Saç Rengi ve Saç Boyama evde saç boyamadan(ve renklerden) anlayanlar bir bakın

aynurenes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
176
1
41
fisfisfisarkadaşlar geçenlerde yine böyle bir konu açtım ama istediğim açıklayıcı cevabı alamadım.tekrar sormak istedim benim saçım suan karemel küllü kumral istiyorum boyayı aldım duruyor ama cesaret edip boyayamadım kimisi kapatır dedi kimi turuncu olur dedi.bilenler ne olur bir fikir verin.sizce karemeli küllü kumral kapatırmı?

ben sacımı hep evde boyarım sadece gecenlerde kuaförde boyattım hiç bi zamn kötü bi sonuç almadım.ama bnm sectiğim renklerin kolay tutmasıylada alakalı olabilir

karamel gibi sıcak bır rengin uzerıne ne kadar kullude boyasan ıstedıgın sonucu alamazsın. dore kumral gibi sonuç elde edersin. bırde hangi markanın kullu kumralını aldın?

walla ben sacımı yaptırıp begenmedıgımde hep kullu kumrala boyadım ..kurtarıcım oluyo ama tabı ıstege gore degısır ..nasıl bı renk ıstedıgıne baglı bırazda...

Arkadaşım ben kuaförlük mezunuyum
Hep kendim boyarım saçımı
Şİmdi
Karamel hafif koyu ve hafif açık bir renktir
Saçının dipleri uzadı mı karamele ne zaman boyamıştın

Turuncu olmaz hangi saç uzmanına sorarsanız sorun asla böyle bişey demez
dibinden çıkan saçın varsa küllü sarı boyan o kısmı daha çok boyar çünkü kendi saçın hangi boyayı sürersen sür alır....diplerin çok geldiyse küllü boya diplerini başka karamel saçını başka renk yapar ve bu gerçekten kötü görünür...
Diplerin çıkmamışsa renk farkedecegini çok fazla sanmıyorm çünkü karamel koyu bir renktir , küllü sarıda koyudur yani koyuya bakar..
Nasıl bir renk çıkar dersen turuncu asla çıkmaz koyu bir renk çıkar gene karamele dönük...

Arkadaşım ben kuaförlük mezunuyum
Hep kendim boyarım saçımı
Şİmdi
Karamel hafif koyu ve hafif açık bir renktir
Saçının dipleri uzadı mı karamele ne zaman boyamıştın

canım 1.5 ay kadar oldu dipinde 1 cm kadar çıktı.

voilanın kullu kumralı 7.01 yanı hafif kullu kumraldır. saçın turuncumsu olmaz ama dore kumral gıbı bır ton elde edersin snırım

voilanın kullu kumralı 7.01 yanı hafif kullu kumraldır. saçın turuncumsu olmaz ama dore kumral gıbı bır ton elde edersin snırım

evet 7.01 numara aldığım dore nasıl bir renk oluyor onu bilmiyorum yine kumralın tonlarımı koyumu açıkmı olur.

kumralın yansımaları oluyor canım. dore de boyle turuncumsu kızılımsı yansıma demek. küllü demekte sarımsı girimsi yansıma demek.

turuncumu olur yani bende öyle olmasından korkuyorum zaten doğal kumral istiyorum avatarda oğlumun saçının renginden istiyorum.

X