Klomen ilacından sonra adet gecikmesi olur mu?

E

EU3

Ziyaretçi
kızlar bu ay serophene adlı ilacı kullandım adetim çok düzenlidir şaşmaz yani ama bu ay 2 gün gecikti bu ilaçtan mı acaba yoksa gebelik falan mı ki fikri olan yada bunu yaşayan var mı

canım ben 3 ay kulandım klomenı ama adetımde duzensılık yasamadım belkıde hamılesın eger duzensılık yoksa adetlerınde hayrılısı olsun....

cnm ben de ilk defa geçen ay kullandım ve 3 gün gecikti adetim.İlaçtan mı bilmiyorum ama ilk defa böyle bir sey başıma geldi

gecikme olabiliyor canım sen yinede çok ümitlenip hayal ırıklığına uğrama ama neden olmasın belkide gebesindir inşallah allah isteyen herkese versin

kızlar bu ay serophene adlı ilacı kullandım adetim çok düzenlidir şaşmaz yani ama bu ay 2 gün gecikti bu ilaçtan mı acaba yoksa gebelik falan mı ki fikri olan yada bunu yaşayan var mı

canım geçen adetim aynen senin dedigin gibiydi.3 gün gecikti ama geldi.bende sormuştum arkadaslara gecikirmi klomen kullaanırken diye.ben oldum regl ama inşşşşşşşşşş sen olmazsınn.inş hamişsindir canım benim.hadi haber bekliyoruz senden.yaz buraya öptüm.

yok kızlar bu mesajı yazdıkta 3 saat sonra adet oldum dünyam karardı resmen 2 gündür kendime gelmeye çalışıyordum yeni baktım daha mesajlara hayırlısı

ben klomene daha geçen ay başladım adetimin üzerinden tam 5 gün geçti test yapıyorum bişey çıkmıyo ya bu ilaç geciktiriyo heralde umutlanmıştım hamileyimdir diye ama testlerden sonra umudum kalmadı hiç

bende bu ay basladım klomene bakalım canım hayırlısı ınsallah bebıslere kavusuruz en kısa zamanda sankı bı ses bu ay hamılesın dıyo ama umut edıp hayal kırıklıgı yasamaktan bıktım o yuzden dusunmek ıstemıyorum allah hepmızın yardımcısı olsun

ben klomene daha geçen ay başladım adetimin üzerinden tam 5 gün geçti test yapıyorum bişey çıkmıyo ya bu ilaç geciktiriyo heralde umutlanmıştım hamileyimdir diye ama testlerden sonra umudum kalmadı hiç

canım benim bende eylül ayında klomen kullandım 5 gün gecikti.sonrasında oldum.şimdi tekrar başladım tedaviye.dün çatlatma iğnemi oldum.bakalım ne olcak bu ay.hayırlısı olsun canım.bizide güldürsün ALLAHIM.senin sorun neydi.kaç yılık evlisin.

ben 16 aylık evlıyım canım ılk 8 ay sorunum varmısda haberım yokmus :)ılıskıye gıremedım cok zor gunler yasadım allah kımseye yasatmasın evlendıgım gunden berıı hıc korunmadım cunku ben cocuk delısıyımdır hamıle kalamayınca doktora gıttım bı sorun mu var dıye sonra bı amelıyat gecırdım zaten doktorum bu amelıyatı olmadan hamıle kalman ımkansız gıbı bıseyler dedı.amelıyatı oldum 8 ay gectı ama hala bıse yok esımın canlı sperm sayısı azmıs klomene basladık ıkımızde bu ayın 16 sında ıgnemı vurdurdum bakalım hayırlısı beklıyorum

ben 16 aylık evlıyım canım ılk 8 ay sorunum varmısda haberım yokmus :)ılıskıye gıremedım cok zor gunler yasadım allah kımseye yasatmasın evlendıgım gunden berıı hıc korunmadım cunku ben cocuk delısıyımdır hamıle kalamayınca doktora gıttım bı sorun mu var dıye sonra bı amelıyat gecırdım zaten doktorum bu amelıyatı olmadan hamıle kalman ımkansız gıbı bıseyler dedı.amelıyatı oldum 8 ay gectı ama hala bıse yok esımın canlı sperm sayısı azmıs klomene basladık ıkımızde bu ayın 16 sında ıgnemı vurdurdum bakalım hayırlısı beklıyorum

dlkhsyn, canım senin sorunun neydide ameliyat oldun.8 ay boyuncamı ilişkiniz olmadı.sen hormonlarına baktırdınmı canım kaç yaşındasın bu arada. benimde 15 ay oldu evlendiğim.19 unda çatlatma iğnemi oldum.inşallah bu ay seviniriz canım.tanımak isterim seni:1hug:

