Saç Kesim Şekilleri Bu saç modelini nasıl yaparım bilen varmı??

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
E

EU3

Ziyaretçi
seorsm.jpg

sol taraftaki resimdeki örgü modelini yapmak istiyorum yardım edebilecek olan varmı resim pek net değil ama başka bulamadım fisfisfis

canım bu örgünün adı balık kılçıgı:) çok kolay ama buradan nasıl tarif edilir on anlamadım ben:1no2: neyse bi deniyim belki anlarsın.şimdi sacının örecegin kısmını ikiye ayır......sonra bitanesinden azıcık alıp ortaya kat sonra dider yandanda aynı yap yani bi sagdab bi soldan azar azar alarak ortaya katacaksın.elindeki sac azalmayacak ama ortaya aldıklarını ne taraftan alıyorsan diger taraf cogalıyor olması gerek.bilmiyorum ki başak nasıl anlatırım.çok kolay aslında ama :1no2:

kızz eni konu aldım scımı örüyom sana nasıl anlatırım diye sırnaşık şey şöyle anlatayım bide ikiye bölüyorsun ya,bi taraftan alırken içten degil alacagın tutamın dısından alacan hep.aldıgını öbür elindekine katacaksın,yani sagdan saç alınca soldaki,soldan alınca sagdaki tutama katıcaksın.bide çok sıkı örme serbest ör ki resimdeki gibi olsun canım.öptüm.yerimseniben

bu örgü arkadaşların dedikleri gibi ikiye ayrılarak örülüyo.

cok basit bu ya dene arkadasların anlattıgını kesin cözeceksin hemen.. basit iş..

çok sağolun arkadaşlara.s.a.s. çok iyi anladımmsengözlerimebaksanab

Son düzenleyen: Moderatör:
canim bu arada ben gonderdim ama turkiyede youtube, yasak sanirim bilmem acabilcekmisin ,video sitelerinden sac ormek sekillerinden bulabilirsin

ben de videodaki kızlar ne yaparsa aynısını yaptım ama onlarınki kadar güzel olmadı :KK43:
ama zamanla benim örgümünde güzel olacağına inanıyorumm :)

benimde öyle ama elim alışkın değil ve saç yapmaya yeteneğim olduğuda söylenemez neyse anneme yada başka birine izlettiririm videoyu onlar yapar artık kaydirigubbakcemile3 video için ço sağol bu arada hihoyyyt

mısır örgüsü o çok kolay aslında aa böyle yazarak anlatılması zordur görsen hemen kaparsın yerimseniben

X