü var onun içinde iyi geliyomuş bende yarın yemeye başlayaca.üstelik sünnette yemek peygamber efendimizde yermiş ve nazarada iyiymiş sünnet diye düşünüp yersek sevabıda var.

ben de çörekotu kullanmaya başladım3 gün oldu hipotiroid ve hashimoto hastalığı var bundan dolayı menopoza girdim.soğan kürünü denedim hormonlarım normal seviyeye geldi ki çok şaşırtıcıydı bu sonuç.ama bu ay yine regl olamadım.sanırım hashimoto hastalığından kaynaklanıyor.umudum çörekotu şimdi.bir yerde okudum birisi çörekoto kullandıktan sonra antikor değerlerini düşürmeyi başarmış.umarım başarılı sonuç elde ederim.yalnız çörekotunun bağırsakları çalıştırdığını gördüm.

Çörek otu yağını sivilce ve benler üzerine sürmek faydalıdır.

ne yani benlere sürersek azaltıyormu benleri..?? kaydirigubbakcemile2

selam arkadaşlar...
çörek otunun faydalarını araken tüm sayfaları okudum... geçen ilkbahar aylarında ben sabahları aç karnına elma sirkesi+bal+su yanında da bir çay kaşığı ÇÖREKOTUNU yemiştim... tam 21 gün boyunca.... bunu çok sevdiğim bir hocam bahar aylarında detoks olarak uyguluyormuş, onun sayesinde yapmıştım... tabii ki detoks amacıyla...

ancak, burayı okuyunca farkettim ki...

son beş yıldır her yaz başında iki kez dudaklarımda uçuk(herpes) olurdu... geçen yaz olmadı...

ayrıca 2 yıldır süren hipotiroidim de, bu aylardan sonra normal seviyelere indi?

şimdi anladım ki bu bir tesadüf değil.!!! :)

Bende çörek otunun kadınlar için çok faydalı olduğunu okumuştum.

Bir ara bende bal+çörek otu+susam+Tere tohumu+turp tohumu karıştırıp her gün 1 tatlı kaşığı yemiştim.
Kadınlar için çok faydalı bunların hepsi.

corek utu gercekten cok faydali biir besinmis mutlaka denemeyi dusunuyorum tabi tegmin edebilirsem:KK43: banada migren icin tavsiye etdiler bir hafta her yemekten once bir yemek kasigi ictigim takdirde migrene cok faydaliymis henuz bulamadigim icin baslayamadim:KK43:(

ay bugun cörek otu nu buldum bal la karistirdim yedim ama cok aciydi ya simdiden strese girdim nasil yiyecegim diyeeyvahedigeldismile

Kesinlikle kullannnmalisin..Beni genital sigil için ameliyattan kurtardi çörek otu.. bağışıklık sistemimi kuvvetlendirdigi için sigilleri yendim.. ameliyatt gunum alinmişti dr bir gun önce kont için çağırmıştı ve bu mucize geçmesi imkansiz dedigi şey geçti... Her derde deva ÇÖREK OTU..

siğil için nasıl yediniz günde ne kadar ve ne şekilde :KK43: neyle karıştırdınız??

siğil için nasıl yediniz günde ne kadar ve ne şekilde :KK43: neyle karıştırdınız??

tatlim corek otunu direk yemektense yagini kulanmak daha rahat ve iyi sana tavsiyem yemeklerden yarim saat once bir yemek kasigi icmen hergun 3 sefer ve bunu bir hafta on gun dikatli sekilde kulan, insallah sifa bulacaksin

tatlim corek otunu direk yemektense yagini kulanmak daha rahat ve iyi sana tavsiyem yemeklerden yarim saat once bir yemek kasigi icmen hergun 3 sefer ve bunu bir hafta on gun dikatli sekilde kulan, insallah sifa bulacaksin

saol canım benim inşallahh ... ama yağı daha mide bulandırıcı olmazmı ya:KK43: yağ içiyosun sonucta ama şifa için herşeyi yaptım onu da yaparım...

slm ya kizlar biu corek otu has has ezmesiyle ayni birseymi oluyor anlamadim yoksa ikiside farkli mi?

bende çörek otu bal tarçın karışımı kuyllanıyorum inşallah faydası olur ........

X