Arkadaşlar bende iki kere klomen kullandım bi sene çocuk düşünmedik geri çekme yöntemiyle korunduk sonra istediğimizde olmadı ikinci klomenimde yumurtam büyümemiş dedi ve tekrar tekrar yumurtama baktı doktor bu ay umutlanma dedi bende kırkgündür adet olamadım çünkü adet söktürücü bile kullanmaktan bahsetti demek yumurtam büyümedi adet olamıcam dedim ya dur dedim suratımda lekeler bi değişiklik bi test yapım dedim baktım iki çizgi hemde net ağladım eşim bidaha test getirdi anında gene iki net çizgi ve ertesi gün kanda baktırdım 1000 çıktı değerim valla çok mutluyum kızlar umudunuzu kesmeyin ne olur doktoru var tedavisi var böyle düşünün ilk klomenimde de tam adet tarihimde adet oldum . Denedikte olmayınca insan daha hırs yapıyo sanki kendi kendini bambaşka boyutlara çekiyor rahat olun ve hemen yataktan kalkmayın öylece uyuyun

canim bende serephone kllandim ve suan 2 gunluk gecikmem war kasiklarimdki agri anlatilmaz yarin doktora gidecem hakkinda hayirlisi canim benim

Slm arkadaşlar bende 1ay önce klomen kullandım ardından çatlatma iğnesi vuruldum adetim 3. 4gün geçikti normalde hep düzenlidir hiç geçikmezdi inş. Hamileyimdir Allah isteyen herkese versin

Kızlar ben bu ay 2kutu klomen kullandım 5gündür geçiyor adet günüm vücudum da hiçbir belirti yok bugün evde test yaptım tek çizgi:KK43: ve ben daha adet olmadım beklemeli miyim bir kaç gün daha?

Aynı dert bende de var arkadaşlar. Birinci klomeni kullandım. Normalde adetim hep 4-5 gün öne gelirdi. Bu sefer 2 gün geciktim.kasık ağrım yok ama sivillerle çıkıyor hafif :KK43: pzt. Doktora gideceğim bakalım adet olmazsam

benim de yumurtanin çatladığı güne göre hesaplarsan 5 gün gecikti. üstelik yumurta çatladıktan 12 gün sonra kan testi negatif çıktı :KK43:

Aynı sorun bendede oldu bu ay klomen kullandım adetim 4 gün gecikti test yaptım negatif çıktı ili gündür sadece leke geliyor tam adet olamadım pazartesi doktora gidicem bakalım ne diyecek..

Merhabalar çok sene geçmiş üstünden peki o zaman belirtileriniz oldu mu? Akıntı göğüste değişiklik filan ?

Arkadaşlar bende iki kere klomen kullandım bi sene çocuk düşünmedik geri çekme yöntemiyle korunduk sonra istediğimizde olmadı ikinci klomenimde yumurtam büyümemiş dedi ve tekrar tekrar yumurtama baktı doktor bu ay umutlanma dedi bende kırkgündür adet olamadım çünkü adet söktürücü bile kullanmaktan bahsetti demek yumurtam büyümedi adet olamıcam dedim ya dur dedim suratımda lekeler bi değişiklik bi test yapım dedim baktım iki çizgi hemde net ağladım eşim bidaha test getirdi anında gene iki net çizgi ve ertesi gün kanda baktırdım 1000 çıktı değerim valla çok mutluyum kızlar umudunuzu kesmeyin ne olur doktoru var tedavisi var böyle düşünün ilk klomenimde de tam adet tarihimde adet oldum . Denedikte olmayınca insan daha hırs yapıyo sanki kendi kendini bambaşka boyutlara çekiyor rahat olun ve hemen yataktan kalkmayın öylece uyuyun
Bende 2 defa klomen kullandım bu ay hiç yumurta olmamış dedi dr .adetimde günüm hiç şaşmazdı 5 gün gecikti.
Dr söktürücü verdi ama istersen bi kaç gün daha bekle dedi normal bi test alırsn dedi. Kanda negatif çıktı 2 gün arayla bakıldı kandan ama bişy yok 33 gün oldu resmen adet olmayalı. Napsam acaba söktürücü kullansam mı

X