Hamile kalmak isteyenlere yeni bir kr!

Herkese merhabalar ,bende aylardir hamile kalabilmek icin ugrasiyordum denemedigim ne incir küru kaldi ne sogan kürü kaldi hatta sogan kürü birde yan etki yapip yumurtlamami baskiladi ve aylarca adet duzenim bozuk gitti denememin nerdeyse 9.ayiydi ve esim henüz tedavi surecine yanasmiyordu bende burda aci elma yagini okudum ve oylesine yaptim aslinda adetim bittikten sonra hemen dort bes gun tampona koyarak denedim krem renkli iltihap gibi biseyler geldi sehir disinda oldugum icin yumurtlama vaktini kacirdim saniyordum bu ay adetim gelmeyince test yaptim ki adet belirtileriye birebir ayni (hatta bilmeden adet sokturucu aldim birtane)pozitif cikti bugun kesesini gordum ama kendini goremedim henuz insallh saglikla gelmistir ben faydasini gordum bu yagin insllh sizlerde gorursunuz

CADIARZUkızlar ben 2 yıllık evliyim ve son 1 yıldır korunmuyoruz..klomenden tutun gonafen,serephone herşey kullandım..sonra rahim filmi çektirdim temzi çıktı tüplerim açık..olmadı sonra aşılama oldum oda olmadıı neden sizcee piskolojik tamameen kafaya fazla takmamdan..neyse ben saddete gelim GEÇEN KUAFÖRDE Bİ BAYANIN 7 YIL ÇOCUĞU OLMAMIŞ VE ONA HAMİLE KALAN Bİ BAYAN ;1 ÇAY K.POLEN TOZU VE 1ÇAY K.BAL AÇKARNINA HER SABAH YEMİŞ VE YARISINA GELMEDEN HAMİLE KALMIŞ TABİ BU KÜRDEN 3 KİŞİ SIRAYLA HAMİLE KALMIŞ ONDAN SONRA..BEN BUNU DUYAR DUYMAZ HEMEN AKTARCIYA GİTTİM VE ALDIM FİYATTIDA ÇOK UYGUN AYRICA BEN BUNA DİĞERLERİNDEN DAHA ÇOK İNANDIM(isterseniz polen tozunuda internetten araştırın nekadar yararlı bi besin olduğunu göreceksiniz) ..ben bunu 1 hafta oldu kullanmaya başlayalı dayanamadım sizinle paylaşmak istedim belki sizin metabolizmanız buna daha hızlı tepki veriri diye hiç belli olmaz ayrıcaa kızlar ayağınızı sıcak tutmaya çalışın ..AYRICA babaanemgilin 2 çocuktan sonra bidaha çocuğu olmuyomuş taki ELMA YAĞINI (aynı zamanda ada yağı diye bilinen)bir pamuğa sürüp bide sıvıyağına batırıp kiloduna koyup öyle 2-3 sefer yaptıkatn sonra aşırı derece akıntısı olmuş meğerse tüplerdeki ve rahimdeki iltihapı akıtmış üşütmeyi almış ve ondan sonra tekrar hamile kalmış..ben onuda yaptım adet sancımı yoketi zaten oda karnını çok ısıtıyo ..a.s..KIZLAR UMARIM BU YAZDIKLARIM SİZE FAYDASI DOKUNUR HAYIRLISI OLUR HEPİMİZ İÇİN..:Saruboceq:

Meraba bu yazıyı yazalı çok olmuş ama hamile kalabildiniz mi acaba merak ettim bende istiyorum bi bebeğim olmasını cevaplarsan sevinirim

Adaçayı yapı ve ballı polen karışımıyla hamile kalan arkadaşlar bi cevap verebilir miiii

inan okadar çok yaptıran varki şimdilerde müsait olduğum bi zaman hem kendim hemde eşim için gitmek istiyorum.evet karaciğer akciğer vs. gibi organlarda olan hastalıklar için omuzlardan yaptırılıyo özbekli doktor kitabında yazmıştı bende ordan okumuştum.zaten ciltle alakalı sorunlar karaciğerden gelen sorunlardan olurmuş o yüzden omuzlarından yaptırmış olablir.kitabı aldığım zaman daha detaylı bilgileri aktarırım.

Merhaba. İstanbul'da mı yaptırdınız Sülük tedavisini? Önerebileceğiniz bir yer var mı?

Geçmiş olsun çok şaşırdım adaçayı yağı mantara sebep olmaz,tam tersi mantar varsa ortaya çıkartır.bu daha iyi olmuş.demekki içerde yoğun ilthap vardır.bana güvenin bu topiğin kurucusu olarakatan yazıyorm.içiniz rahat olsun.kullanma sırsasında 2-3 damlayı geçmesin ona dikkat edin yeter.aksi takdirde sadece cildinizi tahriş eder bol döküm kullanırsanız..ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN İNŞALLAH SİZDE BİRAN ÖNCE ANNELİK DUYGUSUNU HAYIRLI ZAMANDA TADARSINIZ..SAĞLICAKLA KALIN :KK3: :KK16:
Merhaba arnavut güzeli
Topigini tesadüfen buldum ve okumaya başladım
O yillarda olmayı ne çok istedim hepinizi çok sevdim 300 sayfa kadar okumusken elim birden sona geldi seni çok merak ettim ve buldum simdi sana yazabilmek içinde üye oldum bebeklerin hayırlı olsun okadar sevindim ki sanki bir yakınının çocuğu olmuş gibi...eskileri okurken hepinize çok duygulandım çok samimi bir ortammis.simdi bende bu küre başlayacağım hatta kuzenime tavsiye ettim o da başlayacak...baştan okuyunca konuya hakim oldum inş bize de nasip olur...

X