sizce erken mi yaptım testi

perlin

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2008
53
1
43
benim adet döngüm normalde 30 31 gün sürer ayın 18 inde olmam gerekiyodu hala olmadım dün akşa test yaptım ama negatif sizce bu sonuç kesinmidir.bu ay ovaluasyon testi kullandım 16.günde çıktı yumurtlama tarihim yani geç döllenme omuşmudur. böyle idrar testi negatif çıkıpta sonra hamile olan var mı aranızda benneyaptımki

erken değil yağtığın test canım ama belki akşam testi yaptığın için sonuç alamamış olabilirsin.idarırını biriktirdikten sonra tekrar ve mümkünse sabah yap testini.inşallah allah istediğine göre verir.

canim idrar testinde çikmamis olabilir.aslinda çok da erken degil çunku gunu gelmeden pozitif sonuç gorende var.emin olmak istiyorsan kan testi yap bence.

benim adet döngüm normalde 30 31 gün sürer ayın 18 inde olmam gerekiyodu hala olmadım dün akşa test yaptım ama negatif sizce bu sonuç kesinmidir.bu ay ovaluasyon testi kullandım 16.günde çıktı yumurtlama tarihim yani geç döllenme omuşmudur. böyle idrar testi negatif çıkıpta sonra hamile olan var mı aranızda benneyaptımki
16.günde yumurtlama testi sonuç verdiyse tahmini 17.yada 18.günde yumurtladın.bu demek oluyorki adetine daha 1 yada 2 gün var muhtemelen.birkaç gün daha bekle tekrar yap.bence testi erken yapmışsın.allah gönlüne göre versin.

X