Esiniz cocuklarla oynarken hic oturup izledinizmi??

Gxuxlsxuxm Sultan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2007
6.201
42
Ya kizlar gecen cok komik birsey oldu.....:nazar:

Ben mutfaktayim yemek yedik sofrayi kaldirim bulasik falan derken salondan acayip gülme sesleri bagirmalar cagirmalar....benneyaptımki

Yavas yavas gittim kapi aralik esim yerde oturmus kizlarla oynuyor....gamyoncuiremsu

Kafasinda bas örtü elinde kücük oyuncak gitar sarkilar söylüyorlar bagira bagira :roflol:bir yandan karnima agirlar girdi gülmekten bir yandanda cok duygulandim....kaydirigubbakcemile3

Suraya bak ya dedim, su polat alemdar kilikli adamin kizlarinla beraber girdigi hallere, esim normalde cok sert ve otoriter bir adamdir disariye karsi...

Evlad gercekten bambaska birsey!!! Allah tüm isteyenlere nasip etsin insallah.:Saruboceq:

bu konuda ben çok şanslıyım gerçekten
o eşindeki otoriter olayı aynı bende var
eşim çok iyi bir baba oğlumla arkadaş gibiler
hep o oynar hep o ilgilenir
biz oğlumla daha mesafeliyiz

Benimkide öyle yerlerde emekler onlarla!

Bir bakarsin kizim kafasina cikacak nerdeyse!

Normalde o tahamülsüz sinirli asabi adam bir bakmisinki kuzu gibi onlarin istedigni yapiyor:roflol:

bizim henüz çocuğumuz yok .
benim eşimde dediğim dedik dışarda abi edalarıyla dolaşan biridir ama yeğenleriyle oyun oynarken kılıktan kılığa giriyo ve çok töleranslı davranıyo bizim çocuğumuz olunca onu çok şımartır kesin.

bizim henüz çocuğumuz yok .
benim eşimde dediğim dedik dışarda abi edalarıyla dolaşan biridir ama yeğenleriyle oyun oynarken kılıktan kılığa giriyo ve çok töleranslı davranıyo bizim çocuğumuz olunca onu çok şımartır kesin.

Mutlaka canim, yegenlerinle böyle ise, kimbilir kendi cocuguna deli divane olur!!:nazar:

Allah hayirlisiyla nasip etsin sizede insallah..:emir_bebek::Saruboceq:

Bende çevremde yakın akrabalarımızdan görüyorum.
Dışardan bakınca tam bir kabadayı falan ama eve gelince çocukalarının mutluluğu için halden hale giren baba.Baba anne olmak böyle birşey galiba...

ben bekarım ısallah...hayırlı bır eş bulur...saglıklı cocuklarım olur...boyle mutlu yuvalarda eglenır gıderız.....allah cocugu olmayanlarada nasıp etsın...ısallah..

bende kendimi çok şanslı hissediyorum eşim çok ilgili bir baba onları uzaktan izlemek keyif veriyor bana ayrıca da çocuğumuza karşı ilgili altını değiştiriyor yemek yediriyor ben çalıştığım için öğlene kadar eşim bakıyor öğleden sonra annem

bi de dede olunca gör adam kendi çocukalrına yapmadıgını torunlarına yapıyo
eşek oluyo sırtına biniyolar fln :))

benim eşimde ikizlerimize yemek yedirmeyi çok sever, bende akşamdan akşama rahat bir yemek yiyorumcokacimcoook, oyuna gelince eşim yere yatar çocuklarda onun üzerine çıkar çığlık çığlığa adamın pestilini çıkarırlar, eşim bağırdıkça onların daha hoşuna gider iyice tepinirler üzerindehihoyyyt , bazen bari birini alayım derim yok der iyice enerjilerini boşaltsınlar ki seni rahat bıraksınlar der, canım benim ya:asigim:

bi de dede olunca gör adam kendi çocukalrına yapmadıgını torunlarına yapıyo
eşek oluyo sırtına biniyolar fln :))

Evet canim cok dogru, benim babamda cocuklarinla yapmadiklarini torunlarinla yapiyor...
Yerlerde emekledigi bile oluyor, tuhafimada gitmiyor degil acikcasi babamdan öyle seyler görmeye alisik degilimdirkaydirigubbakcemile2

çok duygulandım yaa burayı okuyunca... inşallahh isteyenlere bir an önce huzurlu,sağlıklı bir aile ve çocuklar nasip eder Allah.... Allah daim etsin mutluluğunuzu....

babamda bizimle oynar en küçügümüz 17 yyaşında:)
hehe annm de hep kızar bize evi dağıtıyoruz diye
tabi ben el kızıyım onlar senin kızın kızmıyorsun dimi falan diye takılır
allah kimseyi ana baba sevgisinden mahrum bırakmasın..

