Yüzümdeki tüylerden kurtulayım derken yüzümü mahvettim.:(

1yasmin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Eylül 2008
25
0
41
arkadaşlar ben yüzümdeki yanak kısmınnda bulunan birkaç kıldan kurtulayım derken yüzümü mahvettim nerdeyse nasılmı şöleki tala denilen şu zımpırtıya kapıldım çok yerdende duyunca bi deneyeyim dedim e bide ayda 3 4 gece kullan yetermiş bukadar basit olmasıda beni cezbetti ama yüzümde hiçççç sivilce çıkmazken tala tala sayesinde yüzümde sivilce çıkmayan yer kalmadı resmen kafayı yedim ya cildimi kendi elimle mahvettim hemde 25 yaşıma kadar gelmiiş hiç sivilce sorunum olmamışken iki ay kullandım önce tektük sivilce olabilir dedim sonuçta yağ ama ikinci ayda kullandım ve kullandığıma pişman oldum bıraktım kullanmayı bir ay kadarda nasıl kurtulacam ben bu sivilcelerden diye internette dolandım ama neyseki cildim kendini topladı ve psikolojim düzeldi belki abarttığımı sanıyosunuz ama hiç sivilce çıkmazken birden mayın tarlası olmak valla yediriyo kafayı bidahamı tövbe aklınızda bulunsun ha bide kullanıp memnun kalan varsa bana cevap versin merak ediyorum başkalarındada böle oldumu :eek:klava:laelaelaelaelae

Yasmin demek ki cildin hassasmış, ben tala kullanmadım ama sir ağda, yağlı ürünler vs. hemen cildimi bozar, onu bildiğimden denemeye kalkmadım.

Normalde sende sivilce oluşmuyormuş zaten, bu sivilceler geçer. Sen onları sıkma, normalde cildine iyi gelen hangi temizleyici ve nemlendirici ürünler varsa onlara devam et, hiç iz kalmaz merak etme...

mrB bayanLar sıZe tv'de gorDugum bıRının saCını nasıL yapTıqını soRmak ıstıoRum ..

yıLdız asyaLı'nın evcıLık oyununDa saCı dıkkaTımı cekTı sanıRım tepeDen topLuyoR ama baNa daha ayRıntıLı sekıLde anlaTAbıLcek var mı .. TşkrLer :) opuyorumnanaktan

mrB bayanLar sıZe tv'de gorDugum bıRının saCını nasıL yapTıqını soRmak ıstıoRum ..

yıLdız asyaLı'nın evcıLık oyununDa saCı dıkkaTımı cekTı sanıRım tepeDen topLuyoR ama baNa daha ayRıntıLı sekıLde anlaTAbıLcek var mı .. TşkrLer :) opuyorumnanaktan

ne alaka ya konuyla ne alakası varki saç şekillri ilgili topik bul ordan bak

konu sahibi arkadaşım bende bilmiyorum bu tala ne tüylerimi azaltıyor.

yüze lazer yaplıoyor bıyıga falan...
bende kuaforde agdayla bıyıgımı aldırdıgımında hemen bıyık cevremde sıvılce cıkar bu yuzden cıldıyeye gıtmıstım akne kurutucu bı krem verdı sımdı sıvılcem cıkınca onu suruorum 2' qune gecıoR

Son düzenleme:
X