yumurtlama günü kan gelir mi?

deryacam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2008
86
7
50
arkadaşlar; dün hesaplarıma göre 14.gün yani yumurtlama günümdü. bunu bilen eşim ya tutarsa diye sondaj çalışması yapmamızı tellif etti :) ilişki sonrası ise hafif bir kanamam oldu. kasıklarımdaki ağrı da cabası....:bbo:

yaklaşık 12 gündür cyclo-progynova isimli ilacı kullanıyorum. bu ilacı dr bana adetlerimi düzenlemesi amacıyla vermişti. acaba ilaçların vermiş olduğu hassasiyetten mi kaynaklanıyor yoksa yumurtlama günü zaten duyarlı olan bedenimi fazla mı zorladım? bilmiyorum. gelen kan da adet dönemindekinden farklıydı zaten. daha akıcı daha açıkrenkliydi. sanki parmağın kanıyormuş gibi bir kandı. sabahı beklemeden hemen bir orkid koydum ama geceden beri tek bir damla kan yok. sizce bunun nedeni nedir? acaba yumurtlama günü butarz kanama olması normal mi? başınıza geldimi daha önce? fikirlerinize ihtiyacım var...

sevgilerimle.

Evet canım yumurtalar çatlayınca uzayan akıntı da olabiliyor,hafif kanama da olabiliyor.Allah hepimize hayırlısı ile hamile kalmayı ve sağlıklı doğum yapmayı nasıl etsin.

olabiliyor canım ya da ilişkide zorlamadan kaynaklanmış da olabilir benim başıma geldi ordan biliyorum aynen kanama ve sonrasında yanma oldu dikkat etmek lazım yara olurmuş sürekli olursa zorlama bebeklerimiz gelin de annelerinizin bu acıları diinsinnn

olabiliyor canım ya da ilişkide zorlamadan kaynaklanmış da olabilir benim başıma geldi ordan biliyorum aynen kanama ve sonrasında yanma oldu dikkat etmek lazım yara olurmuş sürekli olursa zorlama bebeklerimiz gelin de annelerinizin bu acıları diinsinnn:çok üzgünüm:

arkadaşlar; dün hesaplarıma göre 14.gün yani yumurtlama günümdü. bunu bilen eşim ya tutarsa diye sondaj çalışması yapmamızı tellif etti :) ilişki sonrası ise hafif bir kanamam oldu. kasıklarımdaki ağrı da cabası....:bbo:

yaklaşık 12 gündür cyclo-progynova isimli ilacı kullanıyorum. bu ilacı dr bana adetlerimi düzenlemesi amacıyla vermişti. acaba ilaçların vermiş olduğu hassasiyetten mi kaynaklanıyor yoksa yumurtlama günü zaten duyarlı olan bedenimi fazla mı zorladım? bilmiyorum. gelen kan da adet dönemindekinden farklıydı zaten. daha akıcı daha açıkrenkliydi. sanki parmağın kanıyormuş gibi bir kandı. sabahı beklemeden hemen bir orkid koydum ama geceden beri tek bir damla kan yok. sizce bunun nedeni nedir? acaba yumurtlama günü butarz kanama olması normal mi? başınıza geldimi daha önce? fikirlerinize ihtiyacım var...

sevgilerimle.

canım kullandığın ilaçtan bende kullanıyorum uzun zamandır. doktorum bana fsh yüksek olduğu için vermişti. ama kanamanın onunla ilgisi yok. arkadaşlarında dediği gibi ilişki sırasında zorlamadan olabiliyor. benimde olmuştu. yanma da oluyor. kanama az oluyorda yanama 2 gün sürüyor. kafana takma. Allahım hayırlısını versin hepimize....:ecrin_bebek:

canim benim 2_3 ayda bir yumurtlama zamaninda akintila birlikte cok hafif kanamamda oluyo
akinti icinde damar gibi yani iplik gibi kan geliyo bide kasik agrisi oluyo bu ay mesela kasiklarim oyle bi agridiki popomun ustune sertce oturdugum zaman resmen yumurtaya baski yapiyodu felaket oluyodu
bi kac gun sonrada o kanamadan oldu
ama iliskidende kaynaklana bilir tabi

tşk ederim kızlar... bu yaşıma geldim daha yumurtlama döneminde kanama olabileceğini sizlerden öğrendim. amma da cahilmişim yawww.

sormayın bende 2 gündür bir panik bir panik ki.. bu kanamamsı şeyin ne olduğunu anlayamadım. kahverengimsi,çok açık bişey. tuvalette temizlik yaparken bile zor farkediliyordu. erimiş çikolata diye bir benzetme yapabilirim. :)

erken menapoz tedavisi gördüğüm için daha önce de 1 kez ara kanama yaşamıştım. ama bu kez çok farklı bişeydi. o yüzden panikledim.Birde adetöncesi tarzında kasık ağrısı verdiği için bu beni daha da bi strese soktu haliyle.....

bilgileriniz ve paylaşımlarınız için çok sağolun.

X