Preseed kullananlar

nesemesecim yumurtlama testleri ile birlikte kullanirsan bosa da gitmemis olur preseedlerin.pahali sonucta. gittigidiyorda ucuz ovulasyon testleri varmis. ben de hic pahalisindan kullanmadim. hep ucuzunu kullandim ve ucuz cok hassas olmadigi icin 3-4 gun koyu cikma ihtimali olmuyor. bir kere koyu cikiyor o da tam yumurtlamadan 1 gun once. yani koyu ciktigi aksam deneyeceksin. ertesi gun de deneyeceksin. hatta bir onceki gun diger gunlere gore biraz daha koyu cikiyor. yani ovulasyon testlerinde hani derler ya ikisi ayni koyulukta olacak. ilk baslarda bayagi silik cikiyor. bir gun digerlerine gore hafif koyulasiyor ben anliyiorum yarin tamamen koyulasacak.
o hafif ciktigi gun de deniyorum. yani 3 gun ustuste deniyorum. zaten yumurtlama zamanimin tahmininden (bein ki belli olmuyior bazen 17 bazen 21. gun yumurtluyorum) 14. gun falan denemeye basliyorduk. 14-16-18 diyelim 18. gun koyulasti. 19 ve 20./ gun de deniyordum. 16. gunden itibaren preseede basliyordum. yumurtlamadan 4-5 gun once. her ay 4 tane falan kullandim ben.

Canım çok saol, bende şuanda 8 tane var. Ovulasyon testimin parası ile yaklaşık aynı olduğu için ovulasyon testine vereceğim parayı preseede versem demiştim. Param da bu ay epey kısıtlı, malum kurban bayramını geçirdik. O yüzden sordum. Belki de bu ay çatlatma iğnesi verirse doktor gerek bile kalmayabilir testlere, sadece preseedleimi kullanırım inşallah.

Preseed kullananlara bir sorum olacak, kızlar 2-3 gün elimde son kalan preseedleri kullandım sonraki günlerde leke şeklinde bişiler geldi bugün 3. günüm ve gelmiyor. Tam adet oldum dedim acaba siz de preseed kullanırken böyle bişi oldu mu? Tekrar abdest aldım ve acaba son kullanma tarihini 3-4 hafta da olsa geçtiği için bu mu yaptı bu lekelenmeyi? Korktum ve size soruyorum. Belki de enfeksiyon kapmışımdır bilmiyorum. İnşallah kötü bişi değildir. Başka da bişi kullanmadım bu ay. Kullanan arkadaşalrım cevaplarsanız sevinirim.

herkese selamlar. Preseed kullandigim ilk ay hamile kaldim. iyiki paylasmisiz burada tecrubelerimizi hamile kalmakla ilgili. Wavy canim sen kullandinmi bu urunu? Bi dene bakalim insallah yardimci olur.

Rockwellcim cook tebrik ederim tekrardan... Bilmeyen arkadaslar icin yaziyorum Rockwell de gecen seneden beri bebis icin ugrasiyordu. 6-7 ay denedikten sonra denemelere 4-5 ay ara verdi ve tekrar aramiza geldi simdi. ve hamileeeeeeeee...

Cok sevindim canim tekrar.

Kizlar yalniz aklima takilan bir sey var. Urunu kullanan ve hamile kalan ben varim, Menzilcigim var ve Rockwelcigim. hepimiz en az 7 ay ugrastik ve hemen akabinde preseed kullandigimiz ay hamis kaldik. ama neden biz? yani ucumuz de ABD de yasiyoruz. urunu buradan tedarik ediyoruz. yani acaba inanmak meselesi mi? ya da TR deki urun de mi problem var anlayamadim gitti.

