ben diktim nasıl olmuş...

kız meslek lisesi giyim bölümü mezunuyum semih yener modelistlik kursunu yarım bıraktım 10 yıl kadar piyasa deneyimim oldu modelistim işe almak isteyen olursa burdayım:)))))

elimden geldiğince bşeyler dikiyorum işte ama etrafımdakilerin aaaa hep kendine dikiyosun bize bişey yokmu demelerinden artık bişey dikmiyorum bıktım çünkü..

YENİ GÖRDÜM BENDE.
HARiKA OLMUŞ...

KEŞKE BENDE KIZIMA YAPABİLSEM BİR ÇÖP ELBİSE.

NERESİ ÇÖP ELBİSE BUNUN YAHU...
VALLA HERŞEY CUK OTURMUŞ.

SEVGiLER...

Ellerine sağlık canım çok güsel kalıplamı diktin?

harikasın ellerine sağlık dikiş bilmek bööyle üretken olmak çok güzell çokk imrendimmm ve ne kadar ekonomiksin tebriklerr

ellerine sağlık canım,bize maliyetinin yirmi katına satan markalar geldi nedense aklıma,bugüne kadar ne kadar kazık yediğimi düşündümde...

isme bakmadan çok güldüm ama bakınca senin yaptığını görünce normal geldi :roflol: ama hakkını yemiyeyim elbise süper olmuş.

cok guzel olmus canim,kizimda ayri bi tatli,massallah,:nazar:ayrica evdeki malzemeleri degerlendiripde boyle harika bi kiyafet cikardigin icin tebrik ederim seni,bravo sana:lepi:

teşekkürler hanımlar ben dikiş bilirim kim bilir sizlerde ne mariifetler var...

kakulecim evde dikim yapıp satamazmısın hem giderinde çok olmaz böylece etrafındakilerde
bişiler dikmiş olursun tabii beleşçi değillerse

harcanıyosun yeminle

maalesef etraftakiler hep parasız diktirmek ister. parayla oldumu gider başka yerde diktirirler. bende bu sene dikiş kursuna başladım sadece haftada bir gidiyorum. haftada bir gitmekten ne kadar öğrenebilirimki ama etraftakiler bize dikmiyorsun diyorlar. üstelik ben çalışıyorum siz çalışmıyorsunuz sizde gidin diyemiyorsun tabii.

Aynı dertten bende muzdariptim... hep kendine dikiyorsun bize hiç bişi yok gibilerinden çok laflar duydum ama bu bir anlık bişey bana göre.. biranda aklıma gelip kalkıp o gün diker giyerim heves meselesi. başkasına aynı şevkle dikemem ki.. dediğiniz gibi parayla olunca iş değişir ben böyle iyiyim boşverin:))

:nazar:masallah canim:nazar:
turkbayragihelal olsun sana türk kadininda careler tükenmezturkbayragi
helal olsun sana
kizinada cok yakisicakdir eminim
bizde yengemle kizkardesim icin kina sepeti yaptik
20yil öncesinden kalma seten kumas
ve kullanmadigi küpür perdesiyle
ama ortaya saheser cikdi diyebilirim

X