hamilelikte lazer epilasyon

sakin yaptirma arkadasim antalyada bir kiz arkadasim seanslarina devam etmek istemisti ogluna hamileydi dr kesinlikle olmaz dedi hamilelik sonrasina erteletti bence sende ertele zaten hormonlarin degistigi icin kil koklerin hassastir faydasi olacaginida sanmam cunku tum bedenin bebegine gore calisma sistemine geciyor

cnm hamıle olsanda olmasanda yaptırma derım ben yaptırdım yuzum ıcın sımdı lekeler cıktı ve ınankı onlar tuylerden daha kötü güneş kremıde kullandım ama fayda etmedı gıt gıde cogalıyor cnm inan bana.

bende bugün sordum doktoruma hamileliğin 3. ayının bitiminde yaptırmaya devam edebilirsin dedi

merkezlerde yapmıyolar genelde.ben yaptırmıştım hamile kalmadan önce ve çok memnunum keşke her yerime yaptırsaymışım diyorum.

Benim dr um yasakladı.Hemde yüz bölgesi için gidiyordum çokta memnundum yüzümde hiç kıldı tüydü hepsi bitmiş gibiydi.Ama şimdi 24 haftalık hamileyim ve hergeçen gün dahada uğraşılmaz hal alıyorlar ne yapcam bilmiyorum sir ağda falan yaptırıyorum ama hiç fayda etmiyor.

bende hamile kaldigimi ogrenince biraktim,hormonal sebeplerden zaten tamamen bitmeyecegini soylemisti yapan doktor ama yine de 2 ayda bir cikmasi da benim icin uygun bir epilasyon yomtemiydi ve memnundum.Hatta son randevumun oldugu gun hamile oldugumu ogrendim ve gitmedim.Bu tarz yontemlerin anne karnindaki bebege zarari olup olmadigi konusunda yada ne tarz zararlari oldugu konusunda yeterli calisma ve istatistik mevcut degil,bu konuda gonullu denek olacak anne adayi bulmalari da cok kolay degil elbette.Yani yaptirabilrisin diyen doktorlar bu zarali degil diye degil sadece zararli oldugu yonunde de bir kanit olmadigi icin sizi durdurmuyordur.Bence risk almaya degmez.

arkadaşlar ben cildime yaptırıyordum hamile olduğumu duyunca bıraktım iple aldırdım ama jiletle alınmış gibi çıktı bende tekrar lazer yaptırdığım merkezi aradım hamilelikte yaptıklarını bi zararı olmadığını hamile hastalrına 9 ay yaptıklarınıda söylüyorlar yüzüm konusunda o kadar psikolojim bozuldıkı sanırım tekrar gidicem lazer yüzünden ayva tüylerim daha kötü gözüküyo ama yine tek çarem o galiba :KK43:

arkadaşım erteledi seansları bitince hamilelik düşünecek
bende bebekmi lazermi diye düşündüm 2 sinin arasında kaldım bebeği tercih ettim ..

kızlar ben geçenlerde lazere başladım (bikini bölgesi). İlk seansımı yaptırdım ve 15 gün sonrası kontrol için gün verildi. bu arada 15 gün içinde adet oldum. ve adet sonrası kontrolümü de yaptırdım. Eşim uzakta olduğu için nasılsa hamilelik durumu yok diye başlamıştım ama hafta sonu eşim yanıma gelecek. Sizce hamilelik için denemeli miyiz bu ay. yumurtlama günüm yakın zamanda. Bir riski var mıdır acaba? Yumurtlamanın öncesindeki 14 günün önemi var mıdır lazerin?

Bazılarınız hamile kaldığımı öğrendiğimde bıraktım lazeri demiş. Hamile kaldığınızı öğrendiğinizden kaç gün önce ya,tırmıştınız son lazerinizi? köyde çalışıyorum doktora gidip sorma imkanım yok şu günlerde. yorumlarınıza, yardımınıza çok ihtiyacım var !!!!

ben 8 seans ücretini peşin vermiştim 1. seanstan sonra hamile olduğumu öğrendim. Ücreti geri alabilir miyim acaba :26:
en başta konuşurken hamilelik durumunda hesabınızı donduruyoruz hamilelik sonrası devam eder demişti. ama daha emzirme dönemi var ohoo kim öle kim kala o zamana kadar ?:KK49:

ben 8 seans ücretini peşin vermiştim 1. seanstan sonra hamile olduğumu öğrendim. Ücreti geri alabilir miyim acaba :26:
en başta konuşurken hamilelik durumunda hesabınızı donduruyoruz hamilelik sonrası devam eder demişti. ama daha emzirme dönemi var ohoo kim öle kim kala o zamana kadar ?:KK49:

ben de 13 seans peşin vermiştim 4 tanesini felan kullandım dondurdum ama zor oluyo böle lazerin rahatlığına alışmıştım yaa :44: zaten merkezi aradığımda direkt doğum sonrasına aldılar parayı geri verceklerini de zannetmiyorum ve en kötüsü istanbulda bu merkez ve doğumdan önce memlekete taşınma ihtimalimiz var benim seanslar yanabilir yaa :KK43:

gerçekten çok rahat oluyormuş lazer ne yapcağım bilmiyorum ben de :KK43: neyse bebişimizi hayırlısıyla kucağımıza alalım da:)

X