Anket en iyi dijital fotoğraf makinesi sizce hangisi?

en iyi dijital fotoğraf makinesi hangisi???

• Ankete Katılan
    77

gxuxlçin06

YERİNE SEVEMEM
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
2.269
0
arkadaşlar kendime dijital fotoğraf makinesi alacağım.sizce en iyi hangisi?özellikle kullanıpta memnun kalan ve memnun kalmayanlar.lütfen oy verip yorum yapsınlar...

benim kuzendede nikon var 9 megapiksel...
tşk yorumun için.a.s.

canım canon nikon bunlar zaten ii marka..
ve satın alıcağın yerin sana tanıtmasıda çok önemli..ben daha pahalı bi model beğenmiştim adam beni vazgeçridi bunu aldırdı aşırı memnunm yani Allah nazardan saklaısnn :nazar:

ben canon taraftarıyım. bizde var ve çok kaliteli.
eğer alıcak olsanız canon tercih etmelisiniz :KK66:

ben sony diyorum sony den vazgeçmem geçen sene carrefourda kampanya vardı inanmadım önce 249 milyon dedim dandik bişeydir kesin ama gidip baktım 7.2 megapiksel bi de 1 gb hafıza kartı aldım hem video çekimi çok güzel hem de görüntü kaliteli kesinlikle sony de vazgeçme derim sana
SONY DSC-S650 7.2 megapiksel şu anda 280 falandır

106buyukzx1.jpg

benim icin onemli olan markasi degilde megapixelidir
megapixeli ne kadar yuksek olursa goruntu o kadar net olur ama kullandigim iki makinem var biri canon digeride kodak

Kodak 8.1 mb kullanıyorum ama şuan için.

Fotoğrafçılık kursum bitince profesyonel makina alacağım ama çok araştırmam lazım onlarla uğraşıyorum:nazar:

bence sony en iyisi.harika cekiyor fotoyu.digerlerinide denedim ama en iyisi SONY

optik zoomun fazla olmasına + li-ion şarj edilebilir pil olmasına dikkat edin
marka çok da önemli değil aslında
nikon, canon, sony, olympus bunların hepsi iyi
ama model olarak DSLRleri tek geçerimşakkıdı

Son düzenleme:
bende 4 ay önce aldım samsung ınanılmaz ozellıklerı var kesınlıkle pıllı degıl bataryalı alın 8.2 megapıxels çok çok memnunuz

X