Şampiyonlar Ligi'ndeki temsilcilerimizden Fenerbahçe, 2. Ön Eleme turu rövanşında MTK

E

EU2

Ziyaretçi
5. dk Gooolll Gooooll Semih Semih hihoyyyt

61. dk Goooollll Goooollll Semih Semih hihoyyyt

67. dk Goooollll Goooollll Emre Emre hihoyyyt

68. dk Böylelikle Emre Fenerbahçe'deki ilk golünü attı... sositososito

bu maci alip yolumuza devam edecegiz inşallah bu yil
daha iyi yerlere gelecegiz
:lepi:sositososito:içelim:

Son düzenleyen: Moderatör:
semihhhhhh coştuuuuuuu 4.gol geldiiii yürü bee semihhhhhh yürü beeeeeeeeeeeee budapeştede gol şovu yapmaya devammmm:)

818916612344sondakika00pp6.jpg

veeee 5 semihh seni doğuran anaya kurban olsunlarrrrrrrrrrrr

MTK Budapeşte 0-5 Fenerbahçe Semih Şentürk (5')

Semih Şentürk (5')
Semih Şentürk (61')
Emre Belözoğlu (66') pen.
Semih Şentürk (79')
Semih Şentürk (81')

beşiktaşlıyım ama helal olsun diyorum çok güzel oynuyorlar semihe kızı şans getirdi tebrikler valla

beşiktaşlıyım ama helal olsun diyorum çok güzel oynuyorlar semihe kızı şans getirdi tebrikler valla

bir fenerli olarakk bir beşiktaşlı arkadaşımaaaa teşekkür ederiyorummm sağol tatlımmm :1hug:a.s.​

HESAP GÖRÜLDÜ!
Fenerbahçemiz deplasmanında MTK Budapeşte'yi, Semih'in 4 gol attığı maçta 5-0 mağlup etti
MTK 0-5 Fenerbahçe

fb şov 5-0 sona erdi :dance::dance: semihi,emreyi,carlosu,alexi,volkanı,bütün futbolcuları,teknik ekibi,fb taraftarını ve başka takımdan da olsa yüreği fb ile çarpan türk milletini tebrik ediyorum... yürü be fenerbahçe kim tutar seni:dance::dance:

20080806mac015oh4.jpg

FERRARİ GİBİYDİ DURDURULAMAYAN ADAM, SEMİH ŞENTÜRK GOAL MACHINE* SEMİH ŞENTÜRK

Son düzenleyen: Moderatör:
]Tebrikler FENERBAHÇEMM......:lepi:TEŞEKKÜRLER Semih Şentürk........a.s.:nazar:]

ben izleyemedim ama biraz önce haberlerde gördüm.............insaallah diger maclarida böyle alip yine türklerin futbol oynayisi dillerden düsmez.....................

Semih süperdi ya kaydirigubbakcemile2 :sm_cool:

Kim tutar bizi be :lepi: :içelim:

bu maç izlenmezmiydii eminemmm yaaaaaa...

charming bu semih olduktan sonra kimse tutamazzzzz :)

X