Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için yeni bir yöntem;hem de çok ucuz!

• Konu Sahibi Bittersweet:)
  • Başlangıç Tarihi
şu doğum kontrol hapları duyduğuma göre işe yarıyormuş sınıf arkadaşımın kuzeni kullanıyormus uzatmış bayağı. ama şampuanın içine karıştırma olayı kurcalıyor kafamı sonuçta doğum kontrol hapı içildiğinde kıllanma yapıyor vücutta diye biliyorum.şampunannın içine karıştırdığımızda vücutta kılanma olmaz mı mutlaka diğer sayfalarda yazıyordur ama çokk uzun geldi okuması :) :) şuan bemiks ampül bepanten ampül ve badem yağı karışımı kullanıyorum ilk deneyişim bunları kullanan var mı acba şimdiden teşekkür ederimmmm :)

ben banyodan çıktıktan sonra ayrı bi şekilde saçımı yıkıyorum vücuduma değmesin diye.. 3 lü karışımı da kullanıyorum ama ampüllerin etkisi hemn qeçiyo tekrar tekrar karıştırmak lazmmış.. bnde yıkamadan önce 1 tane 1 tane katıyom.. memnunum :)

şu doğum kontrol hapları duyduğuma göre işe yarıyormuş sınıf arkadaşımın kuzeni kullanıyormus uzatmış bayağı. ama şampuanın içine karıştırma olayı kurcalıyor kafamı sonuçta doğum kontrol hapı içildiğinde kıllanma yapıyor vücutta diye biliyorum.şampunannın içine karıştırdığımızda vücutta kılanma olmaz mı mutlaka diğer sayfalarda yazıyordur ama çokk uzun geldi okuması :) :) şuan bemiks ampül bepanten ampül ve badem yağı karışımı kullanıyorum ilk deneyişim bunları kullanan var mı acba şimdiden teşekkür ederimmmm :)

ee sinif arkadasiyin kuzeni kullanmis uzatmis iste.. niye terettüt icindesin ki :)
o yutarak mi uzatmis yoksa oda mi bizim gibi sampuana koymus ??

Arkadasla bir paketin hepsini havanda dovup 500mllik sampuana koyacaksiniz. Ben yapmistim, dokulmelerim durmustu ve sacimdan onlarca yeni sac fiskirmisti. Ise yaradigindan emin olabilirsiniz benim de annemin cok suslu bir arkadasi tavsiye etmisti.

Arkadasla bir paketin hepsini havanda dovup 500mllik sampuana koyacaksiniz. Ben yapmistim, dokulmelerim durmustu ve sacimdan onlarca yeni sac fiskirmisti. Ise yaradigindan emin olabilirsiniz benim de annemin cok suslu bir arkadasi tavsiye etmisti.

ben de 500 ml sampuana bir paket koydum..
yeni sac cikartti demissin.. peki hizli uzatmaya yardimci olmadi mi..? en cokta bunun icin kullaniyorum ben zaten.
bu arada bir paketten kastin 21 tane hap degilmi ? yani 3x21 tane degil dimi ?

Son düzenleme:

canım senin bahsettiğinde mi doğum kontrol hapı

canım benim bu deneyim saç uzattığı gibi yeni saç çıkmasınıda sağlıyormu?

canim, benim son zamanlarda saclarim hizli uzuyor ve diplerde bir suru kisa kisa sac dolu ama ben bir cok yöntem uyguluyorum.. dogum kontrol hapindan mi degilmi bilemiyorum :26:

canim, benim son zamanlarda saclarim hizli uzuyor ve diplerde bir suru kisa kisa sac dolu ama ben bir cok yöntem uyguluyorum.. dogum kontrol hapindan mi degilmi bilemiyorum :26:

neler uyguluyorsunn yazabilirmisin canım rica etsem

neler uyguluyorsunn yazabilirmisin canım rica etsem

B-vitamini, biotin, silica.. yutuyorum hergun. hergun bir dis sarimsak yutuyorum.
bebe yagi, zeytin yagi, hint yagi sürüyorum sac diplerime ve saclarima haftada 2 kez..
ve burada da paylasmis oldugum gibi sampuanima da dogum kontrol hapi ekledim..

B-vitamini, biotin, silica.. yutuyorum hergun. hergun bir dis sarimsak yutuyorum.
bebe yagi, zeytin yagi, hint yagi sürüyorum sac diplerime ve saclarima haftada 2 kez..
ve burada da paylasmis oldugum gibi sampuanima da dogum kontrol hapi ekledim..

ufff bayya zahmetliymişş doğall iidee haplar çok değilmi

ufff bayya zahmetliymişş doğall iidee haplar çok değilmi

ne kadar haptan sayilir tartisilir..
vitamin sonucta.. vücut ihtiyaci oladugu kadarini aliyor fazla geleni idrar yoluyla atiyor..
1 yildir kullaniyorum bi zararinida gormedim.

ne kadar haptan sayilir tartisilir..
vitamin sonucta.. vücut ihtiyaci oladugu kadarini aliyor fazla geleni idrar yoluyla atiyor..
1 yildir kullaniyorum bi zararinida gormedim.

