Maske Tarifleri Sigara içenler için cilt bakim önerileri

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

DEVDAS

29.05.2010...
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008
1.277
2
Sigara cildimizin kara sarı bir görünüm almasına neden olur. Bunu engellemek için;

Yatmadan önce 1 armutun suyunu sıkıp yüzünüze iyice yedirin. Bu cildinizin normal cilt rengini almasına yardımcı olur.

Kestane balı çiğerlerinizin ve nefes yolarınızın temizlenmesine yardımcı olur.

Olgun yarım avokadoyu, 2 tatlı kaşığı bal ve yarım limon karıştırın. Ve yüzünüze uygulayın. 1 saat bekletin. Özellikle göz çevresine uygulayın. Sigaranın etkisiyle oluşan kırışıklıkların oluşmasını engeller. yerimseniben

sigara içenlere ne yapılırsa yapılsın bişeyin fayda edebilecegini sanmıyorum.. kullanılan seyler yapılanlarda gecici bence yada zararlarını hafifletmek için.. sigarayı bırakalı birbucuk ay oldu cildim kendine geldi.. vücudumdaki degişimler olumlu ve kilo almadım ben nedense... o nedenle sigara içenler gecici cözüm aramayın sigarayı bırakın kurtulun..

sigara içenlere ne yapılırsa yapılsın bişeyin fayda edebilecegini sanmıyorum.. kullanılan seyler yapılanlarda gecici bence yada zararlarını hafifletmek için.. sigarayı bırakalı birbucuk ay oldu cildim kendine geldi.. vücudumdaki degişimler olumlu ve kilo almadım ben nedense... o nedenle sigara içenler gecici cözüm aramayın sigarayı bırakın kurtulun..

Tamamen katılıyorum. Ben de sigara kullandım ve bıraktım, ne yaparsan yap anca sigara içmediğin zaman cildin kendine gelir. Sigara içenler filanca bitkiyi yesin, nefesi, ciğerleri temizler diye bir şey yok. Siz bırakın 10 yıl sonra bile kalıntıları oradadır, onun balı bunun suyu ciğerlerdeki zifiri ortadan kaldırmaz, ne yazık ki gerçek bu...En güzeli sigarayı bırakmak, o zaman, cildinizi bırakın soluduğunuz havanın tadı değişiyor a.s.

Tamamen katılıyorum. Ben de sigara kullandım ve bıraktım, ne yaparsan yap anca sigara içmediğin zaman cildin kendine gelir. Sigara içenler filanca bitkiyi yesin, nefesi, ciğerleri temizler diye bir şey yok. Siz bırakın 10 yıl sonra bile kalıntıları oradadır, onun balı bunun suyu ciğerlerdeki zifiri ortadan kaldırmaz, ne yazık ki gerçek bu...En güzeli sigarayı bırakmak, o zaman, cildinizi bırakın soluduğunuz havanın tadı değişiyor a.s.

kesinlikle katılıyorum.. sigara içerken sürekli dumanlı ortamda bulunuyosun o havayı solumayı bırak direk tenine temas ettiriyosun.. sigara içen arkadaslarımla birlikte otururduk sigaralı bölüme okulda basla tüttürmeye biri söndürünce biri yakıyo o yakınca biri yakıyo.. igrenc ötesi.. iyiki yasak geldi banada vesile oldu bırakma konusunda... bu arada sigaraya devam eden arkadaslarıma bakıyorumda ciltleri okadar solgun duruyoki.. ne kadar makyaj yaparak kapatabilirsin kusurlarını ama dahada makyaj yapman gerekecek.. daha cok daha cok ve makyajda mahvedecek cildi.. simdi görenler diyo sende bi güzellik var diye. erkek arkadasım bile sen bu aralar daha bi güzelleştin sanki diyo:asigim:=) SİGARAYI BIRAKIN SAGLIKLA GÜZEL KALIN!!

X