süt parası

ertuxgx

ERTUĞ'UN anneçiiii TUĞBAA
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
1.281
3
41
slm arkadaşlar eşim bu gün sigortaya gitti ve ögrendi.bebegin kimlik fotokopisi.vizite kagıdı orda verilen bi form varmış onu dolduruyormuşsunuz.bide dilekçe oda orda yazılıyormuş ve sonra hepsinin fotokopisini çektirip görevliye veriliyormuş.2 gün sonra postaneden alabiliyormuşunuz.bir defaya mahsus 50 ytl.olsun devletten ne gördük sanki alın valla arkadaşlar.herkese iyi harcamalar şimdiden.hayırlı geceler ertuğ bütün arkadaşlarını öpüyo bendeeeeeeeeeeee:teytey:

slm arkadaşlar eşim bu gün sigortaya gitti ve ögrendi.bebegin kimlik fotokopisi.vizite kagıdı orda verilen bi form varmış onu dolduruyormuşsunuz.bide dilekçe oda orda yazılıyormuş ve sonra hepsinin fotokopisini çektirip görevliye veriliyormuş.2 gün sonra postaneden alabiliyormuşunuz.bir defaya mahsus 50 ytl.olsun devletten ne gördük sanki alın valla arkadaşlar.herkese iyi harcamalar şimdiden.hayırlı geceler ertuğ bütün arkadaşlarını öpüyo bendeeeeeeeeeeee:teytey:
canım bu sigorta sigortalar kurumu oluyo demi hastane falan değil

slm birşey sorucam ben çalışıyorum yani çalışıyordum 3 hafta sonra raporum biticek benimde böyle bir hakkım varmı yoksa sadece ev hanımları içinmi

TATLIM BENİM evet baglı bulundugunuz sigorta kurumuna gidilecek canım.çalışanları bilmiyorum inanki .evet arkadaşlar 2 paket bez parası olsun ama :teytey:kaydirigubbakcemile

Eşi yada kendi sigortali herkes alabilio bizde unutmuştuk bugün bu konuyu görünce eşime dedim bugün postaneden aldi :)

X