güpegündüz olacak iş değil -çıplak-

N

nunnu

Ziyaretçi
Geçen gün yaşadığım bir olayı sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar! şehir dışında üniversitede okuyorum.Bayram için izmir e ailemin yanına geldim.Şehirler arası otobüsten inip garajdan çıktım ve dolmuşa bineceğim yere doğru yürümeye başladım bir taraftanda sevgilimle mesajlaşıyorum ve izmir e vardığımı haber veriyorum. İşte ne olduysa kafamı telefondan kaldırıp karşıma baktığım anda oldu.

Çırılçıplak bi adam (anadan doğma), karşıdan benim olduğum tarafa doğru geliyordu.Şok oldum ne yapacagımı bilemedim:uhm:. Etrafta benim dışımda bir kaç kişi var o kadar.Öyle korktum ki. Tarifi imkansız bu duygunun... hemen karşı yola geçtim hızlı hızlı yürümeye başladım. Arada da arkama bakyordum geliyor mu diye. nese gelmiyor diye düşündüm ve durağa vardım. İçim yine rahattı çünkü şimdi dolmuşum gelecek ve evime varacaktıma. Ama o yine geldi ve durağın içindeki oturaklardan birine oturdu. Ordaki tek kız bendim. Korkuyordum, utanıyordum ve ne yapacağımı bilmiyordumkafamçokkarıştı... O an bi otobüs geldi ve nereye bile gittiğine bakmadan biniverdim otobüse... Kurtuldum kurtulmasına ama o an gördüklerim midemi o kadar bulandırdı ki.:bbo:

yaa inanamıyorum gerçekten güpegündüz bu şekilde bi adam nasıl dolaşır sokaklarda hiç mi görevli insanlar yok ortalıkta. Buna nasıl izin verebiliyorlar anlamıyorum hala:eek:klava:. Ve izmir gibi büyük bi şehirde.. böyle iğrençlikleri gördükçe mezun olunca atamamı küçük yerlere istemek geliyo aklıma.Sanırım en iyisi bu. En azından temiz insanlar var oralarda!!!!

canım, umarım mezun olunca istediğin yere atanırsın.....ama senin gördüğün büyük ihtimal akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaştı ya da herhangi bir sapkınlığı olan biriydi....bu durumu izmirde olduğu kadar başka yerlerde de görme ve duyma ihtimalin var....en azından temiz insanlar var oralarda demişsin, izmirde temiz insanların varlığından ne zaman şüphe duymaya başladın? eminim böyle demek istememişsindir.....ama olay canını sıkmış besbelli......geçmiş olsun

wapiti ye katılıyorum istanbul daha beter. ben küçük bi yerde bi çıplakla karşılaşmıştım 5-6 sene evvel. dalgın dalgın yürüyordum birden öö diye bağırdı birisi bi baktım şeyini çıkartmış gülüyor. karşı taraftan inanlımaz kahkahalar falan. meğer mahallenin gerzek delikanlıları bir deliye şu kıza şeyini göster diye gaz veriyorlarmış. o kadar kötü duruma düştüm ki kıpkırmızı oldum, bide beni düşün. senle dalga geçildiğini düşün

bence arkadasım bunu izmire baglama ....her yerde olabılır bu durum....
vee bende olsam senin gibi ne yapacagımı bılemezdım heralde...gercekten çok iğrençmiş...

ben de seneler önce okuldan gelirken aynı böle bi adam görmüştüm
üstü giyinikti de pantolonu indirmiş öle geziyodu
çocuktuk kardeşimle nasıl korkmuştuk var yaaa...
çabucak ordan koşup kaçmıştık
ilk defa hayatımda şey görmüştüm :)))

canım, umarım mezun olunca istediğin yere atanırsın.....ama senin gördüğün büyük ihtimal akli dengesi yerinde olmayan bir vatandaştı ya da herhangi bir sapkınlığı olan biriydi....bu durumu izmirde olduğu kadar başka yerlerde de görme ve duyma ihtimalin var....en azından temiz insanlar var oralarda demişsin, izmirde temiz insanların varlığından ne zaman şüphe duymaya başladın? eminim böyle demek istememişsindir.....ama olay canını sıkmış besbelli......geçmiş olsun[/QUOTE