kibelecim cok sagol canim. Benimde aklima takildi soyledigin. Acaba butun bunlar bi tesadufmu yoksa turkiyede satilan preseed baska bi preseedmi. ben gercekten cok inandim bu ay preseedin yardimci olacagina. Inanmak basarmanin yarisidir :))

günaydın kızlar,bu ay bende pre-seed kullandım,bu sitede okuduklarımdan sonra karar vermiştim kullanmaya,yani sizler,bu ürünü kullananlar örnek olmuştunuz bana,ben ürünü burda dağıtımını ve satışını yapan firmadan aldım,eşim siparişini verdi,ellerinde altılı paket kalmamış,üçlü paket varmış,eşimde iki paket sipariş etmiş,yetkili kişi eşime ürünlerin üstünde son kullanma tarihinin aralık 2008 yazdığının ama kesinlikle ürünlerin yeni tarihli olduğunu sadece gümrükte sorun çıktığı için,Türkiye'ye sokarken eski kutuları tercih ettiklerini söylemiş,bizde inandık daha doğrusu inanmak zorunda kaldık ve aldık,yumurtlama günüme 3 gün kala kullanmaya başladım,36 saat aralıklarla ilişki oldu ve üç doz kullandım,ilk dozu kulladıktan sonraki gün müthiş kasık ağrılarım oldu,preseedle ilgisi varmı bilmiyorum ama,sonrakilerde böyle bişey olmadı,şimdi sonucu bekliyorum bu ayın 20 si adet günüm inşallah o gün hamile haberimi veririm,preseedle hamile kalanlar listesine eklenirim.

ya kızlar şimdi benimde aklıma kurt düştü ne yani türkiyedekiler sahtemiii bende aldım bu ay kullanmayı düşünüyorumm ama forumda başka kullanıpta hamiş olan yokmu acaba kızlar ya türkiyedennnn

pumpkins insallah tutar bu ay. benimde aynen senin gibi olmustu ilk kullandiktan sonraki gun acayip kasik agrilari cektim. ya yumurtluyorum ya bebis geliyo dedim hatta. seninde oyle olur insallah. son kullanma tarihi aciklamasi pek inandirici gelmedi ama turkiye bu hersey olabilir. insallah yarari olur son kullanma tarihi gecmis olsa bile. eczanelerde satilmiyormu acaba bu?

ben de ekim ayında almıştım. Çeşitli sebeplerden dolayı kullanamadım. Ama geçen ay hem ısı takibi hem ovülasyon kiti ile yumurtlamayı tespit ettim ve kullandım. Ama sonuç negatif oldu. Bir de kullandığım aylardan birinde kullandıktan sonra sistit olmuştum. Sonra belki de preeseed yüzündendir diye geçen aya kadar kullanmamıştım ama geçen ay kullandım sistit te olmadım hamile de:)) Bu ay da yine ovülasyon döneminde kalanı kullanmak istiyorum bakalım...

preseedi türkiyeden alıp kullanıp hamiş olan yokmu acaba hiç kızlar yaaa

pumpkins insallah tutar bu ay. benimde aynen senin gibi olmustu ilk kullandiktan sonraki gun acayip kasik agrilari cektim. ya yumurtluyorum ya bebis geliyo dedim hatta. seninde oyle olur insallah. son kullanma tarihi aciklamasi pek inandirici gelmedi ama turkiye bu hersey olabilir. insallah yarari olur son kullanma tarihi gecmis olsa bile. eczanelerde satilmiyormu acaba bu?

teşekkür ederim canım,inşallah bende hamile kalırım bu ay,eczacı arkadaşlarım var,onlara sordum,ancak benim sipariş ettiğim firmadan getirtebiliriz dediler,dağıtım yapan başka bi firma yokmuş çünkü,s.k.t hikayesi bana da mantıklı gelmedi ama mecburen aldık işte.

teşekkür ederim canım,inşallah bende hamile kalırım bu ay,eczacı arkadaşlarım var,onlara sordum,ancak benim sipariş ettiğim firmadan getirtebiliriz dediler,dağıtım yapan başka bi firma yokmuş çünkü,s.k.t hikayesi bana da mantıklı gelmedi ama mecburen aldık işte.

evet sanırım biz senle aynı yerden almışız canım benimkide öyle çünkü sana özelden mesaj attım bakarmısın

kızlar bende preseed aldım, bana ürün geldikten sonra baktığımda tarihi geçmişti. arayıp sorduğumda üstünde öyle yazdığını ama üretici firmanın 2009 da da kullanılabileceğine dair garanti verdiklerini söylemişti. ben pek inanmadım açıkçası ve kullanmadım kibelecim sizin kulladığınız ürünün resmini ekleyebilir misin acaba?

