Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Bioxcin Şampuan Kullananlar

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
merhabalar arkadaşlarrr.. saçla ilgili çok fazla ürün kullanan dökülmeyide yeni saç çıkartmayıda bi türlü başaramayan biri olarak sesleniyorum :) yaklaşık 3 ay önce bende bu bioxsini deneyim dedim.. vee resmen bugün pişmanımm.. tabiki herkesde farklı etki gösterir.. kullandıgım 3 ay içerisinde resmen bluzlarımın üstü saç yumagı oluyodu dökülmekten öyle moralim bozuluyoduki :KK43:( her banyodan sonra taramaya korkuyodum saçlarımı ama sonuç açılmakta zorlanan karmankarışık ve deli gibi dökülen saçlardı.. ama inatla bugün kesilicek yarın kesilicek 3 ay sonunda sonuç alıncak die kullandım vee inanın bana sırf para tuzagı gibi geldi pişmenım okadar para verdigime.. ee peki şimdi sonuç ne diceksiniz.. artık okadar bıktımki bu saçla ilgili şeylerden gittim markete en ucuzundan hacı şakir şampuan aldım bi güsel içine bi kapak kadar çamterebentin ve iki üç damla jojoba yagı ekledim :)))) veee sadece 3 gündür kullanıyorumm sonuçç harikaaaa... yumuşacık saçlaım var artıkk gözlerime inanamadım veee bioxinle avuç avuç dökülen saçlarımı çekiştiriyorum sadece 1-2 tel elime geliyoo sadece 2 yıkamadaa inanamadım.. tabi tercih sizin ama eger hala dökülmesi devam eden arkadaşlarım varsa lütfen lütfen fazla para verip hem kesenizden hemde saçınızdan olmayın benim gbii... sadece bi tavsiyeee..hepinizee güsel saçlarrrr :))

Benim erkek arkadasim kullanmis zamaninda inanilmaz uzatmis saclarini. Dökülme yoktu saclarinda ve saclari gür kalin telli belki de bu yüzden uzatmistir. Ben de saclarimi uzatmaya calisiyorum ve bioxcini denemek istiyorum. Kullanip da saclarini uzatan oldu mu?

meraba kızlar bende bioxin şampuanı aldım iki ay önce.yaz sonu felaket bir saç dökülmem vardı...her sonbahar olur ama bu çok daha fazlaydı..etkisi oldumu yoksa zamanla azaldımı dökülmem bilmem ama normalinde altına indi diyebilirim..geçen hafta bioxin seruma da başladım .ümitliyim açıkçası,boya dan ve hava ,sigara gibi faktörlerden saçlarım iyice cansız hale geldi.serum ve şampuanından beklediğim en azından saçlarımın eski haline dönmesi.bu bana yetecek ama daha farklı bi etki görürsem de yazarım arkadaşlar...bazı yorumları okudum,hiç etkilemediğini söyleyenler var evet mümkün ancak dökülme fizyolojikse de etkisini görmeyebiliriz sanırım.yani gerçekten bir sorun varsa daha bariz anlaşılabilir işe yarayıp yaramadığı...ayrıca bioxin eczanede satılan bi ürün yani daha profesyonel diğerlerine göre.evet saçları yumuşacık yapmıyor ama bu kötüden ziyade iyi bişey sanırım.çünkü yine kadınlar kulübünün forumlarından birinde bi konuda okumuştum, dimethicon du sanırım yani bi çeşit silikon ,çoğu şampuanlarda bu var .saçları yumuşacık yapıyor ve hacim veriyor ama uzun vadede zararlı . bazı arkadaşlar fiyatının fazlalığından bahsetmişler ama benim kanaatim boya,röfle vs. relere daha fazla harcadığım ve saçımı habire yıprattığım yönünde,o sebepten sonuna kadar denemeye kararlıyım....gelişmeleri paylaşırım....

minoxil fort, bioxin serumdan daha etkili kızlar. eşim her ikisini de denedi...

