Callanetics Egzersizleri

Bende de kansızlık vardı. Ben ilaç almak istemedim kg alırım korkusuyla. O yüzden pekmeze ağırlık verdim. Kiloma hiçbir etkisi olmadı. Ki ben su içse yarayan tiplerdenim :)) Bence o direkt boğazı tutmakla alakalı. Günde 1-2 kaşık pekmez kilo aldırmaz. Ha belki iştah açıyor olabilir. Ama ben eminim ki sen callaneticsi uyguladıysan boğazını tutacak iradeye de sahipsindir :) Hadi ama biz kadınların istedikten sonra yapamayacakları ne var ayol! kaydirigubbakcemile3 Hadi rukiye hadiiiiiiiiiiiiiiiii... kaydirigubbakcemile2

haklısın canım.gerçekten istemek önemli.istedikten sonra başarırız.desteğin içinde çok teşekkür ederim.buna ihtiyacım var.kaydirigubbakcemile5

Başla başla... Sıcak mıcak etkilemiyor valla. Eğer herhangi bir rahatsızlığın yoksa (kalp, tansiyon vs) gibi hiçbir şey olmaz. Ben oruç tuttuğum halde yapıyorum. Bahane yok arkadaşlarrrr sıkılaşacağız, taş gibi olacağızzzz :lepi: hihoyyyt

harikasın sen ya.. alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

ya kızlar Allah rızas için bana da bi el atın yaaa,
nereden bulacam bu namıssız hareketleri,
nasıl indirecem bi söyleyin ya, dümdüz oldum.bel kalmadı.:sinifsinif:

googla callanetics egzersizleri torrent download yaz canım orda baştan 6 linkten indirebilirsin,zaten torrent yazıo ordan anlarsın..bende başta çok zor indirmiştim,çoğu link çalışmıyordu,kolay gelsin...

Ben de bugün başladım call'a öncesinde walk at home 3 mil yaptım sonra call'a geçtim ama hareketlerde çok zorlanıyorum hakkıyla yapamıyorum zatn özellkle pelviz hareketleri ve barın önüne oturup bi bacağı öne koyup diğerini geriye doğru attığımız harekette inanılmaz zorlanyorum resmen kıramp giriyo ve yapamıyorum bi de hareketleri yaparken boynum ağrıyor.
Sanırım birçok hareketi yanlış yapıyorum ve 21 olana kadar da öğrenemicem gibi geliyor. Aynı sıkıntıları yaşayan var mı?

Ben de bugün başladım call'a öncesinde walk at home 3 mil yaptım sonra call'a geçtim ama hareketlerde çok zorlanıyorum hakkıyla yapamıyorum zatn özellkle pelviz hareketleri ve barın önüne oturup bi bacağı öne koyup diğerini geriye doğru attığımız harekette inanılmaz zorlanyorum resmen kıramp giriyo ve yapamıyorum bi de hareketleri yaparken boynum ağrıyor.
Sanırım birçok hareketi yanlış yapıyorum ve 21 olana kadar da öğrenemicem gibi geliyor. Aynı sıkıntıları yaşayan var mı?

pelvis haraketlerinde ilk zaman ben de çok zorlanmıştım ama sonradan kolay yapabiliyorsun.2. dediğin harekette ise ben 2 ay boyunca yaptığım halde hala kramp giriyordu.vücudunun üst kısmını daha da yere yatırabilirsin.ya da direkt yatar pozisyonda yapabilirsin.önemli olan bacaağını geri atıp kalçanı öne doğru döndürmek

yaa kızlar ben video buluyorum ama hangi düzende nasıl olacak biliyorum.bana yardım ederseniz çok sevinirim gerçekten.hemen başlamayı düşünüyorum özelden ban link verebilr misin???

ya kızlar bişi sorcam bu call egzersizlerinin bi linkini bulup indirdim tam hatırlamıyorum da 1saat gbi bir şey sürüyor.her gün bu videoyu baştan sona mı yapıyoruz yoksa günlük değişik değişik hareketler mi yapıcaz.?

pelvis haraketlerinde ilk zaman ben de çok zorlanmıştım ama sonradan kolay yapabiliyorsun.2. dediğin harekette ise ben 2 ay boyunca yaptığım halde hala kramp giriyordu.vücudunun üst kısmını daha da yere yatırabilirsin.ya da direkt yatar pozisyonda yapabilirsin.önemli olan bacaağını geri atıp kalçanı öne doğru döndürmek

Teşekkür ederim. Peki sen faydasını gördün mü? Benim fazla kilom pek yok sadece şekillenmeye ihtiyacım var özellikle karın bölgemden?
ya kızlar bişi sorcam bu call egzersizlerinin bi linkini bulup indirdim tam hatırlamıyorum da 1saat gbi bir şey sürüyor.her gün bu videoyu baştan sona mı yapıyoruz yoksa günlük değişik değişik hareketler mi yapıcaz.?

