Adet kanamas

isil_ufuk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2008
572
2
36
arkadaşlar test yaptım 2. çizgi silk çıktı sonra o gün regl oldum ama çok ağrılı ve koyu renkte pıhtı şeklinde neden acaba çok merak ediorum ???

canımya bende benzer dertten muzdaribim ama bende tam olarak bi cvp almadım,

sen en azından test yapmışsın ben onuda yapmadım henüz,

üstüne görüyor olabilirsin

bugün iim sancım ağrım yok ama adetim de çok azaldı...regl se tabi onu da bilmiyorum neyin kanaması olduğunu...çok sağol cevap için

canımya keşke yardımcı olabilsem,

silik çıktıysa hamilesindir çünkü hamile olmasan hiç belirmez tekrar bir test al yap bakalım,

belki o test bozuktu en azından tekrar çizgi çıkarsa bilirsinki bu regl değil

ya yerleşme kanaması yada düşük tehlikesi o zamanda dr gidersin

Temmuz ayında bende adet günümde test yapmıştım silik çıkdı çizgi ben çok heyecanlandım ama ertesi sabah karın ağrısyla uyandım önce kahve çamur gibi bir akıntım olduğunu farkettim akşama kadar ağrım çokaldı ve adet oldum yani ben öyle düşünüyorum canım ben test bozuk olabilir diye düşündüm...
Senin şüphelerin varsa kan testi yaptırabilirsin ben pek üstüne düşmedim açıkcası:kahve:

bende de olmustu bu bi kac defa. kendini psikolojik olarak hamile olmus olmaya hazirlayinca insan, adet kanamasi degisio. en iyisi test yapmak yeniden bence

zaten ben testi kanama olmadan önce yaptım silik olarak çıktı sonra kanama olunca tekrar yaptım yine silik olarak çıktı...ama kanamalarım çok ağrılı ve pıhtılaşmış bi şekilde oldu 2 gün boyunca:Sbugün çok az ve ağrımda azaldı...

ben tam 1 yıllık evliyim ve 2 aydır korunmayı bıraktık .eşimin annesine söledim oda diyorki rahim bebk için kendini hazırlarmıi ondan böyle olurmuş...eşimle doktora gidicektik vaz geçtik öyle olunca...çok korkuyorum ya düşük varsasenağlama

ooo 2kere test yapmışsın kesin hamilesin ve pıhtılı kanamanın tehlikesini yine burdan okumuştum bi araştır bakalım,

ama bence yanlış yapıyorsun hamilesin sen hemen dr git belki bebğine bişey oluyordur ya

off arkadaşım ya gidicektik ama eşimin annesi bişe yoktur felan normal rgl diyince kaldık öle...ama anlatamıorum ki,insan kendini bilmez mi,yarın ablama gidicem onunla giderim inş....bugün neredeyse yok gb sadece 1 gün çok fazla kanamam oldu 2 gündür yok gb bişey yani...

off arkadaşım ya gidicektik ama eşimin annesi bişe yoktur felan normal rgl diyince kaldık öle...ama anlatamıorum ki,insan kendini bilmez mi,yarın ablama gidicem onunla giderim inş....bugün neredeyse yok gb sadece 1 gün çok fazla kanamam oldu 2 gündür yok gb bişey yani...

Arkadaşım hamile olma ihtimalin olabilir ama düşünkü düşük tehlikesi de olabilir pıhtılı diyorsun normaldede böyle olurmu adetin sen vakit kaybetme dok git bence...

Arkadaşım hamile olma ihtimalin olabilir ama düşünkü düşük tehlikesi de olabilir pıhtılı diyorsun normaldede böyle olurmu adetin sen vakit kaybetme dok git bence...

yok normelde hiç beöyle olmazdı..ilk kez böyle oluyor yani ağrım olurdu ama belim de kasıklarımda ve bacaklarımda olurdu..bu seferki ise sadece rahimde oldu...ondan korkuorum zaten...

ışıl dr gittinmi canım

evet gittim canım çok şükür hiç bir problem yokmuş.düşük olmasından korktu dktr ama kan testi temiz çıktı...yumurtalıklar yada rahimde hiçbir problem yok tertemiz dedi...bu ay olur inş. bebişim 3. aya gircez bakalım hayırlsı...içim çok rahatladı ama:KK70:hihoyyyt

iyiya çok sevindim canım çok
inş hepimiz hayırlısıyla ,sağlıkla mutlulukla çok beklemeden meleklerimize kavuşuruz

peki test neden çift çizgi çıkmış ,2kere yaptın 2side aynıydı sanırım bebek yok şuan dimi

iyiya çok sevindim canım çok
inş hepimiz hayırlısıyla ,sağlıkla mutlulukla çok beklemeden meleklerimize kavuşuruz

peki test neden çift çizgi çıkmış ,2kere yaptın 2side aynıydı sanırım bebek yok şuan dimi

yok canım.evet iki kere yaptım regl den önce ve sonra.ikisindede ikinc çizgi çok silik olara çıktı.doktor diyorki erken düşük yapmışsın büyük ihtimalle ama temizlemiş yani pıhtılı kanla atmış dışarı...şuan tertemiz bi enfeksiyon hastalık mikrop kist vs.. yok tertemiz dedi.bunu duymak beni çok rahatlattı:)inş. bu ay olur.3. ay hayırlsı bakalım.inş. Mevlam isteyen herkese verir bebiş:KK70:

X