Diş agrısı caresi var mı?..

Gamze_

Guru
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
626
9
Kızlar diş topiğinde de okudugum kadarıyla cogumuzun bebeği emmeyi reddeder olmus 5 gundur oglum cok değişti hiç aglamayan bebek simdi susmaz oldu aglama krizine giriyor saatlerce devamlı kucagıma almak zorunda kalıyorum emzirmek için yapmadıgım sey kalmadı en son ayakta kostura zıplaya emzirebildim o da iki cekip bir bırakıyor uyurken rahat emiyor sanki mememden nefret eder oldu kendimi cok kotu hissediyorum boyle..sagıp verince cokur cokur emiyo ama her yerde de sagamam ki .. Bugun doktora gittik aylık kontrole anlattım durumunu diştendir dedi cok durmazsa 1 cay kasıgı calpol ver dedi ek gıda mama hala yok emmezse mecbur sagıp veriyorum 2 gundur biberonla veriyodum ona da olmaz kasıkla ver dedi elim ayagım karıstı yani..
Sizin yaptıgınız bişey var mı yada doktora giden diş agrıları için ne yapabiliriz?

geçmiş olsun canım .. daha 3 aylık benim kızım yani henüz erken.. duyduğuma göre diş çıkarma dönemi genelde zorlu oluyormuş .. umarım emmeyi bırakmazlar..

gamze bende aynı dertten muzdarıbım ama dıs belırtısı yok bende emme problemımız var uyanıkken ımkanı yok almıyo uyurken ıı alıyo bende sagıp verıyorum sen kaç cc sagıyorsun kaç saate bı ne kadar verıyorsun

Hafsaacım ne kadar cıkarsa benimki tam 110 cc de tıka basa doyuyo onun dısında 70-90 arası da doyuruyo.Allaha sukur 2 gundur rahatladı biraz calpola baslayınca galiba fayda etti gene biraz nazlanıyo ama alıyo iyi kotu bir de aglama nobetleri dindi inşallah senin bebişin de emmeye baslar inan kendime geldim sutum bile azalmıstı yaa..

X