Evet her gün o videoyu yapıyoruz 6 gün yapıp 1 gün dinleniyoruz ve 21 gün sürüyo sanırım tabi devam etmek kişinin tercihine kalmış. Ama call'dan önce başka programlar uygulayabilirsin hem ısınmış olursun.Ben leslie 3 mil yapıyorum

Kızlar ben şu an 21/10 dayım. Yani birazdan yapacağım 10 olacak. Vücutta gerçekten şekillenme var, hayretler içindeyim! Daha ölçülerimi kontrol etmedim. Ama kesin olan bir şey var; etim sıkılaştı, selülitlerim kendini belli edecek derecede azaldı. Artık daha fit duruyorum! Hele 21de 21 olunca nasıl olacak çok merak ediyorum!

ilk üç gün benimde boynum ve sırtım çok ağrımıştı canım ama gün geçtikçe alışıyorsun..bende başta çok zorlanıyordum,o dediğin barın önüne oturup ayağını geriye doğru hareket ettirdiğin hareketi de ancak bir yere yaslanarak yapabiliyorum,yanlış belki ama şu an 10. günü callatenicste,daha ölçülerimi almasam da işe yaradığını görebiliyorum:))

Kızlar ben şu an 21/10 dayım. Yani birazdan yapacağım 10 olacak. Vücutta gerçekten şekillenme var, hayretler içindeyim! Daha ölçülerimi kontrol etmedim. Ama kesin olan bir şey var; etim sıkılaştı, selülitlerim kendini belli edecek derecede azaldı. Artık daha fit duruyorum! Hele 21de 21 olunca nasıl olacak çok merak ediyorum!

Çok yaşayın kızlar.. delikafadulden Bana böle böle gaz lazım.. tatil filan acayip tembel oldum.. :nazar:

Teşekkür ederim. Peki sen faydasını gördün mü? Benim fazla kilom pek yok sadece şekillenmeye ihtiyacım var özellikle karın bölgemden?

Evet her gün o videoyu yapıyoruz 6 gün yapıp 1 gün dinleniyoruz ve 21 gün sürüyo sanırım tabi devam etmek kişinin tercihine kalmış. Ama call'dan önce başka programlar uygulayabilirsin hem ısınmış olursun.Ben leslie 3 mil yapıyorum

ben çok zor inceldim.10 haftada göbekten 4 belden 2 cm inceldim.ama şekillenme çok oldu herkes farketmişti.öncesinde koşu bandında yürüyüş yapıyordum ama bozulduğu için callanı da yapamıyorum.çünkü ısınmadan baş ağrısı yapıyor bende.ama ilk 21de bir mucize bekleme.ikinci 21i de yapmanı tavsiye ederim

teşekkür ederim kızlar ben de indirdim calleni şimdi de lessie yi indiriyorum en kısa zamanda başlıcam inşallah.basenlerimden ve kalçamdan kurtulup sevgilim askerden gelince ona sürpriz yapmak istiyorum:)

ben çok zor inceldim.10 haftada göbekten 4 belden 2 cm inceldim.ama şekillenme çok oldu herkes farketmişti.öncesinde koşu bandında yürüyüş yapıyordum ama bozulduğu için callanı da yapamıyorum.çünkü ısınmadan baş ağrısı yapıyor bende.ama ilk 21de bir mucize bekleme.ikinci 21i de yapmanı tavsiye ederim

Bende de bazı hareketlerden sonra resmen mide bulantısı yapıyor. İlk 21'i bitirsem şükredicem.Bugün zaten astım bi yapamadım ama 48 saati geçirmeden yapmam lazım yoksa bi işe yaramayacak

Ben de ölçülerimi kontrol ettim, bende de incelme yok. Gerçi daha 10. saati tamamladım. Ama bariz farklılıklar var vücudumda. Kesinlikle çok hızlı şekilleniyorsun... boshayallersmile

X