Siparis ederken SKT gecmis urunu kesinlikle almayin. hatta ben simdi preseed'in buradaki bayiligine yazacagim ve TR'de bu urunun SKTsi gecmis sekilde kullandirdiklarini bunun da gumruk problemi olup olmadigini soracagim.

Ona gore burada cevabi Turkce'ye cevirip yapistiririm. gozunuz bu baslik uzerinde olsun.

inşallah cevap çabuk gelir kibeleciğim bende mail attım kendilerine bakalım cevap alabilecekmiyim bende eğer cevap alırsam türkçeye çevirip yazıcam buraya ama cevap geleceği konusunda şüpheliyim maaleseff

bide ben yumurta takibi yaptırıyorum bu ay birazda ondan kullanmak istedim takviye olması amacıyla

bakın bu türkiyeden aldığım yere yazdığım mailin cevabi kibele bak iyi oku canım ne diyo bugün mail attım cevap yazmışlar hemen

üstündeki son kullanma tarihi amerika nın gümrük çıkışı yapması için konulmuş formalite olan bir tarihtir. preseed bir ilaç olmadığından kullanım ömrü 5 yıldır, 2012 ye kadar kullanılabilir.

gerçi benim merak ettiğim asıl yurtdışı temsilciliğinden ne cevap geleceği onu bekliyorum bakalım

inşallah cevap çabuk gelir kibeleciğim bende mail attım kendilerine bakalım cevap alabilecekmiyim bende eğer cevap alırsam türkçeye çevirip yazıcam buraya ama cevap geleceği konusunda şüpheliyim maaleseff

bide ben yumurta takibi yaptırıyorum bu ay birazda ondan kullanmak istedim takviye olması amacıyla

Canim ABD de var ya en gec 24 saat icerisinde cevap gelir. bu gibi seyler, musteri memnuniyeti vs cok onemldiri. sabah sabah acayip sinirlendim.

ya hayir gercekten tesaduf degil.

Ben bu urune %100 guveniyorum. o yuzden tavsiye ettim zaten. kendim icimde en ufak suphem olsa kimseye onermem. ama degil iste. Alin kullanin, kesinlikle memnun kalacaksiniz.

Ama TR deki firma beni dusunduruyor. her seye oldugu gibi buna da yalan karisti. uzgunum. umudu ticari kaygilari icin uc kurusa satanlardan dolayi cook uzgunum.

Dostlarim neredeyse 4 aylik hamileyim insallah. hepiniz insallah hepiniz en kisa zamanda hamile kalirsiniz. her ay bekleyip de husranin ne demek oldugunu ben de cok iyi bilirim.

Kolay hamile kalmadim.

kibeleciğim tatlım bak şunu söyliym güzelim biz aslında burda kendi endişelerimiz üzerine konuşuyoruz belki de gerçekten satıcıların dedikleri doğru olabilir yani işin iiçinde yalan olmayabilir biz kendimiz çok didiklediğimiz için belkide altında bişiyler bulmaya çalışıyoruz

belkide kafaya takacak bişiy yoktur ki umarım da öyledir tatlımm bende çok inanıyorum bu ürünün etkinliğine o yüzden birazda bu kadar inceliyorum bana türkiyedeki firmadan gelen cevabı okudunmu canım

ben yurt dışından getirtiyorum bu ürünü ama bu ay elime geçmesi gecikecek. bende bu sabah yetkili firmayı aradım ve özellikle son kullanma tarihini sordum. bana da 2008 tarihli dediler. 3'lü bir paket sipariş vermiş oldum. kafam karıştı valla. napsam, kullananlar bir sorun yaşadı mı? niye TR'de hep üç kağıtçılık oluyor.

bence bu firmaya sürekli şikayet mailleri atıp bu konuda bilinçli olduğumuzu ve bu tarihi geçmiş ürünler hakkında anlattıklarını yemediğimizi anlatalım.

X