kilo yapmıyo mu peki bu kadar vitamin ayrıca cildiye de felan vücudunda bu vitamin eksikliğine bağlı saç dökülmesi oluncamı? doktor bu hapları önerdi

kilo yapmıyo mu peki bu kadar vitamin ayrıca cildiye de felan vücudunda bu vitamin eksikliğine bağlı saç dökülmesi oluncamı? doktor bu hapları önerdi

Yok, herhangi bir sac sorunum oldugundan degil. tamamen yeni sac cikmasi ve hizli uzamasi icin kullaniyorum..
doktoruma da danistim, zararli olmadigini fazlasi idar yoluyla atildigini soyledi.. bagzi vitaminler var onlari vucut idrarla atamiyor depoluyor.. e,d,k vitaminleri gibi.. ama benim kullandiklarim oyle degil.
hayir kilo yapmadi bende.

ben yağ bakımlarını bıraktımAliyecim..saçlarım feci yağlandı ve yapıştı resmen..
biotin içiyorum bir 10 daha içeceğim bakalım.sonra ara vereceğim..
şampuanıma koyduğum d.k.hapına devam..ama daha bir uzama yok..sinir oluyorum valla.
bu da işe yaramazsa artık hiçbir şey yapmayacağım :KK20::KK20:

ben de 500 ml sampuana bir paket koydum..
yeni sac cikartti demissin.. peki hizli uzatmaya yardimci olmadi mi..? en cokta bunun icin kullaniyorum ben zaten.
bu arada bir paketten kastin 21 tane hap degilmi ? yani 3x21 tane degil dimi ?
Hizli uzamaya yardimci oldu mu emin degilim cunku benim sacim normalde de cok hizli uzar. Ama asiri dokulme vardi, ucuncu kullanimdan sonra sak diye kesti. Dokulenlerin yerine yenileri geldi.
Bir paketten kastim 21 hap. Hepsini dovdum un haline getirdim. Eger sampuan miktari daha azsa ornegin 250 ml gibi, o zaman paketin yarisini dov ve ekle.

Aliye'cim sen naptın? 1yıldır vitamin içilirmi? bırakmayı düşünmüyor musun daha? fazlasının kanserojen olduğu açıklandı. Haberlerde bile çıktı.3aydan fazla kullanma bence. Vitaminler ara ara içilir canım.Tamam fazlası atılıyor ama sonuçta sentetik canım onlar.Bazı dr'lar da fazla vitamin yüklemenin iyi olmadığını söylerler hep. sen iyice araştır bir bunu.

Son düzenleme:
Aliye'cim sen naptın? 1yıldır vitamin içilirmi? bırakmayı düşünmüyor musun daha? fazlasının kanserojen olduğu açıklandı. Haberlerde bile çıktı.3aydan fazla kullanma bence. Vitaminler ara ara içilir canım.Tamam fazlası atılıyor ama sonuçta sentetik canım onlar.Bazı dr'lar da fazla vitamin yüklemenin iyi olmadığını söylerler hep. sen iyice araştır bir bunu.

Canim bitince birakmayi dusunuyordum zaten.. ama daha epey var bitmeden birakamam birsuru para harcadim onlara :KK1:
one a day diye gunde 1 tane alinan vitaminler var ya.. ? burda gavurlar ona 1 yasinda baslarlar ölene kadar.. yani 7'den 70'e burda hergun 1 tane vitamin aliyor herkez + kalsium tableti (süt icmiyorlarsa) :44:
cok tskr ederim beni uyardigin icin tatlim :KK54:

Son düzenleme:
ben yağ bakımlarını bıraktımAliyecim..saçlarım feci yağlandı ve yapıştı resmen..
biotin içiyorum bir 10 daha içeceğim bakalım.sonra ara vereceğim..
şampuanıma koyduğum d.k.hapına devam..ama daha bir uzama yok..sinir oluyorum valla.
bu da işe yaramazsa artık hiçbir şey yapmayacağım :KK20::KK20:

cok üzüldüm canim yahaa :KK43:
sinemaki de yapiyordun sen.. ona da yag koyuluyor, onuda mi biraktin ??
"yaglardan sonra 2 kez sampuanliyorum, iyice arindirmiyorum bilerek" demistin sen bi ara.. bence ondan olmustur :26: cunki ben haftada 2 kez yag uyguluyorum hic öyle bisi basima gelmedi, ama ben iyice arinana kadar yikiyorum...
istersen bide oyle dene tatlim :KK70:

Son düzenleme:
Canim bitince birakmayi dusunuyordum zaten.. ama daha epey var bitmeden birakamam birsuru para harcadim onlara :KK1:
one a day diye gunde 1 tane alinan vitaminler var ya.. ? burda gavurlar ona 1 yasinda baslarlar ölene kadar.. yani 7'den 70'e burda hergun 1 tane vitamin aliyor herkez + kalsium tableti (süt icmiyorlarsa) :44:
cok tskr ederim beni uyardigin icin tatlim :KK54:

rica ederim canım.Ben hap içmeyi pek sevmem de. ondan birden yazasım geldi. Kalsiyum hapının fazlası böbrek taşı yapıyormuş.Her hapın yan etkisi oluyor tabi.

X