bölüm mezunları için formasyon?

ne saçma ya.. zaten bu ülkede hangi iş hakkıylaa yapılıyoki, herşey oyuncak gibi. adamın oğlu sınıfta kalır, yada atılır, o yıl af çıkar:) herşey para için yapılıyo. bunuda eğer tüm ünivlerde uygulamazlarsa olay çıkartırım yete be :eek: zaten harç parası sinirlerimi bozdu yeteri kadar...

ay canm kıyamamm =)) valla bırlıkte cıkartırızz olayıı hehe... ama bak ılk once 2 unv le basladı sımdı 4 olmus gıttıkce yukselecek uzulme.. yanı dusunsene baska unv de var bızımkınde yok olmus olsaa bıdakı sene kım secerkı :p ezık kalır yanıı bızımkılerr o duruma dusmemek ıcın herkes yuruluge sokacaklar bencee ama mntıklı dgılmı sencede

ya cnm tamam da yani böyle bişey yapıyosan adam gibi yap dimi, ünivler başvurcakmışda başvurmayana yokmuş, sanki bize soran var Allahım ya.. bunu yapıyosan tüm ünivlerde uygulanmasını zorunlu hale getir, ne bu böyle isteyen alıyo seçmece gibi..

o da dogru ama verırler yaa benım umıdım var olmadı dılekce yazarız =) sen kacıncı sınıftın 1 demı ??

ay unuturmuyum :kedi:matematıkcısın ıstee... oruc flan ya kafam karsıktı =( hmm bıraz öncee dılekce verın ozaman cunku 2. sınıftan ıtıbaren verılecek yaa kacırmayın.. benm daha 1 yıl var dıye fazlaa takmıyorum

ama formasyon zaten 3dönemlik. 3.sınıfta başlamazmı? geçengün biriyle karşılaştım bi öğretmen, 2002çıkışlıymış, o yıl öğretmene ihtiyaç var diye 1dönemde formasyon vermişler fenedebiyata ve ona denk gelmiş:) ne ballı insanlar var ya:)

evet yaa.. su banada formasyon verılırse bır de burs cıkarsa ben de o ballı kısımdan olacam sanırım :p cunkuu yerlesmem sok etkısı yarattı herkes de okadar dustu ki puanlar

o tef okuyo canm.. dırek ogretmen cıkacak =) o otursun kpss sını calıssın ama dınleyen kım benı .. bu gıdısle bırlıkte mezun olacaz hehe

ay bitsinde şu okul bi hayırlısıyla yaaa... olmadı başka ilde yaparım formasyonu, sanamı anlatmıştım hatırlamıyorum cnm ama birine anlattım:) küçük illerde formasyona kayıt olman yetiyormuş, 1dönemde alıyormuşsun ve haftada 1kere fln gitsen snv için yetiyormuş. olmadı bunu deniycem:)

Arkadaslar smdi ben 2. sınıfım.. artık 4 yıl içinde alıcakmısız formasyonu .. simdi biz nasıl alıcaz: dahil miyiz? napmamız gerek?

bu nasıl iş yaa...
eğitimde okuyanlar boşuna mı okuyo... eğitimin puanları feften herzaman daha yüksek..
bi de sanki çok açık var da... milletin gözünü boyuyorlar işte..

bu nasıl iş yaa...
eğitimde okuyanlar boşuna mı okuyo... eğitimin puanları feften herzaman daha yüksek..
bi de sanki çok açık var da... milletin gözünü boyuyorlar işte..

ne alaka şimdi yani, eğitimde okuyanla herkes aynı işi yapmıyoki.. puanı yüksek yere girdiler diye biz insan değilmiyiz?? ben matematik okuyorum mesela, eğitimde okuyanlar ilköğretimde çalışıyo, biz lisede çalışıyoruz.. kimse kimsenin önünü kapatmıyo yani meraketme...

sinirlenmee canm =)) valla bu konu tartısmaya cok acık bı konuu o yuzden susuyorum amaa senı desteklıyorum merveemm =))

X