Acill...değeri sonradan yükselen varmi arkadaşlar?

NilKoksal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
245
10
Geçen hafta transferim yapılmıştı. Dayanamadık ve dün yani sekizinci günü beta hcg baktırdık 9,32 idi, bugün tekrar baktırdık 13 olmuş. Gerçek tahlil günümüz perşembe bu arada, 12.günümüz yani. Fakat endişeliyim değerler bana çok düşük geldi. Aynı durumu yaşayan değeri birden yükselen oldumu aranızda?

canım benim 7 idi 12. gün 4500 leri görmüştüm ama malesef hem normal hem de dış gebelik oldu bende

en sağlıklı değer 40 civarı ama sen 12 . günü bekle bazen günden güne ikiye katlayabilr de

her şeye hazır ve güçlü ol ha bire testi düşünmek yıpratıyor

iyi haberlerle inşallah

Geçen hafta transferim yapılmıştı. Dayanamadık ve dün yani sekizinci günü beta hcg baktırdık 9,32 idi, bugün tekrar baktırdık 13 olmuş. Gerçek tahlil günümüz perşembe bu arada, 12.günümüz yani. Fakat endişeliyim değerler bana çok düşük geldi. Aynı durumu yaşayan değeri birden yükselen oldumu aranızda?

canım az önce bir yerde forumda okudum birinin 9 çıkmış iki gün sonra 20 yine iki gün sonra 44 çıkmış ve bu şekilde ilerlemiş heran herşeye hazırlıklı ol inşallah hakkında hayırlısı olsun

amin canlarım, teşekkür ederim.Eşim konuyu çok iyi bilemediği için o hamile olduğuma inandı bile.Değilimdir emin olma desemde nafile gülüp geçiyor. Ben daha çok üzülüyorum öyle olunca tabi. Allah isteyen herkese nasip etsin, yolumuz gerçekten çok zor. İnşallah bu sefer yavrularımıza sağlıkla sıhatle kavuşuruz.

benim değerimde düşük çıkmıştı.seni üzmek istemem ama benimki yükselmedi.ama herkesin aynı olacak diye bişey yok bide bakarsın yükselivirir.

canim benim asilamamda 11. gun 31 di 1 hafta sonra 614 olmustu..uzulme yukselir...

perşembe günü test günümüz.12.gün yani. bakalım dua edip beklemekten başka çaremiz yok. Allah kimsenin umudunu kırmaz inşallah. Çok ümitliydim bu sefer, o yüzden artı bir tedirginliğim var. Allah bilir tabi, inşallah yükselir.

Ya arkadaslar ben bugun kan tahlili yaptirdim sonuc 0.49 cikti. Adetimede 4 gun var aranizda once negatif sonuc alip sonra biraz zaman gecince hamile oldugunu ogrenen varmi merak ediyorum bundan oncede yaptirmistim .0.1 cikmisti simdiyse bole kafam karisti acaba hamile olabilirmiyim... Cevap lutfeennn...

perşembe günü test günümüz.12.gün yani. bakalım dua edip beklemekten başka çaremiz yok. Allah kimsenin umudunu kırmaz inşallah. Çok ümitliydim bu sefer, o yüzden artı bir tedirginliğim var. Allah bilir tabi, inşallah yükselir.
Canım şuan tam da seni durumundayım transferin 9. Gunu 6.5 cıktı 10 günü 9.5 senin bebegin tutundu mu merak ediyorum

X