kahverengi leke

angle20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2008
8
0
Merhaba,
Size bir konuda danışmak istiyorum arkadaşlar.Eşimle en son 31 Ağustosta birlikte oldum ve 17 Eylül'de de adet gördüm.Adetim normaldi fakat birkaç gün kahverengi lekelenme şeklinde geldi sonra normale döndü.Bugün de hiç adet belirtim olmamasına rağmen normal beyaz akıntıyla birlikte kahverengi leke geldi.Bu neden olabilir acaba?Daha önce hiç olmamıştı.Adet görsem de hamile olablir miyim?Ayrı şehirlerde olduğumuz için eşimle birlikte olmadık 31 Ağustos'tan sonra.

iltihabi bir durum olabilir
yumurta catlamıs olabilir
eğer üstüne ğörme gibi düsünüyorsan bir tahlil al ve yap bazen kadınlar adet görsede hamile ola biliyor ben kız kardesim öyle olduk basit testlerle bile bu anlasılır en azından icinde bir sey kalmaz

problem değil ben kendimi bildim bileli öyleyim bir sonraki adeti bekle belki sende enfeksiyon vardır ama normaldir diye düşünüyorum

selam benimde 2 günlük adet geçikmem var bügün 3.günü ama akıntıyla az kahverengi leke gelmiş bunun anlamı nedir acaba bana yardımcı olursnız çok sevirim

üşütmüş olabilirsin canım genelde koyu renkli akıntı üşütmekten oluyo yada loveli nin de dediği gibi enfeksiyondan da olabilir.benimde şuanda öle doktora gitmek istemiyorum kan aldırmaktan bıktım valla ama adet günümde adet olmazdam gitcem mecbur hayırlısı valla...takma kafana:nazar:

salihacım bugün 4.günüm halan hasta olmadım bu kahverengi leke hamilelik belirtisi değilmidir sence?

şimdi genelde kahverengi değil de hafif pembe bir leke olması gerekir diye duydum etrafımda öle olanlar var ama olabilir yanikahverengi de olabilir bende de öle şuana 2 3 gün geldi ama çok az az test yaptırmadım ama hamile olma riskim yok diye düşünüyorum ama nette baktığım bazı sitelerde hamileleik belirtisi diyolar test yaptırdın mı canım sen hayırlısı valla ben de bugün yapıcam test sonucunu sölerim sana

ama senin hamile olma ihtimalin çok yüksek canım geçikmen var çünküü allah gönlüne göre versinn

normalde 6 gün sürer adetim ama bu sefer ara ara kahverengi lekeler geliyor adetimin üzerinden 1 hafta geçti 1 haftadır kahverengi leke geliyor nedeni nedir bunun yaaa ilk defa oluyo böyle bişey üşüttümmü acaba:uhm:

bişey olmaz canım adetin tam bitmemiştir.
bnmde oyle oldu bbu ay tam bitemedı aradan 2 hafta geçti hala gelıyor kahve kahve...
üşütmüşssündür...geçmiş olsun...

bişey olmaz canım adetin tam bitmemiştir.
bnmde oyle oldu bbu ay tam bitemedı aradan 2 hafta geçti hala gelıyor kahve kahve...
üşütmüşssündür...geçmiş olsun...

sağol canımyerimseniben üşütmemek için daha dikkatli olmam lazım akannehir

yumurtaliklarla ilgili sorunlarda, üşütme gibi travmalarda genellikle kahverengi leke geliyor..kizlar panik yapip telaşlanmayın.ya bir doktora gidin içiniz rahatlasin ya da test yapin.lekeyle hamilelik testi olurmu hiç

Benden de kahverengi leke geldi hemde 1 ay boyunca doktora gittim tahlillere hormonlara bakıldı birşey çıkmadı ultrasyona girdim birşey çıkmadı.Ayrıca regl de olamıyorum :1no2:

kızlar merhabalar banada yardımcı olursanız sevinirim benimde geliyor kahverengi leke daha doğrusu leke değil ciğer gibi parça parça adetimin olmasına 1 hafta var ve bu 5 gündür var acaba ne olabilir

Kızlar adet günüm 26 şubattı dün kahverengi akıntı geldi devamı yokk.Nasıl iş anlamadım benzer durum yaşayan varmı?

Bugünkü testte 2. çizgi silik çıktı.Yarın tekrarlıycam..Saol canım inşl bakalım..

benimde geçen ay 29 ocakta adetim geldi..28 günde bir gelior bu ay 25 şubatta olmam lazım
ama 24nde çamur gibi akıntım geldi normalde de öyle başlıor zaten dünde çok az geldi akşam bu sabaha karşıda az geldi ve durdu kanama..hamile kalmamam lazım nedir bu belirti anlamadım :SSSSSSS

X