yok kesinlikle yanlış anlasılmasın sözüm meclisten dışarı ben tüm izmirlileri kastetmedim sadece kötü insanlar artık heryerde demek istedim özellikle büyük şehirlerde yanlış anlasıldıysam özür dilerim

aslında bu da bişi mi daha geçen gün bi adamı sokakta mastürbasyon yaparken gördüm...
şokk oldum inanamadım
hep beni mi buluyo böle şeyler :kızgın:

bu durumun bana kalırsa büyük şehirde yaşamanla bi ilgisi yok fisfisfis
çünkü nerde olursa olsun (çıplaklar kampı gibi saçma sapan yerler olmadığı sürece) hiçbir aklı başında insan bu şekilde dolaşmaz. yasakkelime
benim yaşadığım yerde de böyle bi durum oldu ki bende küçük bi yerde yaşıyorum. :1closedeyes:
adamın akli dengesi yerinde değildi ve adam zaten o olaydan sonra intihar etti :1no2:
bana kalırsa o adamında öyle bi problemi vardır
kerimustagif54jm7.gif

sapık,hasta,deli olabilir...
etrafındaki insanlardan yardım alabilirdin..
aynı duyguları ortamdaki herkes yaşıorduır emin olabilirsin..
utanma sıkılma o yüzden..
normal böle şeler..
kim bilir neden çıplşak tı?
belkşi de birileri onu soydu o şekilde ve bıraktı.. belkide deliydi ve ne yaptıını bilmiyordu..
olaya bu açılardan bkarsak üzücü bile..

tahmin edebiliyorum ne kadar igrenc bir olay oldugunu bundan 3-4 sene evvel ailecek tatile gitmistik guneyde cogu turist bunların plajda ulu orta soyunmaktan utanmıyorlar yanımda abim babam annem falan var neyse adamın teki tam onumuzde denizden cıkmıs ıslak sortla oturamadıgından bianda indiriverdi sortunu ben kaldım boyle yanımda abim falan var adam anadan dogma kurulanıyor o kadar rahatlarki o kadar rahatsız oldumki ailemin yanında plaja hem kabin yapmıslar insanlar ustunu basını degistirsin diye ama orada degistirmiyor geliyor insanların onunde soyunuyor ister istermez goruyorsun adamın seyini aklı basında olan insanlar bu tip davranısları yapmazlar diye dusunuyorum

bende türkiyenin 2,büyük şehrinde yaşıyorum..senin bu gördüğün olaylar ve daha berbatları buralardada yaşanıyor..arkadaşlarında dediği gibi akli dengesi yerinde olmayan birisidir...

Geçmiş olsun canım.Kimse yok muydu ki başka?Birilerinden yardım isteseydin keşke,en azından polisi arasaydın.Belli ki akıl hastası ama dikkat etmek lazım.

büyük veya küçük şehir olmasından kaynaklanmış bir durum değil bu bence..
tabi ki küçük şehirlerde,hele ki orada üniversite yoksa,daha bir muhafazakarlık oluyor oralarda ama...

bence o adamın akli dengesi yerinde değilmiş kesin..
yoksa kimse büyük şehir diye böyle bir şey yapmaz,yapamaz...

Geçmiş olsun canım...
Kim olsa ne yapacağını şaşırır...
Akli dengesi yerinde değildir büyük ihtimal ama yinede hiç hoş değil birilerinin müdahale etmesi gerek..

aslında bu da bişi mi daha geçen gün bi adamı sokakta mastürbasyon yaparken gördüm...
şokk oldum inanamadım
hep beni mi buluyo böle şeyler :kızgın:

Bir kaç ay evvel benim de başıma böyle bir şey geldi,ordan nasıl kaçtıgımı hatırlamıyorum,şimdi bile o sokaktan geçerken korkarak geçiyorum.

neden polise haber vermedin ki

X