Tup bebek maliyeti

bade_bade

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2008
378
0
Merhaba arkadaşlar

daha önce doğal yolla kolayca hamile kalmama rağmen kürtaj sonrasi hamile kalamz oldum 3 ay gonaphene ile denedik olmadi hsg çekilde sorun çikmadi 3 ay deneyin olur dendi yine olmadi bir süredir araştiriyorum aşilamada çok şansi arttirmiyor saniyorum bana yardimci olurmusunuz

tüp bebek tedavisi iyi bir merkezde toplam maliyet nekadar tutuyor istanbuldayim yardimci olursaniz çok sevinirim

birde nette okudum ilaçsiz tüp bebek tedavisi mailiyeti yari yariya düşürüyor diyor boyle bir tedavi varmi gerçekten bilginiz varsa kisaca bu konudada yardimci olurmusunuz

çok teşekkür ederim sitede hastane adı yasak değilmi ne güzel bende acıbademde yaptırmayı düşünüyorum orda yaptıran varmı acaba

canım bnde 3 sefr tupbebek denedım ama olmadı sımdı bnde bşka bıyerde denemyı dusunuyorm ben amerıcan hastanesıni dusnuyorum malıyetı ılaclar dahıl 3.500ytl tavsıye ederım basarı oranları yuksek bı merkz dıger sordugun konuya gelınce ılacsız tupbebek yontemı yanı evet onun malıyetı bıraz daaha dusuk oluyo cunku ılac kullanmadıgın ıcn ılaca para harcamıyosun dırek yumurtlarnı toplayıp dısarda kendılerı buyutup ole transfer edıyolar koaly gbı gornuyo ama basarı oranları normal tupbebek tedavısne gore bıraz daha duşükmüş bnde bnu gıtıgım bı mrkezden ogrenmıstm bnde öle ılacsız tedavı dusnuyodum ama olmadı nyse sımıdıden bol şans sana canım...

emogirl bak şimdi şaşırdım bir arkadaşım 5-6 ay önce amerikanda yaptırdı 6000 ytl verdi ve 1000 ytlde dondurma işlemi ile ilaçlar herşey dahil 7000 ytl ye patladı bir yanlışın olmasın fiyat konusunda bizzat kendinmi aldın fiyatı acaba kişiye göre deyişiyormu onlar sperm sorunu nedeni ile yaptırmışlardı mikroyu

X