Çok teşekkürler kızlar. erkek arkadaşım için çok faydalı oldu bu konuda yazdıklarınız. Doğum günü hediyesi olarak alırım belki:KK35: şaka ya; ona nasıl öneririm bilmyiporum ama... bir yolu bulurum herhalde. sevgiler

arkadaşlar bıoxcin şampuanı 1 aydır ampulleri ise 16 gündür kullanıyorum;yemin ederim kafa derimde yeni çıkan saçları ellediğimde hissedebiliyorum..bu kadar mükemmel bişey olamaz..ayrıca saç dökülmem acayip durdu..ben haftada 3 kere föhn çektiren postij takan briyim..saçımda birçok kere atılmış açıcı var ayrıca 2 kerede kaynak yaptırmıştım:2: yani sözün kısası saçlarım kurtarılamıcak düzeye gelmişti..ama bıoxcın saolsun artık daha huzurlu ve umutluyum bunun yanında lazerli tarakta almayı düşünüyorum netten araştırdım süpper etkileri var hiç kullanan var mı;bilgilendirir misiniz?

Bioxcini bir kaç yıldır kullanıyorum.şampuanını çok sevmiyorum çünkü yıkanırken vücuda değiyor bu da şakaklarda ve vücutta kıllanma yapabilir.serum çok pratik ve daha etkili bence.

ayda bir kaç kere uygulayacağınız serum saç derisine bakım niteliğinde olabilir.Birde forte sprey çıktı.en son onu aldım daha yoğun kıvamlı.memnunum

Merhaba arkadaşalr bende yaklaşık bir aydır bioxsin şampuan ve spreyini kullanıyorum bununla beraber saça içerden destek anlamında inneov adında bitkisel bir ilaç kullanıyorum. Bendeki değişiklikleri şu şekilde sıralıyım : öncelikle saçlarımda bir kalınlaşma ve parlaklık oluştu yani hastalıklı gib i durmuyor. yorumlarda yazıldığı gibi şampuan saçlarda biraz keçeleştirme yapıyor benim saçlarım kısa sabah kalktığğımda herbiri bir yana bakıyor :) dökülme konusuna gelince benim saçlarım zamanında çok döküldü ve aşırı derecede bir açılma olmuştu onu kapatabilmek adına bunlara başvurdum. şampuana başlamadan önce saçlarımnın dökülmesi durmuştu zaten fakat kullanmaya başladıktan sonra dökülme başladı şuan için bırakmayı düşünmüyourm belki mevsimsel olabilir diye zaten kampanyadan aldığım 3 şişe duruyor hepsini kullanırım :) yorumlarda 16 günde saçların çıktığı felan yazılmış hayret ettim zaten üzerinde 3 ay sonra etkisini gözle görülür bir şekilde alırsınız yazıyor tamam benim saçlarımın diplerindede küçük küçük saçlar var ama onların kırılarak dökülen saçlar olabileceğini düşünüyorum. Ayrıca yanlış hatırlamıyorsam öncelikle beyaz saç çıkıyor ve 2 sene içinde siyahlanmaya başlyor yazıyordu neyse dediğiniz gibi kişiden kişiye farklılık mutlaka gösterecektir. Umarım bende iyi etkisi olanlardan olurum :KK54:

birde Bioxcin Forte çıkmış bordo ambalajında fiyatı da 35 lira eşim bugün aldı bana bakalım işe yarayacakmı

ben de seberoid dermatit denen illet var. çok ileri düzeyde olmasa da rahatsız edici. bu bioxcini kullanmadan önce acayip derecede saçlarım dökülüyordu. 3 al 2 öde kampanyasıyla aldım. senelerdir kepek görmeyen bana kocaman kepekler hediye etti. fakat saç dökülmesi sorunumu da hafifletti.

kepek nedeniyle bıraktım şampuanı ama bırakır bırakmaz yine dökülmeler başladı. yine başladım tabi ama başlamaz olaydım. nasıl kepek anlatamam. resmen kafa derim değişti. kepekle kalsa iyi yara, kabuklanma, kaşıntı oluştu. hafifleyen seberoid dermatit rahatsızlığımı nüksettirdi. sonuç olarak hem saçımın içine etti hem de dökülmeyi durduramadı.

bu şampuan, herkeste aynı etkiyi yapmıyor. eşim de kullanıyor ama maşallah kepek, dökülme falan yok. olsa da endişelenecek kadar değil. bioxcin mi , adını duyduğumda kaçacağım artık.

bi kere kullandım onda da feci kepek yaptı ama herkeste yapmıyo ve dökülmeyi durduruyo benim için olumsuzdu =(

