Vücut Kremleri Vücut Makyajı Ve Ürünleri Kullanan Varmı?

Vücut kremleri, losyonlar

Paradise

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2007
1.436
3
Kızlar Aranızda Hani Şu Sexy Ve Pürüzsüz Bomba Gibi Olmamızı Sağlayan Vücut Ve Bacak Makyajlarından Fondoten Ve Spreylerinden Kullanan Ve Tavsiye Edecek Olan Varmı? Bir de Kullananlara Sorum Olacak;

Bu Makyaj Çok Çabuk Akıyormu Kıyafete Bulaşıyormu? Şimdiden Teşekkürler :KK66:

Kızlar Aranızda Hani Şu Sexy Ve Pürüzsüz Bomba Gibi Olmamızı Sağlayan Vücut Ve Bacak Makyajlarından Fondoten Ve Spreylerinden Kullanan Ve Tavsiye Edecek Olan Varmı? Bir de Kullananlara Sorum Olacak;

Bu Makyaj Çok Çabuk Akıyormu Kıyafete Bulaşıyormu? Şimdiden Teşekkürler :KK66:
canım SALLY HANSEN ın bacak çorabını öneririm muhteşem doğal ve asla bulaşmıyor hemde 4 rengi var biri mutlaka uyar sana.Ben Kanyon Eczanesinden alıyorum hep ama sanırım Sally Hansen satan daha birçok eczane var.t$k edeceksin bana kullanınca :)))

Sallay Hansen kullandım ama bir şişe 5 kullanımda bitiyor malum bacaklar uzun, bunun yerine mac ten yüz ve vucut fondoteni aldım hem daha doğal ve parlak durdu hemde 1 senedir kulanıyorum sür sür bitmedi...60 lira civarı yanlış hatırlamıyorsam mac te şu an bence bu kadar uzun süre kullanmaya değer...

anaaa ben bu konuda fransiz kaldim azcik ucundan konuyu acarmisiniz ? pls:sinifsinif:

canım SALLY HANSEN ın bacak çorabını öneririm muhteşem doğal ve asla bulaşmıyor hemde 4 rengi var biri mutlaka uyar sana.Ben Kanyon Eczanesinden alıyorum hep ama sanırım Sally Hansen satan daha birçok eczane var.t$k edeceksin bana kullanınca :)))

:uhm::uhm:

biraz gec oldu ama Otobronz dan bahsetdiginizi anladim :)) canim ona turkiyede corap diyorlar sanirim ama asil yaptigi bacaklari yada surdugun yeri bronzlastirmak, ve rendide hemen cikmaz cok fazla surmedinse giysine yaglanmaz , sadece bacak degil vucuduyun istedigin bolgesine sure bilirsin...

X