Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

kızlar 2 hafta oldu kullanıyorum ve bende çok olumsuz yönde etkiledi

Son düzenleme:
bende bugün başladım şimdiye kadar 18 kilo verdim çabalarım sonucu ama bu tarz bişey denemedim şimdiye kadar ve 5 kilo daha fazlam var ve sirkeli suyla veririm umarım

sadece elma ve suyu karışımını içtim.bende olumlu yönde etkiledi.ama ramazanda bıraktım.tekrar başlayacağım.ayrıca tadı fena değil :) bu arada ben öyle çok çabuk kilo veren biri değilim.metabolizmam pek bi yavaş yauu..sinir oluyorum bu duruma :KK43:

sadece elma ve suyu karışımını içtim.bende olumlu yönde etkiledi.ama ramazanda bıraktım.tekrar başlayacağım.ayrıca tadı fena değil :) bu arada ben öyle çok çabuk kilo veren biri değilim.metabolizmam pek bi yavaş yauu..sinir oluyorum bu duruma :KK43:

elma ve suyu ne yaa :roflol:
elma sirkesi ve su dicektim efenim..aklım nerdeyse :eek:

ben de 2 haftadır içiyorum yarım kilo ile 1 kilo arası verdim. mucizevi bir içecek değil ama benim gibi abur cubur canavarı birinin kilo almamasına yardımcı oldu diyebilirim. tavsiye ederim limonata gibi içebilirsiniz, zararı dokunacağını sanmıyorum a.s.

bende bunu denemeyi duusnuyorum ama bir sorum vardi kimse yanitlamadi emziren anneler icebilirmi diye insallah biri yanitlar veya emziren bir anne denedimi bu elma sirkesini

:lepi:bende aklıma geldikçe yapıyorum bunu.gerçekten faydalı.ama ben herşeyi (diet+spor+sirke+bitki çayları+cartine) birlikte yaptığım için zamanında....ne işe yaradı tam bişi diyemiycem:roflol:belkide herşeyi beraber yapmak dorudur.ben faydasını gördüm.kilolarım gitti.şimdi korumak için her gün yaptığım sporumu haftada 4 güne düşürdüm.sirke karışımını haftada 3gün içiyorum.haftada 1 gün sütlü tatlı yiyorum.20 gün bitki çayı içip 10 gün ara veriorum.civanperçemi içiyorum iştahı kesio regl düzenlio.biberiye içiyorum metebolizmayı hızlandırıo vücut ısısını arttırıp yağ depolanmasını engellio.yeşil çayı bilmeyen yook:jeyyar:

bende bunu denemeyi duusnuyorum ama bir sorum vardi kimse yanitlamadi emziren anneler icebilirmi diye insallah biri yanitlar veya emziren bir anne denedimi bu elma sirkesini

canım selam Allah bağışlasın...benim tüm arkadaşlarım içti bi sorunla karşılaşmadılar.hepsi sütüm acır die korktu ama acıma olmadı.ama kişiden kişiye göre değişirmi bilmem.denemek lazım bir gün içip kendindeki değişimleri takip edip devam etmek daha doru bence.çünkü sirke aslında gaz yapar. bende ünser olamsına rağmen içtim ama tam yatarken içtimki mide arımı anlamıyım:jeyyar:sana gaz yapmasa bile sütüne yapabilir ve bebiş rahatsız olabilir.1gün dene canım:CüvCüv:

vallahi ben ölçüyü mü yanlış yapıyorum bilmiyorum ama içtiğim zaman fena mide ağrıları yaşamaya başladım. bir süre ara verdim bu yüzden.

bende denerim zamanı gelince inşallah işe yarıyordur

Allah bağışlasın ceyliniiii...cennetin kapısı dimi?bu ismi bu yaz duydum ve çook sevdim.inşallah yaza evleniecem arkadaşlar.Allah banada inşallah çocuk verir.işe yarıo canım.gerçi sen emzirdiğinde 500 kalori yakıyorsun....Allah analı babalı büyütsün

vallahi ben ölçüyü mü yanlış yapıyorum bilmiyorum ama içtiğim zaman fena mide ağrıları yaşamaya başladım. bir süre ara verdim bu yüzden.

ben valla midem kötü olduğu için.bir bardak suya 1 parmak gelicek kadar sirke koyuyorum.2çay kaşığıda bal.üstünede 1 bardak su içiyorum

ben 1 kocaman su bardağına 1 tatlı kaşığı sirke, 1 tatlı kaşığı bal katıyorum. ilk zamanlar etkilemedi ama şimdi midem hassas mı oldu nedir çok kötü mide ağrısı çekmeye başladım. midemden değerli değil kilolar vallahi.

ben valla midem kötü olduğu için.bir bardak suya 1 parmak gelicek kadar sirke koyuyorum.2çay kaşığıda bal.üstünede 1 bardak su içiyorum
1 bardak ılık suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1 çay kaşığı bal.Bana göre bardağa 1 parmak sirke koymak çok miden bu yüzden ağrıyabilir.

X