Ücretsiz Tarot Falı Bedava Tarot Falı

olumlu ve olumsuz şeyler çıktı ama çoğunluğu olumluydu paylaşım için teşekürler Arkadaşım...a.s.

.Eğer kadınsanız bu kişi yaşadığınız ilişkiyi kıskanan ve sizi çekemeyen birisi olabilir.Maddi kayıplara uğrayabilirsiniz.Yahut emeğinizin karşılığında yüklü miktarlarda bir kazanca erişebilirsiniz.
Bu kartın ters anlamı yoktur.Çünkü güneş her zaman güçlüdür. Bu kart maddi mutluluk, memnuniyet. İyi bir evlilik ve saadet.Yeniden doğuş ve mutlu bir birleşme. Sanat ve bilimde üstün başarı, basit ve sakin bir yaşamdan zevk alma. Her alanda başarı ve zafer, yaşamın tüm nimetlerine şükretme.Neşe, küçük de olsa her şeyden mutlu olmayı işaret eder.
bunlarmış bnmkilerde ee bakalım fala innama falsızda klama demişler!

Banada bikaç kötü şeyler çıktı ama onları pek umursamadım.tek umursadıgım.ailenize yeni bir bebek katılablir demesi...inşallahhhhhhhhhhhhh :)))))))))

....................................................

Kızlar gerçekten doğruları söyledi yaa fala inanma falsızda kalma

benimde genel anlamda beni anlatıyodu.şeytan kartı düz çıkarak benim moralimi bozdu

paylaşım için tşk..ya bence çok saçma.ben sanal ortamda bu tarz şeylere gülüyom sadece.neyse fala inanmayalım.falsızda kalmayalım.:teytey::teytey:

arkadaşlar çok ilginç hoşuma gitti, bana bu kartlar çıktı acaba herkese aynımı çıkyor farklımı merak ettim?:uhm::uhm::uhm::uhm:

Asılmış Adam
Belirleyici Kart : Şu andaki durumunuzu temsil eder
Sabrınızın getirdiği huzura ulaşacaksınız.Sonraya kalan kararların yaratacığı sıkıntılar ilişkinizi zora sokabilir.İnatçı tutumunuzdan vazgeçip duygularınızı salıvermelisiniz

Adalet
Karşıt Kart : Size etki eden ve karşı duran nedenleri gösterir
Sizin tarafsız olmak için göstereceğiniz tutum hayata karşı daha bilinçli bir yaklaşım sergilemenize yardımcı olacak. Geçmişte yapmış olduğunuz hataların ile yüzleşeceksiniz. Kararlarınızda adaletli ve dengeli olacaksınız

Ters Gelen Ay
Temel Kart : Sorunun ana nedenini belirler
Sinir bozukluğu, kararsızlık, iradesizlik, yanlış davranışlar ve pasiflik ve hilelerin habercisidir

Kupa Kralı
Yakın Geçmiş : Geçmiş olayları ve nedenlerini verir
Kısmetiniz açılacağı şu dönemde güçlü ve sorumluluk sahibi biri ile mutluluk kapıda.Bu kişi bir kanun adamı olabilir.Yaratıcı zekanızı kullanabileceğiniz sanat yahut bilim alanında başarıya ulaşacaksınız..

Değnek Kralı
Şuan : Şu anda olan olayların açıklanmasını hedef alır.
Bu kart dostluk, sempati, eğitim, centilmen bir adam, bir evlilik,anlamlarını taşır.Kendinize olan güveniniz iyi bir iş ve yeni bir atılım.olanağını size sunuyor.Eğer bayansanız iyi bir insanla tanışabilirsiniz.Eğer erkekseniz bu kişi sizi çekemeyen ve mutluluğunuza engel olmaya çalışan birisi olabilir.

Ters Gelen Para Dokuzlusu
Gelecek : Gelecekte olacakla ilgili bilgiler taşır.
Size verilen tavsiyelere kulak asmamanızın bedelini ağır ödeyebilirsiniz.Ters gelen bu kart maddi sıkıntılara işaret eder

Ters Gelen Değnek Yedilisi
Duygular : Şuandaki duygularınızı açıklar
İçinizi korku, asabiyet ve şüphe kaplamış.Bu duygular sizin doğal olamama ve uğraştığınız işte konsantrasyon.sağlayamamanıza yol açıyor

Para Yedilisi
Dış Güçler : Etkilerini ve ilişkininin üzerindeki etkisini belirler
Bu kart değişik şekillerde yorumlanabilir.Para kartıdır.Maddi kayıplara uğrayabilirsiniz.Yahut emeğinizin karşılığında yüklü miktarlarda bir kazanca erişebilirsiniz.

Ters Gelen Kupa Beşlisi
İstekler ve Umutlar : Sorunuzun sonucunda umut ve isteklerinizi gösterir.
Tam her şey bitti derken yeni bir destek alacak ve ümitli bekleyişinizin meyvelerini toplayacaksınız..Hayat sizin için yeniden başlıyor.Şimdi geçmiş hatalarınızdan ders alma zamanı.

tesekkur edrım canım
ama ayrılık allah gostermesın
ama ne demısler fala ınanma falsızda kalma

X