Saç Kesim Şekilleri RASTA Sever Misiniz?Yapımı Çok Basit!!!

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
E

EU2

Ziyaretçi
Rasta seven arkadaşlar vardır mutlaka aramızda.Ben çok sevmiyorum,ama seven arkadaşlara anlatmak istiyorum.Arkadaşımdan öğrendim.

Saçınızdan bir tutam alıp sürekli aynı yöne çevirerek buruyorsunuz.
Burgu bozulmasın diye saçı ucundan tutuyorsunuz.
Saç düzleştirici ile saçınızı düzleştirir gibi burgunun üzerinde aşağı yukarı gezdiriyorsunuz.
Son olarak tuttuğunuz saçın ucunu bırakıyorsunuz.
Bu işlemi saçınızın tümüne uyguluyorsunuz.
Bu kadar:)

Son düzenleyen: Moderatör:
kolaymışda kim uygulıcak ya
:))
çok severim saçımla oynamayı ama bu aralar pek üşengeç oldum

doğal dalga yapmak içinde dergide okumuştum rasta biçiminde burup fön makinesine tutun ve açınca sabitleyici spreyleyin falan diyodu nasıldır bu rasta şekli tam olarak resimle falan açıklarmısınız?

bende çok severim ama benim gür saçlarıma yakışırmı bilmem..kuaförde yaptırmayı düşünmüştüm bi ara sonra vazgeçtim.bide birkez yapınca sanırım unuz süre dayanabiliyor..iş yerine bu saçlarla gitmek pek uygun olmaz sanırım :KK43:( ama bir muhakkak denicem ve oldukçada kolaymış cnm sağol ..

Hımmm ilk fırsatta deniycem şeker
yerimseniben
Bende düşünüyordum bu nasıl yapılır acaba diye internette hep balmumuyla yapılan kalıcı rasta dan bahsediliyor...fisfisfis

Senin yöntem dilerim işe yarar -tatlicadiarzu-

doğal dalga yapmak içinde dergide okumuştum rasta biçiminde burup fön makinesine tutun ve açınca sabitleyici spreyleyin falan diyodu nasıldır bu rasta şekli tam olarak resimle falan açıklarmısınız?

RastaBoy.jpg

rasta bu oluyo kalın buklesi ince buklesi falan çeşidi var.

ben pek sevmiyorum ama yinede aklımda bulunsun:))))

ay yok bunun ki çok kötü olmuş :)) normalde çok daha güzel duruyor bence :))

Yok bu hepten zenci işi olmuş...

Gülben ergenle hülya avşarda görmüştüm geçici rasta yaptırmışlar sanırım hiç böyle durmuyodu

Daha güzel duruyordu

çok tatlı bence isteyenler yapsın istemeyenler yapmasın saçma saçma yorumlar yapmayın!!:KK47:

Bayılırım erkeklerede çok yakışıyo yaşasın rasta :KK62:

çok seviyorum aslında denemek de istiyorum ama balmumu fikri itici gelmişti ilk fırsatta denicem bu yöntemi inşallah :KK3:

Ben de cok severim rastayi. Ilerde saclarimi gözden cikarabilirsem yaptirmayi düsünüyorum. Gecen sene konu sahibinin dedigi yöntemle yapardim, saclarim küt kesimdi cok hos dururdu. Önümdeki uzun kahkülü de örüp yandan tuttururdum cok tatli oluyordu saclarim. :KK8: Tekrar yapsam mi ne? :78:

normal rastayı ilk defa duyuyorum bende
balmumuyla olanı biliyordum
ama bunu denemek lazım...

Deneyen varmı kızlar nasıl oldu tuttumu benim saçlarım dümdüz olduğu için olurmu acaba hep merak ediyordum :KK70:

Ben de cok severim rastayi. Ilerde saclarimi gözden cikarabilirsem yaptirmayi düsünüyorum. Gecen sene konu sahibinin dedigi yöntemle yapardim, saclarim küt kesimdi cok hos dururdu. Önümdeki uzun kahkülü de örüp yandan tuttururdum cok tatli oluyordu saclarim. :KK8: Tekrar yapsam mi ne? :78:

bende çok severim önleri napcam diye düşünüyodum çok iyi fikir ya örmek yapayım bakalım böyle=)

X