Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Doğum kontrol haplarıyla Göğüs büyüten var mı??

ben diana 35 kullanıyorum dr tavsiyesi üstelik utanmadım söledim valla...bide 2 kutu allbres göğüs büyütücü tablet bitirdim 3. kutuya başlıcam sonuç harika hem diri hem dolgun hemde 2 beden e yakın büyüdü 4 kutu bitince kalıcı oluyo .önceleri pek inanmadım ama bi umut denedim sonuç harika şiddetle tavsiye ederim ecznelerde fiyatı 200 ytl ama nette 95 ytlye kadar bulabilirsiniz..

:teytey:
ben diana 35 kullanıyorum dr tavsiyesi üstelik utanmadım söledim valla...bide 2 kutu allbres göğüs büyütücü tablet bitirdim 3. kutuya başlıcam sonuç harika hem diri hem dolgun hemde 2 beden e yakın büyüdü 4 kutu bitince kalıcı oluyo .önceleri pek inanmadım ama bi umut denedim sonuç harika şiddetle tavsiye ederim ecznelerde fiyatı 200 ytl ama nette 95 ytlye kadar bulabilirsiniz..

vayy ne güzel inanamıorum sana peki nasıl oldu ilk defa büyüdü dien birine rrastlıorm detaylı anlatırsan sevinirm:nazar::nazar:

ben kıllanma yüzünden gynelle kullanıyorum benimde gögüslerim irileşti.arkadasların dediği gibi vucut bu ilaçlardan çok su topluyor ondan dolayı dolgunluk oluyor...sakın ama sakın gögüs büyütücem diye hormanal bozukluğunuz yoksa bu tip ilaçlar kullanmayın.bünyenize yazık.....çünkü bu haplar adı üzerinde hormon ilacı her gün içildiğinde hormon alınıyor.o sekilde zaten hormonlar düzenleniyor zamanla...sakın sakın sakın gögüs büyütücem diye düzgün çalışan hormonlarınızı bozmayın çok pişman olursunuz.illa da kullanacağım diyorsanız da sakın doktora sormadaN kullanmayın bu ilaçları

öncelikle herkese merhaba; bugün ilk günüm :), canım yaa yasmini mi kasdettin yine başlıycam derken? ben diane 35 kullanmaya başladım 10 gün önce. sanki biraz dolunluk war. ama aynı anda kara üzüm çekirdeğide kullanıyorum. acaba hangisi etki etti ki ?benneyaptımki

Ben karar verdim bu dogum kontrol haplarindan gyenelleyi kullanmaya bakalim sonuçlar ne olucak yazarim buraya

diana ve gynelle dediğin hapların ikisininde içeriği aynı canım eşdeğer ilaç ecz söylemişti

doğum kontrol haplarini göğüs büyütmek için kullanmak hayatimda duyduğum en mantiksiz şey...
Yapmayin allah aşkina kafaniza göre doğum kontrol hapi kullanmayin...size büyük ve geri dönülmez sonuçlar doğurabilir...
Doğum kontol hapi kullanirken sürekli gözlem altinda olmalisiniz....
Karaciyer fonksiyonlariniza kalici zarar verebilirsiniz...........
Hiç mantiğim almadi bunu kusuruma bakmayin

:teytey::teytey:ama bütün kadınlar dogum kontrol yöntemi olarak hap kullanıolar onlar için bir zararı yoksa bugüne kadarda olmadıysa nie bekarlara kötü etken saglasın mantıgım bunu desteklio valla

kizlar bekarlar kullana bilir degilmi?doktora ne dicem ?yardim edin..hangisii daha etkili????????biktim artik lütfen yardim

adet düzensizliği için 4 ay kullandım. ğöğüslerime hic etkısi olmadı. vucuta östrojeni artırdığı için yuzümde güneş lekeleri ve ciller olustu bir anda....

