Popüler Konu Elma Sirkesi+Bal+Su Yöntemiyle Zayıflama Deneyimlerimiz

Ben dün başladım elma sirkesine,konuyu açan arkadaşın dediği gibi yapıyorum,yani yemekten sonra içiyorum.Eğer verirsem böyle devam edeceğim,veremezsem yemekten önce içeceğim.Yemekten önce içmeyi unutabiliyorum ama sonra unutmadığım için böyle başladım ben.

[FONT="Comi[SIZE="2"][/SIZE]c Sans MS"]her ikisini faydası olur bence hele ac içersen acayip istah kesiyor bende öyle oldu denemekte fayda var ben önce 3 öqün içiyordum simdi sadece aksam yemeqinde önce içiyorum turkbayragi [/FONT]

Ben de aç içmeye başlıyayım o zaman,bir de ben bir su bardağı içiyorum.Ne kadar içmek lazım?

Ben de aç içmeye başlıyayım o zaman,bir de ben bir su bardağı içiyorum.Ne kadar içmek lazım?

bildiqim kadarıyla arastırmalrda 3 öqün içiliyormus bende öyle içtim 1 haftadır içmiyordum ara vermiştim 3qündür içiyorum kilo verdirdiqi qibi de incelmede oluyor vereliniortakvereliniortak

Süper bir şey o zaman,bir de ben şöyle düşündüm,elma krom tableti yerine elma sirkesi ve krom tableti daha ucuza gelir,krom tableti yaklaşık 30 liraymış.Onu da almayı düşünüyorum.

Süper bir şey o zaman,bir de ben şöyle düşündüm,elma krom tableti yerine elma sirkesi ve krom tableti daha ucuza gelir,krom tableti yaklaşık 30 liraymış.Onu da almayı düşünüyorum.

kara senin cnm elma kromu kullanmadım birsey diyemem hadi basarılar bildirir bizede ben bildireceqim

bende devam ediyorum her sabah bir bardak sirkeli+balli ilik su icmeye ve ayrica hollywood diyeti yapiyorum. pazar günü tartilacagim. inceldigimi hissediyorum, özelllikle bel kismi.

Selam kızlar bu sabah 60.400 gram Çıktım.haftada 200 gr yanı .ama sonra reglı oldum ŞıŞlık halınde bıle 200 gra m ıyı bence eeeeeeeee sız devam etmıyo musunuz sırkelı suya

yok bal koymalisin, yoksa migdene ve dislerine cok zarar verebilir. Birazcik bal koydugun vakit yeterli zaten. Bende hala her sabah iciyorum bir bardak, henüz tartilmadim. pazar günü tartilacagim, ben birde hollywood diyetini yapiyorum. Vermis gibi hissediyorum kendimi, ama tarti ne gösterecek bakalim süprizzzzz

bende balsız içiyorum balla dişlerini alakası yok bildiqim kadarıyla elma sirlkesi içtiqimizde aqzımı calkamalıyız cünkü dişlerimiz cürütürmüş asit olduqunda ben içtikten hemen sonra dişlerimi calkalıyorum suyla sart deqil balla içilmesi yinede karar kendiniz bilirsinz ben sevmediqim için kullanmıyorum

ben bal katilmasi gerektigini biliyorum cünkü sirf elma sirkesi migdeye zarar verirmis diye duydum :S nekadar dogru bilemiyorum bilginize cok degil az koyuyuorum ben bali :) cay kasigi kadar tatli degil :)

ben bal katilmasi gerektigini biliyorum cünkü sirf elma sirkesi migdeye zarar verirmis diye duydum :S nekadar dogru bilemiyorum bilginize cok degil az koyuyuorum ben bali :) cay kasigi kadar tatli degil :)

cnm belki doqru da olabilir her kafadan ses cıkıyor ballı seviyorsan ballı iç bende sevsem osekilde içerdim birde balı balsız içemeyenler için olduqunu duymustum

bende kaşığın ucuyla koyuyorum balı.bence balın amacı sirkenin mideye zarar vermesini engellemek ve keskinliğini azaltarak içilebilmesini kolaylaştırmak

ben de 15-20 gün aradan sonra tekrar başladım elma sirkesi+bal karışımına. daha önce fersan marka kullanıyodum. dün markasına bakmadan almışım. eve gelince baktım burdaki arkadaşların çok övdüğü kühne markaymış. dünden itibaren başladım bakalım etkisi ne olacak demiyorum etkisinden eminim çünkü. sadece vücudum alışmasın diye başlamıştım.

ha bir de balsız işe yaramadığını bizzat kendim test ettim ve birçok yerde okudum bilginize..

kızlar bende sirkeli su içiyorum ama şöyle 1 yemek kaşığı sirkeyle 1 bardak sıcak suyu birleştirip öyle içiyorum günde 3 4 kez cnm istedikçe:1rolleyes: tadına alıştığımdan artık iğrenmiyorum aksine gazoz gibi geliyor lıkır lıkır içiyorum yanlışmı yapıyorum :uhm:

selam kızlar bende 3 gündür elma sirkesi ve sıcak su içiyorum ben sirkeryi 2 yemek kaşıgı koyuyorum biraz keskin oluyo ama alıştım, bugün balda olursa hazmı kolaylaştırdıgını okudum ve bal kattım bi tatlı kaşıgı tadına alışamadım çok zor içtim
2 gündür wc az cıkıyorum faydası yerine zararımı oldu acaba yoksa bünye alışma aşamasındamı

selam kızlar bende 3 gündür elma sirkesi ve sıcak su içiyorum ben sirkeryi 2 yemek kaşıgı koyuyorum biraz keskin oluyo ama alıştım, bugün balda olursa hazmı kolaylaştırdıgını okudum ve bal kattım bi tatlı kaşıgı tadına alışamadım çok zor içtim
2 gündür wc az cıkıyorum faydası yerine zararımı oldu acaba yoksa bünye alışma aşamasındamı

canım ben başlayalı yaklaşık 1 ay olacak ve ilk 10 gün senin gibi oldum tuvalete çıkamıyodum yani 3 günde bir anca, ama şimdi şimdi düzene girdi.. yani merak etme jasmincim sanırım vücudunun elma sirkesine alışması gerekiyor sonrasında yararını görürsün merak etme sen.. kolay gelsin, en kısa zamanda istediğin kiloya ulaşırsın umarım.. opuyorumnanaktan

X