Cuma Zayıflama Yarışması 14. Takım

selam kızlar geldim geldim
valla ben anca bugün evdeydim oda ev toplamakla geçti
bugün sabah sadece 1 kase yogurt ve 2 galete yedim
akşamda yaglamadan balık attım patatesle fırına onu yedim salatayla
geçmişi okumaya fırsat bulamadım kızlar ayyy nesrinnn ız haklısın valla bi türlü adapte olamıyorum ben akşama kadar iii gidiyo akşam şaşırıyorum adette olcam 3-4 güne kadar
herkez iyimi kızlar bana kızıyosunuz dimi yaaa

cnm pek bişey yememişsin sıkma canını bnde yeni yeni adapte oluyorum şu 1 haftayı tamamlayalım gerisi çorap söküğü gibi gelicek alışıcak bünyelerimiz birazcık çaba sadece :CüvCüv:

ayyy kendime sinir oluyorum yemicem dedikçe şeytan dürtüyo beni valla ya ye ye ye diye
bakıyorum lahana ii gidiyo canım oh ne güzel inşallah benim gibi olmazsın kilo verirsin canım ya
hiç tartıldınmı canım ya 4 gündür

slm arkadaslar ben bu sabah cay bogca oglen bir elma aksamda kucuk tabak makarna ve yogurt yedim aksama kadar kosturdum bu gecede nobetim var klinikte opuldunuz by

ıyı aksamlar kızlar
ben bugun oglen lahana corbamdan ıctım
sonra mısafırlerım geldı pızza yaptım, dayanamayıp 2 dılım yedım:eek: aksamda corbamı ıcmedım zaten 1 tabak kalmıstı doktum yarında oruc tutacam
sımdıde form cay ıcıyorum:kahve:

Bende öyle yapıyorum yatana kadar dikliyorum galiba bir sorunum var üsten içip :eek:alttan çıkarıyorum :uhm:acaba iç organlarımda bir sorunmu var bukadar çabuk çıkarmı dersin-tatlicadiarzu-

canım bendede aynı sorun var,-tatlicadiarzu- hele yesıl cay ıctıdıgım zamanlar wcden cıkamaz oluyorum gıt gel gıt gel yoruluyorum :a015:

hosgeldın canım, naptın kılo verebıldınmı burasız

ay yok be canım veremedim bi ara verdim diete tam verdim ama bugün iii gitti daha bozmucam yeter artık bu kadar yemek
ALLAH IN izniyle daha bozmıcam inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
sen neler yaptın canım cok uzun oturamıyorum pc başında o yüzden geçmişi okuyamadım delikafadulden

valla bizde dün eniştemin dogumgünüydü sınırsız pizza yemeye gittik gündüz aç gezdim akşam hakkını verdim valla
ama şimdi para verseler yemem midem bulandı çok

valla bizde dün eniştemin dogumgünüydü sınırsız pizza yemeye gittik gündüz aç gezdim akşam hakkını verdim valla
ama şimdi para verseler yemem midem bulandı çok

cnm çok mu kaçırdın?neyse bu mide bulantısını hatırlarsın canın cektikce ama yarından sonra sıkı yapmaya calış takpçinima.s.

tuba hoşgeldin bundan sonra çok dikkat et bareeyerimseniben1. olmamız lazım bu hafta

sibel bozdun galiba lahana diyetini bende daha önceleri hep bozuyodum ilk kez bu kadar sadık kaldım diyete bakalım cuma günü görücez

nur selam canım ikimiz kaldık sadece lahana yiyen yarın ne yiyorsun 6 tane domates yemeyi unutma sakın vücutta biriken ürikaiti atmak için birde her gün banyo yapmak gerekiyor

ooo nuraycımda gelmiş nuray ben bugun degiştirdim biraz onun huzursuzluğunu yasıyorum:KK43:((

canım bir şey demek için daha erken bende önceleri senin gibi yapıyordum pek sadık kalmıyordum en fazla 6 gün yapıp 3-4 kilo veriyordum

şimd listeye sadık kalıyorum sonucu merak ediyorum

Nurcum sana bişey diyeyim mi :jeyyar:

bu yarışmaya başladığımızdan beri senin kilonu gözüme kestirdim benim kilomun seninkinden az olması için elimden geleni yapıcamkaydirigubbakcemile5Şeniz

tmm cnm inş bende lahana diyeti sayfasında senin yazdıklarınla gaza geldim valla süper bi ikili olmuşuz birbirimizden habersiz

bende geçen sene 71 dim ondan önceki senede 82[/QUOT

ooo çok güzel kilo vermişsin :nazar:
bu gün bir yerde okudum lahana diyetinden sonra 3 hafta yediklerine dikkat edersen verdiklerini geri almıyormuşsun ne bileyim ben sevdim bu diyeti birde bu sefer yaptığım çorba çok güzel oldu severk yiyorum

evt benm cevremdekilerde almadı beni en çok etkileyende o oldu bakalım deniycez görücez ama sakın bozma nuray bi destekçi olunca daha güzel paylasım daha istekli

oo bi sibel ugramış başka gelen yok bende 2 galete ve peynir cay kahvaltımı yaptım şimdi 1 kase yogurtla 1 galete yicem ara olarak kabak yemegi yapmayı düşünüyorum kendime bugün bakalım onu yapıp yerim

slm tugbacım nasılsın
ben bugun nıyetlıyım aksamada yogurt corbası yapcam yanında ne yaparım bılmıyorum belkı patates haslaması olabılır

s2000 sibel di dimi canım ismin ben biraz balık hafızalıyımda yanlış söylemiyim
ay canım ne olsun cocuklar ev ve gelen giden o yüzden tam başlayamadım diete işte öbür ev ara sokaktı kimse ugramazdı şimdi ev boş kalmıyo
ama 2 gündür tam gaz devam bu haftayı atlatsam daha bişey olmaz alışırım inşallah

merhabalar...
aranıza yeni katıldım.lahana çorbası diyetinin 3.günündeyim.henüz kilomda çok farklılık yok.duyduğuma göre bu diyet bağırsakları bozuyormuş.ama bende sadece idrar sıklığı oldu,bilen varsa cevap verebilir mi,gerçekten bağırsakların bozulmusı mı gerekiyor.

X