1 sene önce 6 7 ay kadar kullanmıştım bioxcini. Dökülmelerim azalmıştı ama fiyatı fazla gelmeye başlayınca bırakmıştım. Geçen gün 3 al 2 öde kampanyasında olanlardan aldım yine, yanında iki tane de 2 hafta yetecek şekilde serumlarından verdiler. Dün yıkadım saçlarımı yine aynı şekilde döküldü :2: serumu da uyguladım. Umarım dökülmesi durar ve daha çok dökmez. Saçlarım çok uzun olduğu için mi böyle bilmiyorum ama böyle giderse dökülecek saçım da kalmayacak :84:

Benim Saçlar Acaip Uzun Ve Çok Fazla.Ama Yaklaşık 6 Aydır Okadar Dökülüyor Ki Anlatamam =(
Bioxcin Almayı Düşünüyordum.Burdaki Yorumları Okuyunca İkilemde Kaldım.
Of Ne Yapsam Ki.
Önce Bi Doktora Sorsam İyi Olcak Sanırım #

önce revigen kullandım ve dokulme azaldı gıbı gelmıştı ama 30 lıra revıgen ve heryerde bulamıyorum eczaneye sipariş verıyordum. bioxine geçtım. banyodan sonra öyle dokuluyor kı ya o dokulmeyı gorunce daha çok üzülüyom :KK43:( umarım işe yarar. bı de serumlarını mı alsam :KK43:( of.. işe yarar mı kı acaba(

önce revigen kullandım ve dokulme azaldı gıbı gelmıştı ama 30 lıra revıgen ve heryerde bulamıyorum eczaneye sipariş verıyordum. bioxine geçtım. banyodan sonra öyle dokuluyor kı ya o dokulmeyı gorunce daha çok üzülüyom :KK43:( umarım işe yarar. bı de serumlarını mı alsam :KK43:( of.. işe yarar mı kı acaba(

bu tür şampuanlar ılk kullanılmaya başlanıldığında saçları daha çok döküyor ölü saçları yani atıyor 2-3 ay sonra dökülme azalıyor ve yeni saçlar çıkmaya başlıyor ben bioblas kullanıyorum ılk basta benımkılerde çok döküldü şu an bıraz azaldı gibi gerçi sonbaharda oldgmz ıcın devam ediyor az da olsa ama ufak ufak saçlar çıkmaya başladı bence 2-3 ay kullan en azından oyle sonuç veriyor .

Bu aralar saç dökülmesi problemi yaşıyorum. Bugün doktora gittim. Bioxin önerdi. Eşime söyledim. Ona da eczacı 3 al 2 öde kampanyasının daha ekonomik olduğunu söyleyerek 3 lü paket satmış. Kullanmadan önce internetten araştırayım dedim, o kadar çok olumsuz yorum var ki ne yapacağımı şaşırdım. Memnun kalanlar da var. Saç dökülmesi için olan bu şampuanın saçı döktüğünü söyleyen, kepek yaptığını belirtenler var. Bana bir tavsiye de bulunun lütfen...

benim saclarim yazin cok uzundu ve dokuluyodu. ben saclarima hep sac kopugu ve masa, duzlestirici kullandigim icin saclarim cok yipranma olmustu. ve saclarim inanilmaz dokuluyodu bende saclarimi kisacik kestirdim. artik sacimda hic bi kirik kalmadigini dusundum ve yani artik cok dokulmaz dedim ama oyle olmadi. sacim cok cansiz duruyodu esim bile fark etti sacimin cansizligina ve azaldigini. esim bana bioxcin sampuani aldi 3 al iki ode kampanyasindan. ve ben yaklasik iki haftadir kullaniyorum. onunla beraber kiriklar icin sac kremide aldi. suan ikisinide kullaniyorum ve saclarimin dokulmasi azaldi ve canlilik geldi. ustelik yumusak ve suan hic olumsuz bi etki yapmadi. suan icin cok memnunum ve sanirim tavsiyede edebilirm

Bende bioxin için saçıma iyi geldi! saçım artık dkülmüyo! ya da çok döktü iğrenç ürün!,
bi çok şey okudum araştırdım..
bu ürün bu kadar iyise okadar reklamı yapılıyor dökülme durcak saç teli güçlencek kalınlaşak vs vs madem bu kadar garanti veriyorlar bu ürüne ozaman memnuniyet garantisi verilmeli kullanıcıya memnun kalmazsa para iadesi yapılmalı,,
herkes 1 kez denemek için alsa adamların kazandığı para güzel para..

Mesela şuan zaten saçım dökülüyoo bu kadar yoruma tereddütte kaldım..
ya daha çok dökerse felan diye..
ürün garantisi olsa belki içim rahat etekti ama yokki:KK50:

X