Son düzenleme:
buarada baba oynar falan deyince
çok yakın arkadaşımın babası geldi yine aklıma
yoğun bakımda ve beyin ölümü gerçeklleşmiş
off off dua edin allah arkadaşımı babasız bırakmasınsenağlama

Evet izlerim. Hatta bir süre sonra dayanamza bende dahil olurum oyuna.
Pekçok kez çocuklar saklambaç oynarken; kızım daha küçük olduğu için,eşim onu saklar, sonra ben derken, çocuklarda çok daha hararetli oynarız. Bir süre sonra çocuklar oyundan,çıkmış olsa bile biz hala devam eder oluruz sonrada halimize güleriz.
Geçen gün eşim çocuklarla uçurtma uçuruyordu; bende indim sonra çocuklar
yukarı çıktı ikimiz uçurduk, onlarda bize balkondan baktılar.
Sanırım ben oyunlara girmemeliyim.
:roflol:

buarada baba oynar falan deyince
çok yakın arkadaşımın babası geldi yine aklıma
yoğun bakımda ve beyin ölümü gerçeklleşmiş
off off dua edin allah arkadaşımı babasız bırakmasınsenağlama

Allah acil sifalar versin arkadasinin babasina canim:Saruboceq:

Evet izlerim. Hatta bir süre sonra dayanamza bende dahil olurum oyuna.
Pekçok kez çocuklar saklambaç oynarken; kızım daha küçük olduğu için,eşim onu saklar, sonra ben derken, çocuklarda çok daha hararetli oynarız. Bir süre sonra çocuklar oyundan,çıkmış olsa bile biz hala devam eder oluruz sonrada halimize güleriz.
Geçen gün eşim çocuklarla uçurtma uçuruyordu; bende indim sonra çocuklar
yukarı çıktı ikimiz uçurduk, onlarda bize balkondan baktılar.
Sanırım ben oyunlara girmemeliyim.
:roflol:

Evet bizdede öyle oluyor canim....bir süre sonra cocuklar oyunu birakiyor esimle ben oynuyoruz!!!kaydirigubbakcemile2
Birde bende hafiften bir ückagitcilik var esim caktigi an kavgaya basliyoruz, sonra kizim bize bakip kafasini salliyor....benneyaptımki

Suraya bak diyorum ne günlere geldik..:nazar:

benim esimde bitanedir bu konuda hem üstüne titrer kizimizin hemde bir dedigini iki etmez öyle ilgilenirki saolsunnnn
aynen girmedigi kilik yapmadigi palyacoluk kalmaz :))))
bende bakmaya bayilirimmmmmmmmm

benim eşimde kızımla oynar yerlere yatar yuvarlanırlar.sadece kızımızla değil
okulda öğrencileriylede öyledir...çocuklarla diyaloğu süperdir...........

Arkadaslar yorumlarinizi okuyorumda, galiba erkekler bu konuda olumlu bir degisim yapti degilmi??

Simdiki kusak daha ilgili cocuklariyla...bircok erkek icin artik cocugunla vakit gecirmek, arabasinda gezdirmek, yedirmek icirmek, hatta altini bile almak hic sorun degil ve seve seve yapiyorlar...a.s

Eskiden nerdee...babalarimiz dedelerimiz böylemiydi?? Hatta Kayinpederim anlattigi bir olay geldi aklima....Birgün esim bebek iken onu kucaginda almis kahveye gitmis, babasida orda yani esimin dedesi, Birden sinirli sinirli kayinpederime bakmis ve demiski "bu cocugun annesi yokmu oglum, kari gibi cocukmu bakiyorsun" Kayinpederim eskiden tuhaf karsilanirdi gelin böyle seyler dedi...:nazar:

Iyki o zamanlari asmisiz diyorum ben:teytey:

X