Cilt Bakımı Ürünleri Kuru ve hassas ciltler için ürün önerileriniz lütfen?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

angelsky

Ümmü Eymen olcam inş.
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2008
1.763
33
günaydın arkadaşlar ben hassas bi cilde sahibim yüzümü çok yıkadığımda (örn.abdest aldığımda hergün)yüzüm acaip geriliyor kururyor pul pul oluyor nemlendirici sürdüğümde yanıyor kızarıyor neyapmam gerekir kullanmadığım krem kalmadı neredeyse öneri ve fikirlerinizi bekliyorummirmirmirmir

ben de aynen senin gibiydim canım..dünyanın parasını döktüm o pahalı kremlere.. banamısın demedi..sürüyodum 2 dk soora yine gergin..bide kızarıyodı yuwarlak kırmızı lekeler çıkıodu..şimdi dove kullanıyorum..ama katı olanını,yağlı krem..hem azıcık sürünce yetiyo yoksa çok yağlandırır..dışarı çıkarken de yaz kış sebamedin yüksek faktörlü korumasını sürüyorum..bi dene istersen..

ceviz yağınında etkisi olabileceğini düşünüyorum cnm yatmadan önce yüzüne biraz sür yat farkı göreceksin a.s.

Canım benimde cildim kuru idi,dr balmandol tıbbi yağ banyosu diye bir yağ önerdi,faydasını
gördüm,karnenede yazdırabiliyorsun,gerçi pahalı değil 5-6 ytl.Cildini hafif ıslatıp ovmadan sürüyosun,çok güzel kokusu da var,tavsiye ederim.

X