Mart bebişleri oturmaya başladi mi?

FERAYKANAL

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
982
4
45
oğlum toprak 6aylık sayılır henüz oturtmaya başlamadım sizin bebeişler oturuyor mu oturtmaya başlamamız gerekiyor mu

kucakta oturuyor zaten. koltuğada yastıklarla destek yapıp oturtuyorum arasıra

evet cnm artık yavaş yavaş oturtmaya başladım koltukta destekle oturtuyorum düz bir zeminde de desteksiz alıştırmaya çalışıyorum kendinsini tutabiliyor ayaklarıyla oynamak isterken öne doğru eğiliyor bazende yanlara doğru:)))))))))))kaykılmaca...

benim doktorum da oturt artık dedi ve ben oğlumu 15 gündür falan oturtuyorum zaten sen istediğin kadar oturtma o oturmak için kalkıyor benimki desteksiz de bayağı oturuyor ama bir müddet sonra titreyerek devriliyor çok komik (tabi koltuğa oturturken benim gözetimimde olmak kaydıyla)

benim oglum tek başına desteksiz oturabiliyor ama öne dogru çok egiliyor yani dik durmuyor ben fazla oturtmak istemiyorum popoşu küçük olsun:)

valla ben annemin yalancısıyım 4 aylık ilk dişim çıkmış,4 buçuk aylık emeklemiş,9 aylık yürümüşüm herşeyim o kadar erken ki 5 aylıkken oturuyormuşum ama popom da kocaman değil

bende kızımı desteklı oturtuyorum desteksızde bır sure oturuyor ama onune dogru dusuverıyor.cok oturan koca popolumu oluyor ya benım kızımda oturmayı cok sevıyor onune oyuncaklar oyuyorum bayılıyor.

valla kucakta oturuyor yanliz basina otururmu hic bismillah daha 5 bucuk aylik oturmasinda zaten kamburu cikar iyi degilki zaten!

ceylin destekle oturuyor fakat destek olmadan oturamıyor kucağımda oturtuyorum ama uzun süre değil

dila destekli oturuyor,kucakta da zaten oturuyor,ama tek başına yine de güvenemiyorum destekli de olsa,öne doğru atılıyo,burnunu filan çarpar diye dikat ediyorum...

benik kuşumda 6.ayına gireli oturuyor ve dediğiniz gibi bazen yana ve öne eğiliyor gerçi desteksiz bu zamanda oturması mükemmel bişey belkide yoruluyor yavrum

Selam benim kızım var Elif Zümra 7 mart doğumlu bizde oturuyoruz ama 2 büklüm oluyor, doğrultmasam öyle kalacak gibi duruyor bende kıyamıyorum..ama herşeye uzanma isteği 2 gündür aşırı arttı ve ağlakayarak kendini dinletmeyi keşfetti, bişiyi gözüne kestirdiimi ona bakarak ağlamaya başlıyor..versen bir türlü vermesen bir türlü..kaydirigubbakcemile3

ben daha başlamadım oturtma çalışmalarına ama annem 6 aylık seve seve 7 aylık döve döve oturtursun diyo (tabii döve döve tabiri caizse zorla demek istiyo) yanlış anlamayınnn

bu arada benim oğlum bırakın emekleyip oturmayı dönmüyo bile yüzükoyun yatırdığımda sırtüstü dönüyo ama sırtüstü yatarken yüzükoyun dönmüyo hatta çabalamıyo bile 3 yaşında yürür heralde kalpazan

bu arada benim oğlum bırakın emekleyip oturmayı dönmüyo bile yüzükoyun yatırdığımda sırtüstü dönüyo ama sırtüstü yatarken yüzükoyun dönmüyo hatta çabalamıyo bile 3 yaşında yürür heralde kalpazan

sürekli yere koy o zaman başlar dönmeye kucakta yada koltukta durunca bişey yapmıyorlar bende artık sadece yere koyuyorum dönüp duruyo :emir_bebek:

X