benim gibi gebelikte ishal yaşayan var mı

çok olmuş yazılanı ama ben hamileliğimin ilk haftasından beri ishalim ve geçmiyor her gece mahvoluyorum çok tuvalete çıkmıyorum ama genede inanılmaz rahatsızlık veriyor 4 yada 5 doktora gittim hepsi yapacak birşey yok dedi vücudun bebeğe stres yapıyor dedi. probiyotik verdiler hiç işe yaramadı... sizin geçti mi acaba 13. haftadayızda biz

Bende de ishal durumu var, bol su içiyorum ama yine de korkuyorum bebeğe zararı olur mu ki diye.

Bende 4 gundur ishal oldum aslinda kabizliktan iyi insan korkuyor yinede. Biraz makatta kasinti oldu acaba kurt falan olurmu ondan mi ishal allah korusun gece gece uyku da kacti korkudan :KK42:

Kızlar bende 37 hafta hamileyim bugün öğlede isal oldum 4 defa çıktım Sarımsı su gibi bide köpürüyor Hamileliğim boyunca ilk defa oldum ne yapmam lazım :KK43:

Merhaba bu sabah 6 da bir mide bulantısı ile uyandım istifra etmekten içim dışıma çıktı ishalde var 20 haftalık hamileyim bebeğe bir zararı olur mu hiç bişey yiyemiyorum

Merhaba bu sabah 6 da bir mide bulantısı ile uyandım istifra etmekten içim dışıma çıktı ishalde var 20 haftalık hamileyim bebeğe bir zararı olur mu hiç bişey yiyemiyorum

geçmiş olsun.. ben 23 ve 24 haftamda besın zehırlenmesı yaşadım.. kusma hıssıyle uyandım ve 3 kez kustum 1,5 saatte..
ishalde vardı..aynı gun 6 kez çıktım tuvalete..
o günü hastanede müşahade altında geçirdim ve rrahatladım..
ağrılarım vardı..geçti çok şükür..
drunu ara ihmal etme..sıvı kaybediyorsun bır yandan..

Bende 2 günden beri ishalim uşuttugumu düşünüyorum pazartesi devam ederse Dr gitcem inşallah bişey olmaz Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

selem kızlar.iki gündür çok kötü ishal çekiyorum,senağlama ateş yok sadece ishal ve karın ağrısı var.hamileyken böyle ishal yaşayan var mı?bebeğe bir zararı var mıdır.bol bol su içiyorum ama bir doktora görünsem mi?
Bnde aynı durumdayım 9 haftalık hamileyim 3 gündür ishalim. Bugün dayanamadım doktora gittim vüct susuz kalmış dedi serum takıldı ama geçmedi iki gün daha devam edrs intaniye polk. Git dedi. Bebiş iyiymiş şükür

Ben de 3-4 gündür ara ara ishal oluyorum. İlk gün midem de bulanıyordu, hatta kustum ishalle birlikte. Sonraki günler kusma yoktu. 10 haftalık hamileyim. Limonlu su ve nane limon iyi geliyor. Daha devam etmez inşallah. Midem şişiyor yemeklerden sonra, kramplı ağrı oluyor karın üst kısımda midemde ve tuvalete zor yetişiyorum. Aynı zamanda nezle oldum 2 gündür. Ne yapsam ki doktora gitsem mi yarın?

Merhaba kızlar öncelikle hamile olanlara sağlıkla yavrularına kavuşmayı, olmayanlarda bir bebek nasip etsin Rabbim. Bir şey sormak istiyorum hamileliğin ilk haftalarında ishal olmak normal mi

Bende 5. Haftanın ve ishalim. Reflor kullandım. Mide krampim var ama ishal kesildi. Bugün amip varmı ona bakacaklardi(ülseratif kolitim).

X