kk nın zeki kızlarından böyle fikirler çıktı mı gülsem mi aglasam mı walla şaşırıp kalıyorum dogum kontrol hapları tamamen HORMON içerigidir tüylenme vücudun su tutması kilo artışı bilinen en bariz yan etkilerıdır arka arkaya max 6ay kullanılır 1ay ara verılır devam edılır takvım boyledır biryıl uzeri kullanım sözkonusuysa bile korunma yontemi olarak başka yöntemler tavsiye edilir hele hele dogum yapmamış bekar hatunlar durduk yere düzeninizi takvımınizi bozmayın :eek::eek:
hem anam ben yıllardır içiyorum bu hesaba göre memelerımin kafama degmesi gerekirdi

slm..canlarım başlığı görünce hemen konuya daldım ..sengözlerimebaksanab
kist nedeniyle senelerdir diana 35 kullandım
hiç ara verme gibi bi durumum olmadı düzenli ve sürekli kullandım ve hala
şu kistten kurtulabilmiş değilim neyse konuya gelince,
göğüslerimde aşırı bir büyüme oldu her sene göğüs bedenim biraz daha büyüdü
hiç hoşuma gitmiyo bu durum ama şu kistten kurtulana kadar kullanıcam bu ilacı gene:1no2:

ama senin farklı bir saglık problemin de varmış kist varsa maalesef hormon bozuklugunda mevcuttur östrojenini düzene koymak için verilir ; çünkü kist sorununda vücud erkeklık hormonu saglıyo hiç bırakmaman da belirli periyodlarda doktora kontrole gidiyorsundur tetkikler sonucu hekiminin kararıdır sana da saglıklı günler dilerim yine de sırf gögüs büyüsün diye hap içilmesine saglıklı bünyeye kimyasal sokulmasına karşıyım ameliyat dolgu enjeksıyon ne yontemler var artık operasyon bıle daha az zararlıdır hiç olmazsa 1 defa da olup bitiyor

ama senin farklı bir saglık problemin de varmış kist varsa maalesef hormon bozuklugunda mevcuttur östrojenini düzene koymak için verilir ; çünkü kist sorununda vücud erkeklık hormonu saglıyo hiç bırakmaman da belirli periyodlarda doktora kontrole gidiyorsundur tetkikler sonucu hekiminin kararıdır sana da saglıklı günler dilerim yine de sırf gögüs büyüsün diye hap içilmesine saglıklı bünyeye kimyasal sokulmasına karşıyım ameliyat dolgu enjeksıyon ne yontemler var artık operasyon bıle daha az zararlıdır hiç olmazsa 1 defa da olup bitiyor

çok haklısın daylight.bence de ilaçla hele de böyle bir ilaçla göğüs büyütmek mantıklı değil.yan etkilerini napıcaz.her zaman diyorum yine diyeceğim kaş yapalım derken göz çıkarmayalım lütfen..

18 ay emzirdim.şimdi gögüslerim normal ama biraz sarkık.ama rahatsız olucak bişey yok.şimdi kist için doğum kont kullanıyorum.göğüslerim silikonlu gibi oldu.taş taş.böylede güzel ama elleyince bazen acıyo.

polikistik over sebebiyle doktorum bana yasmin önerdi..kullanalı daha 1 ay bile olmadı..acaba göğüs büyütme işlevi kaçıncı kutuda olur?? 6 ay kullanmam lazımmış.sonra da ultrasona gircem

polikistik over sebebiyle doktorum bana yasmin önerdi..kullanalı daha 1 ay bile olmadı..acaba göğüs büyütme işlevi kaçıncı kutuda olur?? 6 ay kullanmam lazımmış.sonra da ultrasona gircem

ya inan arkadaşım bazılarında etki ediyo bazılarında hiç bişe yapmıyo arkadaşım kullandı hiç bi değişiklik yok dedi inş kullanıyon bari o etkisinide görürsün....a.s.

X