Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bioxcin Şampuan Kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
arkadaşlar ben de bioxcin kullanmaya başladım bi 45 gün kadar önce, dökülmeye pek bi etkisi olmadı bende... gerçi strese bağlı dökülmeler olabiliyor, ben de bunun için bir dermatoloğa gitcem... bunun dışında saçlarım elektriklenmeye, kolay taranmamaya başladı, mutlaka uçlarına krem sürüyorum... ama saçlarımdaki çabuk yağlanmayı ve kaşınmayı azalttı :) bi de bioxcin'in üzerinde yazıyodu yanlış okumadıysam; saçları artırması 8 ay düzenli kullanımdan sonra gözle görülür oluyor... yani hemen sonuç beklememek gerekli, ben de bu nedenle kullanmaya devam ediyorum :)

unutmadan söyleyeyim, çok güzel temizliyor, gıcır gıcır ses çıkıyor saçlarımı durularken :) bir de hafifletti saçımı, ince telli saçlarım kabardı biraz :)

Son düzenleme:
benimde çok dökülüyodu saçlarım hatta kaç kere uzun oldugundan dökülüodur diye kesmek zorunda kaldm ama yine dökülme devam etmişti yaklaşık 3 aydır bioxcin kullanıyorum ve saçlarma o kadar ii geldiki anlatamam hem saçları tertemiz yapıo hem dökülmeyi engelliyor hemde gürleşiyor saçlar ben memnunum suanlık ama bırakınca yine dökülüyo diyosunuz bu kafamda soru işareti oluşturdu iştebilmiyorumkismile

bende kullanıyorum bioxcin.saç çıkarma konusunda tam net bi düşünce yok kafamda ama saç dökülmesini en asgariye indirdiği kesin.Tabi kişiden kişiye değişir etkisi.fakat şampuanı bıraktıktan sonra yine eskiye dönüyor.sürekli kullanım şart.olsn yeterki döklmesinde biz kullanalm hep:KK70:

bu şampuanı evde abim kullanıyor ama saçi keçe gibi yapıyorlar. cok sertlesiyor saciniz. taramak istediğinizdede sacınızı yolmuş oluyorsunuz yani gene saçınız dökülüyor zaten yıkarkende baya döküyor.dökülcegi kadar tararken ve yıkarken gidiyor zaten gün için de dökülücek saç kalmıyor!!.bi kac kere kullandım baktım faydası yok ...Bıraktım paramla rezil olamam... zaten işlerine geldimi kampanya diye baya düşürüyorlar fiyatlari bence boş iş! :1hug:

bende 1 hftadr kullanıorum inanılmaz sert oldu. normalde çok kuruydu saçlarm bu yıl yağlar sarımsaklar bayaa adam etmiştim ağustostaki resimlerime bakıyorum neredeyse 10 cm uzamış ve sürekli uçlarını kesiyorum bu benm için süper:) ama şimdi işte sert oldu ama sanki hemen çoğaldı . uçlarınada eski şampuanım vardı badem yağı ve çam terebentin yağı vardı azck ( inanılmaz yumuşak yapıyor) krem yerine onu sürüyorum bakalım neler olacak:)

ben yarısına kadar kullandım daha da fazla dökülmeye başladı.Bazılar dökülmesi muhtemel saçları döker sonra durur dedi.Ama ben devam edemedim.Sonra şampuanıma çamterebentin koydum dökülmesi durdu çok memnunum

Evde şampuanım bitmişti ve abimin şampuanını kullandim :eek: biraz kepeğe karşi birazda ondan yikadim..cok sert yaptiği içinde kremle saç uclarini 1 dk bekletip duruladim.Şampuan yoklugu işe yaradi.kepeğe karsı sampuan ile birlikte kullanip bide en son sac uclarina krem sürmek bana iyi geldi.Bende bu şekilde işe yaradi :) Devam edicem olumsuz bisey olursa paylaşirim:lepi:

Arkadaşlar, ben de kullanmaya başladım ama saçlarımı çok dolaştırıyor. Tarayamıyorum. Ben normalde 2si bir arada şampuan kullanıyorum kolay taransın diye. Bioxcin kullandığım zaman saç kremi de kullanmam gerekiyor. Şimdilik bir faydasını görmedim. Ama duyduğuma göre serumları şampuandan daha etkiliymiş. Bir de Otacının şampuanını denedim o daha iyi geldi, saçlarım daha kolay tarandı.

arkadaşlar 159 TL'lik ikili kür setini eczaonline.com diye bir sitede 125 TL'ye gördüm. erkek arkadaşım kullanıyor ben ona hediye olarak sipariş ettim :) benim şampuanlarım farklı ama ilgilenen varsa kaçırmasın güzel fiyat.

Bende kullandım :)) Saçlarım dökülüyodu bi ara bu şampuanı kullanmaya başlayınca dökülmesi durdu,gürleşti ve çabucak uzattı saçlarımı hem kokusuda çok güzel :1rolleyes:

altı aydır kullanıyorum mucizler yaratmadı ama sanki azıcık da olsa dökülmem azaldı gibiboshayallersmile

merhaba,

ben yaklaşık 2 senedr bioxin kullanıyorum 2 kere serumlarını kullandım tepemde resmen oluşan açıklık kapandı şampuanıda 3 lü setten aldım 1 sene bana yaetti üstelik gün aşırı saçlarımı yıkarım bu ay yenisini alacağım ve serumlarıyla birlikte almayı planlıyorum saçlarım biraz daha kendine gelsin bence işe yarıyor bioblas ise iğrenç ötesi bişiy onuda kullandım hiç tavsiye etmem

herkeste farklıdır sonucu ancak benim saçımı keçe gibi yapmıştı. pek yarar görmedim. daha kötü oldu saçlarım. o yüzden artık doğal yolları deniyorum.

ben hiç bir faydasını görmedim bu şampuanın daha çok döktü attım çöpe dolu şişeyi.

ben 2007 de bioxcin 3 kutusunu bitirdim ve nerdeyse 1 sene şampuanıyla birlikle kullandım, sanki saç tellerim kalınlaşır gibi oldu fakat bırakınca eski hale döndüler..hımmm bırakmamın bi nedenide bi o kadar dökülmeye devam ettiler... devamlı kullancak bi bütçemde yok şu an, gerçi güzellik için değer fakat yinede o kadar kimyasalı bu kadar uzun süre kullanmak ne kadar faydalıdır bilmiyorum...zaten şampuan kullanarak bi sürü kimyasalla haşır neşir oluyoruz ....

yaklaşık 1senedir bioxcin kullanıyorum ama hiç bi faydası olmadı hala çok fazla dökülüyo azaldığını gördükçe de üzülüyorum:KK43:

X