Gebeliğe Hazırlık reglimi 10 gün geçti idrar testi negatif

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
A

ati_batu_ayba_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi ati_batu_ayba_
merhaba arkadaşlar
3 yıllık evliyim 2 yıldır bebek istiyoruz olmuyor
bebek olmaması için hiç bir sebep yok (dr öyle söylüyor)
regl aralıkları düzenli 28 gün
ve bu ay 10 gün geçti ve bu sabah test yaptım negatif
lütfen buna benzer bir durum yaşayıp farklı sonuçlanan varsa yazsın lütfennn...

adetim düzzzenli diyorsun ama neden negatif çıktı acaba?kafam karıstı valla. benim iki gün gecince cıkmıstı hemen ama belki test falan bozukmustur.bi tane daha yap bakalım o nolucak.en olmadı kan testi yaptır derim ben.inşallah hamilesindir.allah gönlüne göre versin canım

inşallah öyleyimdir ama ne gebelik ne regl belirtisi
yokkk

Canım gebeliği çok isteyince adet gecikebiliyor bazen kendini öyle kaptırıyorsunki kendini hamile bile sanabiliyorsun tüm belirtiler oluşuyor yani bende olur böyle çoğu zaman .İnşallah Rabbim bizlerede hayırlı , sağlıklı evlatlar ve hamilelikler nasip eder (amin).Sevgiler.......

canımm benimm inşallah hamilesindirr..bende 2 yıldır istiyorum ama olmuyorr...bizimde dr öyle söylüyor...hayırlısı inşallah hamilesindirr..adetin de düzenliymişş..bence biraz daha bekle kan testi yaptır....

bugün 11.gün halaaaa regl olmadım

çok fazla düşündüğün için ve stres yaptığın için banada aynısı olmuştu zor biliyorum ama kafandan atmaya çalış için rahat etmiyorsa doktoruna bir görün

canım yaa 11 gün geçti diyosun baya geçmiş ne bekliyosun ya bir kan testi yaptır yada bir doktora görün benim arkadaşımda senin dediğin gibi olmuştu test yptı çıkmadı dr gitti kandada çıkmadı dr adet düzenleyici verdi ondada düzene girmesse hormonlarına bakıcaz dedi inş. sen hamilesidir bekleme yap hemen bir test çünkü 1 2 gün degil baya geçmiş

her ay heyecanla bekliyorum bu ay farklı birşey yapmadım ki ya da hissetmedim
yani stresten değil
belki yumurtam çatlamamıştır diyorum kendimce

benim de 6 gün geçti 3 defa test yaptım hepsi negatif çok umutlanmıştım hala bekliyorum umudumu kaybetmek istemiyorum

X